Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skąd się biorą takie bezmózgi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najmądrzejszy strażak z OSP Jamy uczestniczył w akcji?!! Przemku walczyłeś z ogniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemek nie odpowie za niego udziela odpowiedzi rzecznik PSP w Lubartowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Przemek z osp jamy udaje wielkiego strażaka a jest nikim. Sam pewnie podpala a tak to wielki strażak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo gościu,zapytałem go szczegóły zdarzenia...napisali ze pojechali nie napisali gdzie.Odsyłał mnie do rzecznika prasowego w Lubartowie,a język jego wypowiedzi....pominę to milczeniem.Woda sodowa uderzyła na mózg,o to jest pytanie? Nie poznaje chłopaka a znam go od dzieciństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to stek bzdur... To jedno i to samo zdarzenie. Tam wpłynęły zgłoszenia i do Lubartowa i do Parczewa. Jednak zamiast od początku połączyć siły ogarnąć gdzie to konkretnie jest I dysponować jednostki z okolic to ktoś czekał nie wiadomo na co... mogło się spalić mniej, znacznie mniej. Schemat prowadzonych działań nie był WOGÓLE podobny do tego czego edukują na tych szpanerskich ćwiczeniach pt. Lasy . Mam cichą nadzieję że ktoś z góry np z poziomu 01 Wojewódzkiego zbada dlaczego spaliło się aż tyle. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu brawo...ale dla Twojej głupoty.Mówienie o kimś na forum publicznym że jest nikim i oskarżanie kogoś o wzniecanie pożarów....no cóż to jest karalne i na to są odpowiednie paragrafy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek z OSP Jamy to zrobił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...