Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie giną na drogach

Utworzony przez ~Kierowca~, 20 września 2008 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Może warto byłoby żeby policjanci przesiedli się na rowery to może zobaczyliby to co zobaczyli kolarze z TdP i moze też by zastrajkowali, albo chociaż raz w protokole z miejsca wypadku napisali, że prawdopodobną przyczyną był zły stan nawierzchni. Zamieszczone zdjęcie pochodzi od policji więc ktoś tam był i widział, że ta droga jak jakieś lodowisko wygląda po deszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peugeocik wygląda na słuzbowy a taki jak wiadomo ze 200 śmignie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Jeżdżę tą drogą do Biłgoraja przynajmniej raz w tygodniu i wiem jaka jest. Na suchej nawierzchni da się jechać, ale kiedy spadnie deszcz jak ostatnimi czasy to robi się masakra, na całej długości drogi są koleiny w których zbiera się woda, ten facet z Audi wcale nie musiał być pijany ani zasnąć, mógł po prostu wpaść przez te koleiny w poślizg. Ja jeżdżę środkiem drogi żeby nie wjeżdżać w te koleiny i raz mnie przez to policja zatrzymała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy komentujący zapominają, że prędkość jazdy należy dostosować do warunków drogowych, a nie grzać ile fabryka dała i narzekać na drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolejnego wypadku doszło dzisiaj około godziny 21 przed Rykami (jadąc od Lublina) tuż za wiaduktem kolejowym. W wyniku zderzenia Renault Espace z Fiatem Bravo oba samochody wpadły na barierkę przy jezdni. Prawdopodobnie zostały ranne dwie osoby. Jedna z nich została przetransportowana do Lublina. Trasa Lublin-Warszawa była nieprzejezdna w stronę stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym kierowcą z audi był moj tata. Nie znałam lepszego kierowcy niz on. Policja ustaliła ze jechal 70 km/godz zjechal nagle na przeciwny pas i uderzyl w tego cholernego mercedesa ktory akurat musial jechac. Tata nie był pijany, wracał z pracy a ja czekałam na niego z obiadem. Nigdy juz nie wrocił do domu a ja do dzisiaj nie umiem sie z tym pogodzic. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...