Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majówka bez sklepów

Utworzony przez nemo, 29 kwietnia 2008 r. o 06:50 Powrót do artykułu
...i to dzięki naszym posłom..a niech ich.. @#$%$wezmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Holandi to jest normalne i nikogo to nie dziwi że w piątek trzeba zrobić większe zakupy bo w wekend mogą być z tym kłopoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. A jak zinterpretować zapis ustawy Art. 15110. Praca w niedziele i święta jest dozwolona: 1) w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, 2) w ruchu ciągłym, 3) przy pracy zmianowej, ???? jedynie tak że mogą pracować sklepy całodobowe i te w których pracownicy pracują minimum na dwie zmiany. Takie rozwiązanie dopuszcza ustawa więc trzeba z niej korzystać. Nie bójmy się tylko działajmy - a ewentualne spory rozwiąże Sąd . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zakazać wszelkich prac w niedzielę. Pogotowia, aptek szpitali kolei, energetyki, komunikacji telewizji kin a także klechom zarabianie w niedzielę. Jak zakaz to zakaz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zakupy można zrobić dzień wcześniej, a tym ludziom również należy się wypoczynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w irlandii jest normalnie.handel kwitnie przez caly tydzien.IRLANDIA TO WOLNY KRAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mika napisał:
I bardzo dobrze zakupy można zrobić dzień wcześniej, a tym ludziom również należy się wypoczynek.
to weź też pod uwagę i inne grupy zawodowe, które w takie dni też pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE żE SKLEPY BęDą ZAMKNIęTE,BO BęDZIE WIęCEJ CZASU DLA KOśCIOłA ,BęDZIEMY SIE WIęCEJ MODLIć I BęDZIEMY W NASZYM NAJśWIęTSZYM I NIEOMYLNYM KOśCIELE ZOSTAWIAć WIęCEJ PIENIęDZY , OCZYWIśCIE NA ZBOżNE CELE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
DOBRZE żE SKLEPY BęDą ZAMKNIęTE,BO BęDZIE WIęCEJ CZASU DLA KOśCIOłA ,BęDZIEMY SIE WIęCEJ MODLIć I BęDZIEMY W NASZYM NAJśWIęTSZYM I NIEOMYLNYM KOśCIELE ZOSTAWIAć WIęCEJ PIENIęDZY , OCZYWIśCIE NA ZBOżNE CELE
Pisz swoje antyklerykalne głupoty do woli- przyda się do mojej pracy doktorskiej - "Antyklerykalne głupoty wypisywane na forach internetowych- fobie, plucie jadem i nocne moczenie się na widok wiadomości o Kościele i Polskim Narodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyklecha walczący napisał:
proponuję zakazać wszelkich prac w niedzielę. Pogotowia, aptek szpitali kolei, energetyki, komunikacji telewizji kin a także klechom zarabianie w niedzielę. Jak zakaz to zakaz,
Proponuje ci moja odpowiedz dla internauty "CYTAT(KK @ 29.04.2008, 08:13)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym problem?? Czy w Polsce brakuje chleba- czy ludzie będą głodować w długi weekend?? Z jednej strony każdy by chciał mieć 5 dni wolnego ale żeby inni mu służyli i stali w tym czasie za ladą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Pisz swoje antyklerykalne głupoty do woli- przyda się do mojej pracy doktorskiej - "Antyklerykalne głupoty wypisywane na forach internetowych- fobie, plucie jadem i nocne moczenie się na widok wiadomości o Kościele i Polskim Narodzie"
PROPONUJę CI NAPISZ PRACę DOKTORSKą O TALIBACH BIEDNY UWIąZANY DO IDEOLOGII NIEDOSZłY DOKTORANCIE,Z JADU WNIOSKUJę żE PEWNIE KOńCZYSZ UCZELNIę NASZGO UMIłOWANEGO OJCA RYDZYKA ,NIEOMYLNEGO SłONECZKA KOśCIOłA NASZEGO śWIęTEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że sklepy będą zamknięte, termin długiego weekendu jest znany nie od dziś, zakupy można zaplanować wcześniej. Ja dla przykładu skrzynkę perełki kupiłem już w ubiegłym tygodniu i mam luzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nikt nie pomyślał o tych wszystkich, którzy w dni świateczne musza pracowac na wszelkich infoliniach. To dopiero radość dla wszystkich, którzy wypoczywając dzwonia do Biur Obsługi Klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Pisz swoje antyklerykalne głupoty do woli- przyda się do mojej pracy doktorskiej -
bedzie z ciebie doktor-kretyn hahahah doktor a raczej dochtór taki jak Były prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A w Holandi to jest normalne i nikogo to nie dziwi że w piątek trzeba zrobić większe zakupy bo w wekend mogą być z tym kłopoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A w Holandi to jest normalne i nikogo to nie dziwi że w piątek trzeba zrobić większe zakupy bo w wekend mogą być z tym kłopoty
to jedz sobie do holandii.nikt nie kaze ci kupowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PROPONUJę CI NAPISZ PRACę DOKTORSKą O TALIBACH BIEDNY UWIąZANY DO IDEOLOGII NIEDOSZłY DOKTORANCIE,Z JADU WNIOSKUJę żE PEWNIE KOńCZYSZ UCZELNIę NASZGO UMIłOWANEGO OJCA RYDZYKA ,NIEOMYLNEGO SłONECZKA KOśCIOłA NASZEGO śWIęTEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na popieluszki czynny jest supermarket i żuli 2 razy wiecej niz w normalny dzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY CZARNUCHY BĘDĄ MIEĆ KASY FISKALNE,ŚWIĘTE KROWY I PRZESTANĄ HANDLOWAĆ W NIEDZIELĘ...BEZBOŻNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...