Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam samochód na drewno

Utworzony przez mineta-fan, 19 stycznia 2008 r. o 15:41 Powrót do artykułu
mineta zabija drzewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stop niszczeniu lasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mentos ale Ty masz naprawde nasrane w tej bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie mi gdzie można kupić metr drewna za 70 zł, redakcjo kochana.... i nic wiecej nie dodam......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bez sensu : >>Biogaz wydostaje się z kotła i rurą trafia na zewnątrz budynku, ochładzając się do temperatury otoczenia<< a potem ciepło z generatora (silnika) ogrzewa budynek??!! To idiotyzm - utrata ciepła schaładzającego się biogazu i potem odzysk z układu chłodzenia silnika!!! Wystarczy policzyć jak duże są straty na tych procesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde!-to niesamowite, że Krzyś Taczalski z Zakrzówka jest tak utalentowany! A przecież 2 lata temu byłem z nim w Abramowicach w szpitalu... O co tu chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kurde!-to niesamowite, że Krzyś Taczalski z Zakrzówka jest tak utalentowany! A przecież 2 lata temu byłem z nim w Abramowicach w szpitalu... O co tu chodzi???
O to, że chciałeś wydymać państwo i załatwić sobie rente na łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. It is hot to get one pair of ferragamo varina shoes at salvatore ferragamo shoes stores. These ferragamo shoes are uniue designed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
breyt napisał:
O to, że chciałeś wydymać państwo i załatwić sobie rente na łeb [/quote] [quote name='breyt' timestamp='1352491040' post='691676'] O to, że chciałeś wydymać państwo i załatwić sobie rente na łeb
gdybyś poznał ludzkie dramaty jakie się dzieją w szpitalu na Abramowicach na własnej skórze, to nie byłbyś taki mądry... I nie myślał byś o rencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy są lepsi. Ich Wołgi i Łady zużywają tylko 20kg drewna na 100 km...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewierze,ten krzychu zostanie zapisany jako wielki wynalasca,co jeszcze wymysli hmm to musi byc naprawde madry inteligent chlopie niemyslicie???? Skad on bierze te pomysly,to paralotnia to sprzet do nauki najzdy motorem na jednym kole to teraz to? Ciekawe co bedzie dalej tak wszyscy hejtujecie go a on ma leb skubany,co wy wymysliliscie ciekawego zastanowcie sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzba rośnie jak szalona to się odnowi po wykoszeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Witajcie Nazywam się Krzysztof TACZ.pl TACZALSKI.eu nie czytam cudzych opinni, tak w 2009r miałem wypadek lotniczy było ciężko, złamałem kręgosłóp, na kręgosłóp renty nie dają. Więc mam rętę na głowe skutkuje to tym że od 2009r mam 1250zł a to prawie emerytura. Pasjonuję się motoryzacją, lotnictwem i energią odnawialną. Policja nic mi nie może zrobić bo hmmm..... jestem przez sąd z moją ChAD traktowany jak drzewo NIE ODPOWIADAM ZA MOJE CZYNY i nie mogę być ukarany!!!! To, że ktoś mnie tam widział w tym szpitalu?? Może i tak.  Gaz z drewna trzeba ostudzić aby miał wydajność w komoże spalania (na ciepło nie będzie dawał wystarczajacej mocy mocy). Układ chłodzenia silnika oddaje temperaturę gdziekolwie chcemy. Ukraińców nie znam, a u leśniczego kupisz co chcesz i za ile chcesz.   Obecnie jeżdżę Passatem B5 po całym świecie i tankuje go na myjni za 2 zł do pełna:)))  ***genepax.pl   Bardzo się cieszę że aż tyle odpowiedzi daliście:)) I widać żę każdy był w szpitalu psychiatrycznym. :))) ***s://***youtube.com/watch?v=ZmJmVN_d-r0  to film jak jeżdże.  Masz pytania?? Dzwoń: +48.663334242 Poland i zapraszam na FB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...