Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Dyjak: Dalej jestem pijany

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2012 r. o 15:08 Powrót do artykułu
" Piszą o panu "Polski Tom Waits" - Nie jestem Waitsem. Za mną nie stoi nikt tak opiekuńczy jak amerykański rynek wydawniczy. Często mam zwyczajne problemy z tym, żeby mnie było stać na fajki. (...) Mnie reklama nie jest potrzebna. Ja już doszedłem gdzie miałem dojść. W barach mnie znają, na koncerty ludzie przychodzą" ... no to albo reklama i "opiekuńczy rynek wydawniczy" albo problemy z dychą na paczkę szlugów. Wybieraj, chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ma taki stosunek do wywiadów to dziennikarze nie róbcie tegost, jak facet dojrzeje to sam do was przyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@stefan Ty myślisz, że Marek jest niedojrzały? Człowieku! To właśnie dojrzałość i dystans do siebie i całego, tego zwariowanego świata stoi za takimi wypowiedziami. Cenię niesamowicie szczerość pana Marka. Niewielu ludzi na nią stać w dzisiejszych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie nie znasz to nie wypisuj bzdur.. wystarczy parę chwil poobcować z muzyką marka, żeby zrozumieć że to człowiek "az nadto" dojrzały wręcz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek ma coś takiego w sobie ???, że na każdym koncercie (a zaliczam każdy w Szczecinie) płaczę jak bóbr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
" Piszą o panu "Polski Tom Waits" - Nie jestem Waitsem. Za mną nie stoi nikt tak opiekuńczy jak amerykański rynek wydawniczy. Często mam zwyczajne problemy z tym, żeby mnie było stać na fajki. (...) Mnie reklama nie jest potrzebna. Ja już doszedłem gdzie miałem dojść. W barach mnie znają, na koncerty ludzie przychodzą" ... no to albo reklama i "opiekuńczy rynek wydawniczy" albo problemy z dychą na paczkę szlugów. Wybieraj, chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasa Klasa jeszcze raz Klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeś Pan z tym Talmudem wyjechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...