Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek Krzysztof Hetman szefem klubu PSL?

Utworzony przez liwia, 18 października 2011 r. o 20:55 Powrót do artykułu
Popieram w 100%! Właściwy człowiek, na właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....W niedawnych wyborach do Sejmu Hetmana poparło 10 804 wyborców. (fot. Bartek Żurawski)....

Niewiele z uwagi na poniższe:


Na terenie województwa lubelskiego w strukturach Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP działa:

▪ 20 Zarządów Oddziałów Powiatowych ZOSP RP

▪ 167 oddziałów gminnych, 5 oddziałów miejskich, 23 oddziały miejsko - gminne

▪ 1782 jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, w tym 265 jednostek OSP w KSRG

▪ [ b]52923 strażaków [/b]- ochotników, w tym 45906 strażaków czynnych tj. biorących udział w akcjach ratowniczo -
gaśniczych

▪ 477 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dziewczęcych i chłopięcych, liczących 4738 członków

▪ 35 Kobiecych Drużyn Pożarniczych, liczących 367 członkiń

▪ 42 orkiestry dęte, 10 zespołów artystycznych, 25 zespołów sportowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krzysztof to młody i doświadczony polityk. Posiada nowoczesne spojrzenie na obecne problemy. Poza tym nie owija w bawełnę i załatwia sprawy jak należy. Jeden z niewielu polityków któremu zależy na rozwoju Lubelszczyzny. W pełni popieram tego Pana! On nas nie zawiedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdumiony napisał:
....W niedawnych wyborach do Sejmu Hetmana poparło 10 804 wyborców. (fot. Bartek Żurawski)....

Niewiele z uwagi na poniższe:


Na terenie województwa lubelskiego w strukturach Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP działa:

▪ 20 Zarządów Oddziałów Powiatowych ZOSP RP

▪ 167 oddziałów gminnych, 5 oddziałów miejskich, 23 oddziały miejsko - gminne

▪ 1782 jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, w tym 265 jednostek OSP w KSRG

▪ [ b]52923 strażaków [/b]- ochotników, w tym 45906 strażaków czynnych tj. biorących udział w akcjach ratowniczo -
gaśniczych

▪ 477 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, dziewczęcych i chłopięcych, liczących 4738 członków

▪ 35 Kobiecych Drużyn Pożarniczych, liczących 367 członkiń

▪ 42 orkiestry dęte, 10 zespołów artystycznych, 25 zespołów sportowych
"Piękna" analiza ale w sumie nie bardzo wiemy co chciałeś nam tym przekazać? Frustrację...? Żyjesz w stereotypowym i prostoliniowym świecie, który nijak ma się do rzeczywistości. Masz żal, że twoja partia była druga?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne brednie z tym splendorem i wplywami na samej górze, jak się nie umie tego wykorzystać w regionie ... i kolejny piekny scenariusz PO - nie chcieli a muszą ratować lubelskie - Panie Krzytsztofie niech się Pan nigdzie nie rusza z Lublina - będzie dobrze a na pewno lepiej niż w tej kolejnej odsłonienie gierki strategicznej no i trochę wesoło jak czołowi gracze będą pekać ze złości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażak napisał:
"Piękna" analiza ale w sumie nie bardzo wiemy co chciałeś nam tym przekazać? Frustrację...? Żyjesz w stereotypowym i prostoliniowym świecie, który nijak ma się do rzeczywistości. Masz żal, że twoja partia była druga?!
Mądralo, widziałem z bliska, w terenie, jak to towarzystwo śmiga jak jest zagrożenie utraty słoiczka konfitur. Młody jest, mógłby wykazać się jako hetman lubelski. W Warszawie mają tylko 28 szabel. I nie wszystkie ze stali damasceńska. Tam i marny podporucznik za ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Grabczuk, członek zarządu województwa i były marszałek (PO), współpracujący na co dzień z Hetmanem, uważa, że nadaje się on na szefa klubu. – 1Ja byłem jego zwierzchnikiem, 2[s]on był moim[/s] – przypomina Grabczuk. – Jest sprawny organizacyjnie, lubi słuchać i potrafi wyciągać wnioski. 3Im więcej parlamentarzystów z regionu na wysokich stanowiskach, tym dla nas lepiej. Komentarz;Pytania 1. Ja byłem jego zwierzchnikiem - Dlaczego na pierwszym miejscu ja byłem a nie on jest? 2. On był moim - skad wiadomo że był skoro jeszcze jest? 3. trzecie zdanie prawdziwe w 100 % tylko trzeba podstawić odpowiednia zmienną - kto odpowie jaką Mam nadzieję że Pan Marszalek bedzie wobec nas lojalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Świętokrzyski Adam JArubas ma w du*** posłowanie i postanowił zostać marszałkiem a nie posłem. Pan Hetman ma inne aspiracje w upadającym PSL. Bądź se marszałkiem. Głosów nagoniłeś . Misja spełniona, a województwo cię potrzebuje. Pokaż Twarz hetmanie z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--HETMAN DLA LUBLINA NIE ZROBIL NIC.---W WYBORACH DOSTAL NAJMNIEJ GLOSOW ZE WSZYSTKICH POSLOW LUBELSZCZYZNY POMIMO ZE STARTOWAL Z PIERWSZEGO MIEJSCA LISTY PSL I MIAL NAJWIEKSZA PROMOCJE.--UDERZYLA MU WODA SODOWA DO GLOWY I TYTULOWAL SIE JUZ NAWET JAKO HETMAN LUBELSKI.--LUDZIE TEGO I JEGO NIE UZNALI I MALO NA NIEGO GLOSOWALO.--PO TAKIM WYNIKU WYBORCZYM NIE NADAJE SIE NA KIEROWNICZA FUNCJE LUB STANOWISKO I GDYBY MIAL HONOR TO ZREZYGNOWAL BY Z PELNIONYCH FUNKCJI.TAKA PROMOCJA A TAK MALO GLOSOW W WYBORACH NO I NIC NIE ZROBIL DLA LUBELSZCZYZNY,ROBI TYLKO DUZO SZUMU WOKOL SIEBIE,A EFEKTOW BRAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysłowie:"mamo chwalą nas ,wy mnie ,a ja was".Tak się zachwalają koalicjanci ,przy czym chwalący ma na uwadze powrót na stołek marszałka.Chwalony zaś cieszy się,że udało mu się podratować portfel i wrócić do W-wy.Wyborca jest oszukany ,bo facet niczego nie zrobił poza reklamą własnej osoby.Powtarzam "niczego" i w W-wie też będzie dla Lubelszczyzny bezużyteczny tj.inni posłowie zwłaszcza z tego ugrupowania co "żywią i bronią".Będzie ich dwóch do uprawiania łopatologii.Tylko szanowni posłowie muszą pamiętać,że społeczeństwo powoli zaczyna "odkurzać taczki" i ogłupianie ludzi przestanie być w modzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie podjąłem nawet decyzji czy zostanę posłem"!?!? Jak się czują ci co na niego głosowali? Olewa ich ze szczytu swej bezczelności. Tak ma wyglądać twarz PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA napisał:
--HETMAN DLA LUBLINA NIE ZROBIL NIC.---W WYBORACH DOSTAL NAJMNIEJ GLOSOW ZE WSZYSTKICH POSLOW LUBELSZCZYZNY POMIMO ZE STARTOWAL Z PIERWSZEGO MIEJSCA LISTY PSL I MIAL NAJWIEKSZA PROMOCJE.--UDERZYLA MU WODA SODOWA DO GLOWY I TYTULOWAL SIE JUZ NAWET JAKO HETMAN LUBELSKI.--LUDZIE TEGO I JEGO NIE UZNALI I MALO NA NIEGO GLOSOWALO.--PO TAKIM WYNIKU WYBORCZYM NIE NADAJE SIE NA KIEROWNICZA FUNCJE LUB STANOWISKO I GDYBY MIAL HONOR TO ZREZYGNOWAL BY Z PELNIONYCH FUNKCJI.TAKA PROMOCJA A TAK MALO GLOSOW W WYBORACH NO I NIC NIE ZROBIL DLA LUBELSZCZYZNY,ROBI TYLKO DUZO SZUMU WOKOL SIEBIE,A EFEKTOW BRAK
Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażak napisał:
"Piękna" analiza ale w sumie nie bardzo wiemy co chciałeś nam tym przekazać? Frustrację...? Żyjesz w stereotypowym i prostoliniowym świecie, który nijak ma się do rzeczywistości. Masz żal, że twoja partia była druga?!
Drogi Strazaku, moja flustracja jest zapewne 100kroć mniejsza po zajęciu jak sugrujesz drugiego miejsca w wyborach, wszak Twa zielona partia zajeła 4 miejsce i ma 8 razy mniej szabel w sejmie. No cóż niekażdy potrafi liczyc po podstawówce pomimo lania wody na ogień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
And. napisał:
"Nie podjąłem nawet decyzji czy zostanę posłem"!?!? Jak się czują ci co na niego głosowali? Olewa ich ze szczytu swej bezczelności. Tak ma wyglądać twarz PSL.
...właśnie. Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czujący sie jak frajer napisał:
...właśnie. Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
... i ja też to samo czuję - my wyborcy chodzący na wybory niestety jeteśmy frajerami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
Ja widzę, że PSL bardzo liczy na popularność dzięki działaniom samorządów, które głównie są przez nich obsadzone, ale ... Sam mieszkam w gminie wiejskiej gdzie wójtem jest działacz PSlu, dużo robi, ale wszystko w części gminy w której sam mieszka, resztę olewa. I co? Część gminy (ok.20%) popiera i wójta i PSL, reszta jest wściekła. Z tych 20% zadowolonych na wybory chodzi połowa co daje już tylko 10%, z tych 10% jednak tylko ok. 1/3 zagłosuje na PSL co daje ostatecznie 3% poparcie w wyborach. Bez chłopów i zadowolonej wsi PSL nie ma w sejmie. Przejadą się na olewaniu chłopów i swych nadziejach opartych na samorządzie, już wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...