Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałkowie w Lublinie. Przyjęli plan dla wschodniej Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 10:32 Powrót do artykułu
picu , werbalizm-czyli nic konkretnego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżka licząca 2200 km powstała ramach programu Rozwój Polski Wschodniej
 przecież to jest jawna kpina z nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni pomogli już wschodniej Polsce i już im podziękujemy przy urnach wyborczych amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki koszt tej zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panowie Marszałkowie W rozwoju sieci szerokopasmowej - może warto pomyśleć by to poszczególne gminy mogły kłaść na swoim terenie okablowanie i sprzedawać usługi mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świętokrzyskie to bardziej centrum niż wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie nadal najbiedniejsze w unii - po-psl precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kogo dzierżawa pasm? Wtopa panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nasi nieudacznicy już niczego nie zrobią. To miernoty, tylko dla swoich a reszta ".......... ....... i kamieni kupa". Precz z tym towarzystwem na pastwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już był jeden identyczny artykuł na ten temat ze sporą ilościa komentarzy. pojawia się nowy z nowym zdjęciem, ale zawiera te same dezinformacie i chciejstwo. pisałem już komentarz pod  poprzednim artykułem, bez echa, więc ponawiam. zanim marszałkowscy urzędnicy zaczną wyciągać ręce po kolejne unijne pieniądze, niech się najpierw wytłumaczą z dotychczas osiągniętych „sukcesów”. narzekanie pana marszałka, że „sieć szerokopasmowa jeszcze nie przynosi dochodów i jeszcze się nie bilansuje” są śmieszne, bo przy znanych założeniach który przyświecały powstaniu tych inwestycji, stan taki nigdy nie zostanie osiągnięty. wszystkie pieniądze jakie urzędnicy dostaną i tak zmarnotrawią, jak uczynili z dotychczas oddaną do eksploatacji siecią szerokopasmowa przez niekompetencję, bezkarność i bezmyślność ludzi odpowiedzialnych na ich utrzymanie. nadal czekam, kiedy „odważna i niezależna” lokalna prasa poinformuje mieszkańców naszego województwa  jak jest prawda o naszej lubelskiej sieci szerokopasmowej. dla zainteresowanych tematem polecam kilka artykułów które zawierają zaledwie szczątkowe, ale dające sporo do myślenia informacje na ten temat, w kolejności chronologicznej: 1.      ******telko.in/wojewodztwo-lubelskie-wypowiedzialo-umowe-operatorowi-infrastruktury 2.      ******telko.in/problemy-z-pradem-w-rss-ach-na-lubelszczyznie-i-warmii-i-mazurach 3.      ******telko.in/kto-wypowiedzial-umowe-na-operowanie-lubelska-rss 4.      ******telko.in/orss-zaniepokojony-sytuacja-sieci-regionalnej-na-luelszczyznie  to w jakim stanie dewastacji są obecnie obiekty telekomunikacyjne (ponad połowa wszystkich obiektów, a nie tylko „kilka”) w wyniku odłączenia zasilania przez pge, ludziom znającym tematy nie trzeba tłumaczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieć szerokopasmowa, Onkologia, grupa producentów za 20 mln euro, Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, co jeszcze nam zafunduje marszałek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...