Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba przeczytać pół artykułu, żeby dowiedzieć się o jakie miasto chodzi - wielkie brawa dla reportera za wprowadzenie elementu zaskoczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACOFANIE TĘPOTA ZAWIŚĆ ABY SASIAD NIE MIAŁ BO JA JUŻ MAM TO CZEŚĆ PONIATOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wiocha !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa to i tak wieś więc o co ten cały spór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, Krzysiek dobrze mówisz tylko nie wiedziałem że mieszkasz przy tej ulicy. Po co wycinać las gdy jest tyle miejsca przy ulicy Kraczewickiej i w innych miejscach Poniatowej. To rzeczywiście jest piękne miasto, szczególnie w lecie jak jest zielono. Mieszkałem tam 18 lat i zawsze mile je wspominam. Brawo mieszkańcy Poniatowej nie pozwólcie by pewne układy zrobiły to co robi się w Opolu za Biedronką z garażami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. Poniatowa to jest dobry przykład wsi popegerowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ci mieszkancy tej ulicy sa popier***eni ? Bo inaczej zapytac nie mozna. Szkoda slow na komentowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mimo iż nie mieszkam na Modrzewiowej, zdecydowanie popieram mieszkańców, którzy nie chcą tych garaży, miejsca jest całe multum, rozpoczęta budowa wygląda tragicznie, zawsze lubiłem z żoną spacerować tamta ulicą na cmentarz, przez lasek, ulica bardzo przyjemna. Wielkie brawa dla pana Krzysztofa za to że nie siedzi cicho tylko działa. Stefankowa sama sąsiadowi blokuje budowę płotu na jego działce, a innych ma gdzieś jak widać, widać dla Stefankowej liczą się "wybrani mieszkańcy Poniatowej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co szrot z Niemiec garażować na Modrzewiowej, lepiej na złom sprzedać i będzie po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że mieszkancy Poniatowej z ul. Modrzewiowej maja rację.Wyobraźcie sobie mieszkacie na spokojnej ,cichej zalesionej ulicy,za oknem widok na lasek a tu na całej dlugosci kilku bloków stawiaja wam garaże<ściana>.Widok naprawde powalający,powiedzmy sobie szczerze,poza parkowaniem tam samochodów,bedą odbywaly sie też równiez pewnie popijawy garażowe w co poniektórych garażach, i ten halas za oknem o zgrozo.Pani burmistrz oraz rada miejska która wpadla na taki pomysl(pewnie pod wplywem wspolnych znajomych,który jeden ma duży sklep w p-wa),kolejny jest kierownikiem ,inny pracuje w baknu poszli im na ręke, mozna wymieniac ,bo znam temat. Dlaczego nie rozważono innej lokalizacji, terenu w naszym pięknym miasteczku jest naprawdde dużo,np. garaże wzdłóż drogi która prowadzi od strazy pożarnej za Klubową do boiska,sąsiadywaly by tam tyłem z innymi garażami ale nikomu by nie przeszkadzaly, czy np.na tzw,Cygańskiej polanie,lub za obecną podstawówką.Nie możńa tak ludzim postawic beton za oknami i kazaćim siedzieć cicho bo my tak akurat nie mieszkamy.Dlatego mozewładze P-wa ponownie sie zastanowiąi wezmą pod uwagę zdanie innym mieszkanców a nie tylko swoich wpływowych znajomych i nie tylko, to kosztuje tylko odrobine wyobraźni i wyrozumiałosci,którą mam nadzieję sie wykarzą,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam sprzeciw wszystkim dotychczasowym opiniom na temat budowy garaży przy ul. Modrzewiowej ponieważ uważam, że garaże są bardzo potrzebne. Na parkingach przed blokami nie ma miejsc parkingowych a samochodów jak wspomniała Pani Burmistrz przybywa. Na naszej ulicy lasu nie brakuje, a samochody stojące na chodnikach również nie wyglądają estetycznie. Może ludzie sprowadzający auta z zagranicy kupią sobie garaż, a nie będą zajmować miejsc parkingowych innym mieszkańcom ulicy Modrzewiowej. A mimo postawionych garaży osiedle będzie i tak piękne, a zwłaszcza nasza ulica nic nie straci na swoim uroku. Lepiej postawić rząd legalnych garaży, niż każdy oddzielnie ma wycinać po ,,jednym drzewku" i stawiać garaże na dziko. Ci, którzy najgłośniej oponują mają kilka aut i swój garaż, więc niech przestana protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w życiu bywa ludźmi kieruje głupia zawiść - ja mam ,więc sąsiad już nie musi. Otóż jak się okazuje najbardziej protestują Ci, którzy sami już garaże mają , często stawiane na dziko poza planem zagospodarowania miasta, oprócz tego gołębniki wielkości garażu, nielegalne warsztaty samochodowe, które dziennie odwiedza kilkanaście samochodów. I tu nikomu nie przeszkadza warkot, hałas, spaliny "na tak pięknej i spokojnej ulicy"! A pan Posyniak jako osoba od lat nie pracująca może znalazł sobie sposób na życie - zabawę w protesty, no cóż skoro nie ma nic innego do roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tulipan napisał:
Jak to w życiu bywa ludźmi kieruje głupia zawiść - ja mam ,więc sąsiad już nie musi. Otóż jak się okazuje najbardziej protestują Ci, którzy sami już garaże mają , często stawiane na dziko poza planem zagospodarowania miasta, oprócz tego gołębniki wielkości garażu, nielegalne warsztaty samochodowe, które dziennie odwiedza kilkanaście samochodów. I tu nikomu nie przeszkadza warkot, hałas, spaliny "na tak pięknej i spokojnej ulicy"! A pan Posyniak jako osoba od lat nie pracująca może znalazł sobie sposób na życie - zabawę w protesty, no cóż skoro nie ma nic innego do roboty...
Jak to sie stało, że synny Tulipan wylądował w dużej wiosce Poniatowa? A co z przygożdżoną do stołka nogą - wygoiła się? Ile babek zaliczyłeś? Dobry z ciebie był /a może nadal jest/ OGIER i OSZUST! Popieram działania mieszkańców Modrzewiowej sprzeciwiającym się budowie pod oknami garaży. Do odważnych świat należy Panie Krzysztofie! Dość samowoli budowlanej! Podłe twierdzenie, że i tak w Poniatowej jest dużo drzew, to jak się kilka wytnie to nic sie nie stanie! Stefankowa już pogubiła się ze wszystkim - nie dziwię się, tak jak większość partyjniaków z PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkaną Poniatowj od 9 lat i od tylu lat ciągle szukam do kupna garażu na ul. Kraczewickiej lub Szkolnej. I nic...Dwa razy udało mi się znaleźć lecz niestety jeden był powyżej 30 tys(3 lata temu),drugi natomiast 11 tys. z tym ,że akurat w nim był licznik od prądu od pozostałych garaży i trzeba było zbierać osobiście od wszystkich pieniążki za zużyty prąd.(a wiadomo jak ludzie skorzy są do uiszczania opłat).Jak ktoś zamierza sprzedać garaż zaraz kupuje jakiś sąsiad jego lub ktoś z rodziny.Ze znalezieniem garażu w tej części miasta jest koszmar. Dlaczego tu nie powstaną garaże??? Zapotrzebowanie jest ogromne.Na każdym słupie ,drzewie karteczka z ogłoszeniem: kupię lub wynajmę garaż. Może ktoś ,,z góry" zajmie się tym problem?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...