Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dopóki Kosciół nie odetnie sie grubą kreską od biznesmena z Torunia tez nie wrócę na niedzielną mszę. Przestalem chodzic od czasów nastania dojnej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nadal 2spierqją oligarchę toruńskiego, a diecezje niech budują biurowce, drapqcze chmur w centrum Warszawy, a wiernych będzie przybywać;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie chodzę do kościoła, bo czuje tam.... no właśnie.... nic nie czuję.... Widzę tylko ludzi, którzy udają "świętych" i produkują swe mądrości na facebooku, za to w relacjach z ludżmi to ..... a , nawet mi się gadać nie chce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja wybór, markety albo kosioły. Ida tam gdzie ciekawiej. Kosciół jest nudny, ciagle gadanie o tym samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół i wiara to dwie sprzeczności. Pasuje Rydzyk biskipom? Super, mnie nie pasuje. Zresztą KK stał sie tubą jednej super partii.Czy KK potępił kaczynskiego za inwektywy, za gorszy sort? NIE. Tak więc nie jest nam po drodze. Nich KK publicznie wyzna winy, niech za nie przeprosi. KK to zwykli ludzie nie bogowie.A jak nie, to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja nie chodzę do kościoła, bo czuje tam.... no właśnie.... nic nie czuję.... Widzę tylko ludzi, którzy udają "świętych" i produkują swe mądrości na facebooku, za to w relacjach z ludżmi to ..... a , nawet mi się gadać nie chce....
Odczuwam dokładnie to samo. Gdy patrzę na FB-owe mądrości zamieszczane przez pseudo wierzących karerowiczów i odnoszę to do ich codziennych zachowań, to nie mogę uwierzyć w stopień zakłamania tych ludzi. Najgorsi ci nowo nawróceńcy: starzy pezeperowcy i peeselowcy, dawne zdziry i złodzieje, wszelkiej maści swołocz, która raptem uwierzyła, że za chodzenie do koścoła i pelgrzymiki do Mediugorje dostaną wieczne zbawienie. Za grosz im nie wierzę, prędzej folksdojczowi uwierzę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana wprowadzi obowiązkową religie w szkolach. na maturze bedzie. i szach mat. a ludzi oblozy sie obowiazkowum podatkiem np w ramach oplaty za prąd. tak jak dzis w prądzie płaci się na górników, chocbysmy tego nie chcii to płacimy. i znów szach mat. dobra zmiana z kociolem to kasta i kilka. nie uciekniemy od tego. a że juz przejęli sądy to możemy im na***yc. wygraj dziś coś w sądzie. sprawy toczą się znacznie dłużej niz kiedys oraz sądy sa po ich stronie. szach mat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Humor, satyra - mośki i szkopy ( Kureier ) martwią się frekwencją w KK. Nie lepiej napisać co tam Panie u szkopów. Powołali ten rząd czy dalej kręcą bicz na Polskę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt zblatowania kościoła z PIS-em i obecnym reżymem. Więcej Rydzyka w polityce. Niech mu dają jeszcze więcej naszych pieniędzy z podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzę bo to jest puste, zaklamane, fałszywe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy Kochani z tej strony Ksiądz. .... Witajcie. Ładniutkie dziewczynki i Chłopczyki chodzcie do nas na impreze w Niedziele, pokażemy jak wieś tańczy i śpiewa. A kto pozniej zostanie dłużej to Gangbang również bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode gnojki. ... nie chodze bo bezsensu. .... nie chodze bo to fałszywe. .. nie chodze bo nie mam potrzeby. .. gnojek jeden z drugim a dziewczyneczki pod latarnie wolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie mam w zwyczaju oddawać się słuchaniu kretynizmów dla tłuszczy i nie zmuszam własnego potomstwa do takich "doznań"! W szkole walczyliśmy o prawo do zamiany tzw. lekcji religii na etykę, co zakończone zostało sukcesem i to wystarczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kościele omawiają izraelska mitologie a ten temat jakos mnie nie kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależność jest prosta: Im więcej polityki w działalności duchowieństwa, tym mniej ludzi w kościołach. Coraz częściej księża nie są też przyjmowani w domach parafian. Od znajomych słyszę: po co mam dawać na kościół skoro z moich podatków czyni to rząd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej lub później Kościół przegra tę batalię. Zwłaszcza młodzi ludzie poprzez wyksztalcenie i łatwość poznawania świata zaczynają dostrzegać absurdy promowane przez związki wyznaniowe i po prostu mądrzeją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej rozumu, tym mniej religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzysz w to, czy bredzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo KOD i manifestanci sPOd Sundów zabrali mu publikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ludzie potrzebują płatnego pośrednika do kontaktu z Bogiem?? Czy wszystko na tym świecie musi być skomercjalizowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...