Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modliborzyce są już miastem

Utworzony przez Gość, 31 lipca 2013 r. o 07:45 Powrót do artykułu
To zasluga wieleby. Wieleba na Burmistrza!!! Obiecywal i zrobil z koziej wólki miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w urzędzie gminy tzn. już miasta podniosą sobie pensje, no bo w mieście się więcej zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JAJA  miasto  gdzie nie ma ani jednej instytucji rzadowej/ nie liczac piesków 2 czy 3/ przeciez to wioska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIOCHA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalik nie liczy się z opinią mieszkańców. W pierwszych konsultacjach, które przeprowadzali sołtysi mieszkancy byli przeciw. W drugich wysłał urzedników gminy i niewiele ponad 50 % bylo za. Zakompleksiony Wójt chce pobyć Burmistrzem. Mam nadzieję ze tylko do najbliższych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrzeI teraz miasto Modliborzyce bedzie na samym koncu wszelkich statystyk Janów juz nie bedzie czerwoną latarnią!!!! Ale jak brzmi? powiat janowski ma 2 miasta  pies by sie usmiał i jest w ostatniej 10 powiatów gdzie zyje sie najgorzej i bez perespektyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Kowalik będzie Burmistrzem ! Zakompleksiony buc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ciemnota w tym dzienniku. Modliborzyce nie sa jeszcze miastem a beda dopiero od 1 stycznia 2014 a Rada Ministrow pisze sie z duzych liter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie co chcą ukryć w Modliborzycach - władze tego peudo miasta nie publikują swoich oświadczeń majątkowych - co jest już samo w sobie niezgodne z ustawą o dostępie do informacji publicznej, chyba znowu CBA będzie musiało wyprzedzić wojewodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje serdeczne gratulacje - co prawda pewnie już mało zastało ludzi którzy pamiętają , ale tam też moje korzenie , moja babcia mieszkała na przeciw Urzędu Gminy - oczywiście obecnie MIASTA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże, i znowu jad i nienawiść. Ludzie, zacznijcie się wreszcie cieszyć, uśmiechać i gratulować a nie tylko obrażać i marudzić. Dlaczego jesteście wiecznie niezadowoleni i złośliwi. Z uśmiechem na ustach pozdrawiam wszystkich rozgoryczynych, złych i niedowartościowanych mankoltentów życząc im powodzenia i dużo radości z życia w Mieście Modliborzyce a pomysłodawcom i realizatorom projektu gratuję sukcesu i cieszę się razem z Wami, Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Kowalik będzie Burmistrzem ! Zakompleksiony buc !
DOKŁADNIE RAZEM Z PANEM ROGOŻĄ. WIELKA MAFIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha jak widac to wszyscy nie wiedzą do czego to miasto doprowadzi, zmiana dowodów i napewno podwyżka opłat, woda ,podatek bo przecierz progi Gminne to nie to samo co Miastowe.Co do zatrudnienia w naszej Gminie to prawda ,że jest jeden wielki burdel.W Ośrodku menager po wyroku jazdy po pijanemu ,jakby nie było karany, brak konkursu choćby ogłoszenia na to stanowisko ,Jedna wielka sciema ,zastanawiam się kiedy wrezcie ktoś się za to wezmie.!!! W szkole i w gmninie ciągle ta sama obsada na stażach i grupach interwęcyjnych ,a gdzie sznsa dla innych bezrobotnych.Wpisanie w notes panie Wójcie nie wystarczy jeszcze trzeba dać szansę.Ale wiadomo że rodzina i znajomi dużo więcej warta jak obywatele .!!!! Jedna wielka ściema, a nasi radni to tylko siedzą i za sesję kasę biuorą i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie kowalik jest nadal wójtem a nie burmistrzem a modliborzyce są gminą jak by były miastem to by światła latarni świeciły się całą dobe a nie jak na wsi i miasto dbało by o drogi zeby były odśnierzone i poszypane a nie białe i nie przejezdne i śliskie nawet w parku nie potrafio odśnierzyć zeby ludzie się nie wywraczały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...