Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabili w butelkę czy wpuścili w balon?

Utworzony przez rada parafialna, 12 stycznia 2008 r. o 09:25 Powrót do artykułu
A może pieniądze poszły na bardzo ostatnio modny "pokropek",który w wykonaniu biskupów sporo kosztuje.Jak więc rozliczyć taki święty wydatek?Szuka się różnegorodzaju wyścia,aby tylko zadowolić purpurencje (w różnych przypadkach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Nadrzędny cel, którym była budowa wizerunku i promowanie województwa lubelskiego na imprezie o tak wysokiej randze, został osiągnięty - tłumaczy Agnieszka Kańtoch z biura prasowego urzędu. Jaki marszałek (sierota Zdrojkowski) taka i promocja, a naturalnym skutkiem bełkot biura prasowego. Głupoty rządzących nie da sie wytłumaczyc cytatami z książek o PR pani Agnieszko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ta panienka z urzędu wytłumaczy "ciemnemu narodowi" w jaki sposób i jakimi metodami badawczymi sprawdziła "osiągnięcie celu" promocyjnego ? Wciskanie głupot opinii publicznej przez pisiaków ze spokojnej nie ma granic. Jak na razie jedynym efektem marketingowym jest obśmianie zdrojkowskiego przez cała polske po sławetnym wywiadzie z samym sobą i jak na razie to tyle, a minął juz rok odkąd pisuary zadomowiły sie w urzędzie. Promocja regionu w ich wykonaniu to kiepski żart i na pewno nie polega, jak twierdzi panienka z biura prasowego, na finansowaniu bankietu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galanta odwołali za (podobno) nieuzasadniony wydatek 35 tys. na jakiś bankiet, ciekawe kogo teraz odwołają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...