Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsi fryzjerzy z Lubelszczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2019 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Cóż w ostatnich latach rzemiosło fryzjerskie zeszło na manowce. Każdy orze jak może. Zakład na każdym rogu ulicy. Drożdżyk bez wsparcia coś zdobył a Izba przypisuje swoje zasługi. Szkoda, że coraz bardziej ekonomiczne, te "mistrzostwa" i coraz tańszym koszem. Każdy wspomina jakość mistrzostw w Lubartowie. Teraz to Konopielka. Oszczędność na kosztach widać też na jakości zaangażowanych w ten projekt pracowników izby. Pani M. chyba się nie sprawdza na tym stanowisku - niech idzie nad staw się wyżyć - tam i mniej inteligentne istoty pływają i może nie poczują się dotknięte jej bełkotem. Jako osoba związana z fryzjerstwem jestem zniesmaczona tym co się dzieje w ostatnich latach w izbie. Prezes jest na miarę miasta z jakiego pochodzi i do takiej miary sprowadził te mistrzostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fryzjer od pani Muchy był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość z 21:38. Wszyscy doskonale wiemy, że pani M. z izby ma inne atuty, które odpowiadają prezesowi i wcale nie jest tu mowa o umiejętnościach zawodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy zasługuje na tytuł fryzjera.Przyjeżdża taka niedouczona panienka z wiochy i udaje eksperta.Jej własna fryzura woła o pomoc ale najlepiej krytykować włosy klijentki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum obliczeniowe Unii Europejskiej pod jeziorem Sankt Moritz - będzie rewolucja !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam jedną bez szkoly papierów a udaje stylistykę masakra w dodatku podpatrzyla jak die wlosy przedłuża i ogłaszania daje ze od 12 lat to robi ... przy okazji burdel prowadzi salon miała mafia piekna teraz zakątek piękna...haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze najlepszy fryzjer to Akademia Wizerunku w Świdniku (p. Agnieszka) lub w Lublinie. Ludzie nie polecam i nigdy nie skuscie się na fryzjera Villa Rosa na Czechowie. Brak wiedzy brak profesjonalizmu. Jedyne co potrafią to non stop plotkować i naciągnąć klienta. Omijajcie szerokim łukiem. Włosy bardzo źle malują, złą farbę nakładają, po tygodniu juz farba schodzi z włosów. Kosmetyczka regulacji Brwinów umie. Zapłaciłam za regulację brwi po czym w domu musiałam sama sobie wyregulowac. Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że już teraz wiadomo kto je wygra. To jest żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chodzę tylko i wyłącznie do Pearls of Beauty na Chodźki w Lublinie :) ufam im bezgranicznie w kwestii włosów. Czy to tylko zwykłe podcięcie czy kompletna zmiana koloru - robiłam u nich chyba wszystko z włosami i za każdym razem wychodziłam zadowolona z salonu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...