Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja polecam Formułę L,jet super atmosfera,cierpliwi i fachowi instruktorzy,godziny gratisowe i efekt oczywiście pozytywny:)wykłady kiedy macie czas są przez cały tydzień, a jazdy 7dni w tyg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie o auto szkole speed w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie o auto szkole speed w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na środek sidha. wszyscy najlepsi instruktorzy odeszli stamtad bo maja duza rotacje i slabe zarobki w tej szkole. teraz ucza tam sami instruktorzy po 50ce. kiedys ta szkola miala dobra opinie teraz to tragedia. szkoda pieniedzy. robilem tam kurs i w trakcie mi wszystko zmieniali, instruktorow i rozklad zajec nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie idzcie do eli i siddha,. w siddha ucza starzy instruktorzy bez podejscia. sami nie umieja jezdzic. po kursie w siddha musialem wziac jazdy doszkalajace w rodmosie i tam dopiero nauczyli mnie jezdzic. z tego co wiem to z siddha odchodza wszyscy dobrzy instruktorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście polecam Naukę jazdy WRC i panią Renate, żadnych problemów z rozpisaniem zajęć zdałem za pierwszym pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam OSK Pablo, super instruktorzy szczególnie pan Tomek i ośrodek ten jest na 5 miejscu w rankingu a to o czymś świadczy wkońcu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Lublinie polecam OSK Nawigator, super instruktor, w pełni wykorzytsłam przysługujace mi godziny, myślalam, ze nigdy nie naucze sie jeździć bo się bałam ,a jednak udało mi sie zdać właśnie dzieki instruktorowi, który nauczył mnie jak przełamac strach. Biuro maja ma Mełgiewskiej, polecam ich stronkę Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowik napisał:
nie idzcie do eli i siddha,. w siddha ucza starzy instruktorzy bez podejscia. sami nie umieja jezdzic. po kursie w siddha musialem wziac jazdy doszkalajace w rodmosie i tam dopiero nauczyli mnie jezdzic. z tego co wiem to z siddha odchodza wszyscy dobrzy instruktorzy.
Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? skoro kurs robiłeś w siddha to czemu piszesz o Eli-co ma jedno z drugim wspólnego?ja kurs robiłem właśnie w Eli i nic złego na ich temat powiedzieć nie mogę,wręcz przeciwnie .Pani Ania to instruktor z prawdziwego zdarzenia, oprócz nauki do egzaminu ,uczy jak sobie potem poradzić na drodze nie robiąc przy tym krzywdy sobie i innym,wszystkie jej uwagi zapamiętałem i okazują się teraz bardzo przydatne jestem jej za to ogromnie wdzięczny choć w trakcie kursu wydawało mi się że za bardzo czepia się szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już były kursant napisał:
Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? skoro kurs robiłeś w siddha to czemu piszesz o Eli-co ma jedno z drugim wspólnego?ja kurs robiłem właśnie w Eli i nic złego na ich temat powiedzieć nie mogę,wręcz przeciwnie .Pani Ania to instruktor z prawdziwego zdarzenia, oprócz nauki do egzaminu ,uczy jak sobie potem poradzić na drodze nie robiąc przy tym krzywdy sobie i innym,wszystkie jej uwagi zapamiętałem i okazują się teraz bardzo przydatne jestem jej za to ogromnie wdzięczny choć w trakcie kursu wydawało mi się że za bardzo czepia się szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualne ranking za 2011 rok (i półrocze) blog.prawo.jazdy.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruda99 napisał:
Ja polecam osk Ator w Lublinie przy ul.Narutowicza 41 Cierpliwy instruktor,krótkie terminy jazdy.Super nowa toyota 6 biegowa. Polecam
ja również polecam- prawko zdane za pierwszym razem. a instruktorzy- super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja również polecam- prawko zdane za pierwszym razem. a instruktorzy- super!
Ja też polecam Szkołę Jazdy Ator:) syper instruktorzy, krótki termin oczekiwania na jazdy, pani w sekretariacie bardzo sympatyczna:) wszystko na plus:) Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeek napisał:
a ja zgadzam się z użytkownikiem "luka".wprowadzić rodzaj zdobywania punktów,jeżeli go przekroczysz to nie zdajesz.Wiele osób oblewa egzamin ze stresu na głupich banalnych błędach i to wszystko jedna wielka loteria,na jakiego egzaminatora trafisz.Jeden przymknie oko bo każdemu może się zdarzyć,nerwy stress naprawdę czasami niektórym ciężko to opanować...a drugi od razu wysiadka dziękujemy nie zdał pan/pani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się to prawda!!!! oblewają na takich bzdetach że glowa boli,no ale muszą sie nachapać kasy,i oto tu chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam ,ze nie ma dobrego osrodka lecz dobrzy instruktorzy, bez zaangazowania zeby nauczyc kursanta dobrze jeżdzic, instruktorowi jak i kursantowi często sama wiedza nie wystarczy,potrzebne sa jeszcze chęci tłumaczenia. Ja miałam szczescie ,ze trafiłam na instruktora który wyprostował mnie po pewnym osrodku w Lublinie zdałam za pierwszym razem a naprawde nie umiałam jezdzic po 30 godz praktyki o manewrach juz nawet nie wspomne. Saskia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłem w Świdniku w Autoteam i zdałem za 1 razem, super podejście i fajni młodzi instruktorzy a nie polecam rally, totalna porażka, mój brat robił tam i ucinali mu jazdy, zero podejścia do kursanta, dopiero doszkalanie wziął w autoteamie i zdał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z całego serca mogę polecić Pana Pelczarskiego z Chełma. Człowiek, który uczy,bo to lubi. Krzyczy,ale jak trzeba pochwali i co najważniejsze bardzo wspiera i interesuje się swoimi kursantami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez teraz robie kurs w rally i jak narazie jestem zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam OSK Rally to najgorsze dno, przez cały kurs ucinają jazdy, nie wykwalifikowana kadra, a na dodatek problemy z opłatami. Zdarzyło się nawet że, czekałem na jazdy a instruktor się nie pojawił. Najlepiej to wcale nie zaczynać z tą szkołą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...