Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Chełmie tylko Pan Wiesław Porzycki z firmy MIODZIO. Podczas kursu tak się złożyło, ze jeździłam z kilkoma instruktorami i mogę z czystym sumieniem polecić właśnie tego Pana( z nim przejezdzilam ok. 90% godzin). Bardzo dobre metody uczenia, na wszystko dobry sposob (jazda po łuku, parkowanie etc.), wszystko staje sie proste. Poza tym miła atmosfera, poczucie humoru i duzo cierpliwosci. Zdałam za pierwszym razem i nie było to dla mnie zadnym problemem. POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam oSk GRABIEC .i instruktora p.Tadeusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Chełmie to tylko MIODZIO a instruktor Pan Paweł lub Pan Wiesław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Chełmie to tylko MIODZIO a instruktor Pan Paweł lub Pan Wiesław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROFESJONALNA SZKOŁA NAUKI JAZDY Osk Roland Lex!!!! PO NIE ZDANYM PIERWSZYM EGZAMINIE I KURSIE W OSK RODMOS (SERDECZNIE ODRADZAM MASÓWEK, NAJLEPSZE SĄ MAŁE SZKOŁY NAUKI JAZDY- OSK LEX NAJLEPSZY). W RODMOSIE MAŁO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KURSANTÓW, MŁODOCIANI INSTRUKTORZY O MAŁEJ WIEDZY I OLEWACKIM PODEJŚCIU DO KURSANTÓW. TAM IDĄ TYLKO NA WYCIĄGNIĘCIE KASY Z LUDZI BO JAK OBLEJESZ EGZAMIN TO PRZYJDZIESZ NA DOSZKALANIE! UCZYĆ ABY NIE NAUCZYĆ TYM CHARAKTERYZUJE SIĘ OSK RODMOS! PO TAKICH TRAUMATYCZNYCH DOŚWIADCZENIACH TRAFIŁA PRZYPADKIEM DO OSK LEX! LUDZIE CZYTAJCIE OPINIE NA TEMAT SZKÓŁ NA FORACH INTERNETOWYCH! W CIĄGU OK. 10 GODZIN DOSZKALAJĄCYCH W OSK LEX WIĘCEJ SIĘ NAUCZYŁAM NIŻ W RODMOSIE PRZEZ CAŁY KURS! TAM NAWET GŁUPIEGO ŁUKU NIE POTRAFIĄ CZŁOWIEKA NAUCZYĆ! ZA TO PAN ROLAND Z OSK LEX TO CZŁOWIEK O WIELKIEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCIACH JEJ PRZEKAZANIE KURSANTOM! INSTRUKTOR OD TRUDNYCH PRZYPADKÓW! ZAWILE I DO SKUTKU WSZYSTKO CIERPLIWIE TŁUMACZY! PO PROSTU ZALEZY MU ABY CZŁOWIEK ZDAŁ EGZAMIN! MI SIĘ ZA N-TYM RAZEM UDAŁO! SERDECZNIE POLECAM TYLKO OSK LEX!!!!!!! lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię kurs w "Dobrej szkole" i jestem baaaaaaardzo zadowolona. Idąc na pierwszy wykład miałam wiele wątpliwości i małego stresa, że ja się jednak do tego nie nadaje, a jednak Pan Andrzej w ciągu pięciu minut wykładu rozwiał już moje wszelkie obawy. Plusem w tej szkole jest przede wszystkim atmosfera - miła, bezstresowa oraz podejście do kursanta. Panie w biurze są przemiłe, wszystko bez problemu dokładnie wytłumaczą, jak wspominałam pan wykładowca, a zarazem właściciel również jest wspaniałą osobą pełną poczucia humoru i cierpliwości. Instruktor którego wybrałam również cierpliwy, wyrozumiały, miły. :) Serdecznie polecam tą szkołę, bo naprawdę pieniądze wydane na kurs (a są jednak nie małe) nie są wyrzucone w tym przypadku w błoto. Nie zamieniłabym tej szkoły jazdy na żadną inną. :) I nie jest to tylko moja opinia. ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ty dziewczynko wytrzasnęłaś tą szkołę? istnieje taka w ogóle bo jakoś nikt z moich znajomych (pół klasy robi obecnie kurs) o niej nie słyszał? to może jeszcze nie istnieje albo istnieje od wczoraj i potrzeba darmowej reklamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan właściciel osk cabrio tomasz to szkodnik społeczny dorabia się na własnych pracownikach umowy śmieciowe i bardzo niskie stawki godzinowe pasożyt i nic więcej obładowuje godzinami i chciałby żeby jeździć po 16 godzin, menda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam, że w Zamościu powstaje Akademia Auto Świat- jakaś nowoczesna szkoła jazdy. Ofertę widzę mają naprawdę ciekawą. Ktoś coś wie więcej w tym temacie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najnormalniejszy osk, jest już taki w Lublinie i szału nie ma. Szukaj dobrego instruktora bo nie ośrodek Cię nauczy tylko właśnie instruktor więc pytaj znajomych, to majlepsze źródło informacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam osk Ator w Lublinie przy ul.Narutowicza 41 Cierpliwy instruktor,krótkie terminy jazdy.Super nowa toyota 6 biegowa. Polecam
.... a co ma do nauki 6- cio begowa skrzynia, raczej potrzebny jest 6 biegowy mózg kursanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkole polecam szczegolnie pan Andrzej, Leszek czy Kasia.  Jednak jednej osoby nie polece mianowicie pan Kristofer Nibembnowicz jest chamski, skupia sie glownie na jedzeniu i o niczym innym nie mozna  z nim pogadac. Lecz caloksztalt szkoly jest dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...