Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatka nękana i wyśmiewana w szkole? Rodzice poszli do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2018 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Śmiech na sali. Mam nadzieję, że rodzice "poszkodowanej" czytają te wszystkie komentarze. Przypomnieć sobie o problemie po 4 latach i robić z Annopola patologie. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprościej pisać artykuły i komentarze znając wersję tylko jednej strony. Dziewczynka "poszkodowana" i jej rodzice zrobili cyrk i zatruli życie dzieciom i rodzicom niby "prześladujących". Czemu w całym artykule i sprawie nie opisano innych sytuacji w których a'la poszkodowana sama syworzyła grupę sojuszników którzy dokuczali "prześladowcom". Owa "poszkodowana" sama dopuściła się bezpodstawnych rękoczynów na jednej z oskarżonych dziewczyn. Aby oceniać zachowanie "prześladowczyń", szkoły, rodziców lepiej zastanówcie się nad zachowaniem niby "poszkodowanej" dziewczynki i jej rodziców. Lepiej przyjrzeć się jak oni traktują ludzi, wywyższają się i z moich informacji to nie pierwsza sprawa w której uczestniczy jako "poszkodowana" matka dziewczynki. Rozgłaśniając tą sprawę "ofiara" i rodzice chcąc dokopać grupie do której nie należała córka dopuszczają się zniesławienia i sami w ten sposób prześladują "sprawców". Sąd powinien zająć się przypadkami gdzie dzieci są naprawdę nękane lub rodzicami "poszkodowanej". Pisząc to mam pełną świadomość zaistniałej sytuacji. Moje dziecko w żaden sposób nie jest wmieszane w tą sprawę, więc obiektywnie mam zarys całej sytuacji. Współczuję dzieciom i rodzicom którzy zostali wmanewrowani w całą tą sprawę i bardzo przeżywają sytuację i to w jakim świetle zostali przedstawieni. Proponuję napisanie rzetelnego artykułu z przedstawieniem obu stron zamieszanych w tą całą sprawę. Trzymam kciuki, że rodzice "oskarżonych" dowiodą prawdy przed sądem, a Ci którzy szkalują ich dzieci będą pociągnięci do odpowiedzialności. Prawda sama się obroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj że zrozumieniem! Sytuacja trwa od 2014 roku, a nie miała miejsce 4 lata temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z komentarzy wynika, że to nękanie rzeczywiście miało miejsce i teraz w komentarzach jest tego dowód jakby, no nieładnie, ciekawe czy sąd stanie na wysokości zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynki oskarżone w tej sprawie są bardzo miłe i kulturalne .Rodzice dobrze ich wychowali i mają kontrolę nad ich zachowaniem .Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i Ci którzy oskarżają zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Współczuję i trzymam kciuki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dodam że czytajac to wszystko serce mnie boli że w tym chorym świecie dzieją się takie rzeczy. Zamiast pomóc zrozumieć 1 osobę to zero współczucia. Czy wy się slyszycie co mówicie. Jedna osoba ma sie przeciwstawić kilku osobom. Przecież na bank muszą jej dokuczać..Nauczyciele nie widzą problemu. Oczywiście jak dochodzi do tragedii to wtedy dopiero udają. Teraz tak dzieci są rozpyszczone przez rodziców najpiękniejsze najmądrzejsze a rozumu za grosz. Trzym kciuki za Ciebie dziecko i was rodziców poszkodowanej. Nie pozwólcie się zastraszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice "oskarżonych" jeśli już żądają kosztów adwokackich związanych z bezpodstawnymi zarzutami, a nie odszkodowania, co jest normą na rozprawch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem "nękana" robi z siebie ofiare losu. Nie wierzę w to ,że po tylu interwencjach nauczycieli a nawet dyrektor szkoły sytuacja nadal trwała a reszta dziewczyn nadal nękała nastolatke. W artykule napisane jest ,że odbyły się mediacje rówieśnicze a więc jakaś ugoda musiała zostać zawarta... bynajmniej po to się odbywa. Dziewczynka jest przewrażliwiona i myśli ,że jest "pępkiem świata" i musi być w centrum uwagi. Rodzice za bardzo mieszają się dużo za dużo. Moim zdaniem tu nie chodzi o samą sytuacje ale z niej korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję poszkodowanej... Wiem co to znaczy być nękanym sama tego doświadczyłam. Jednak ja nie robiłam takiego zamieszania jakoś sobie poradziłam bez rozgłosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak się sprawa potoczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak napewno ta jedna dziewczynka kontra ileś. I to ona biedula jest sprawczynią???? Co za bezsens!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakarmiła pseudo-poszkodowana media kłamstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się, ale wydaje mi się, że osoby prześladowane wycofują się z grupy, chodzą przygnębione i smutne. Tymczasem "ofiara" wygląda na szczęśliwą, a nawet dumną.  Biedne dzieci i ich rodzice, stali się kolejnymi  w kolekcji trofeów rodziców PSEUDOOFIARY. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
trza swieżej krwi; dyrekcja obligatoryjnie do wymiany; jak w piłce nie idzie drużynie , zmiana trenera zawsze jest ożywcz
Problem w tym, że "trener" jest dobry, należy dokonać "transferu zawodnika".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Uśmiechali się.. frajerzy - najpierw zaczepia jeden z drugim, nęka, poniża a potem "mamo to nie ja, ja nic nie zrobiłem", sąd i to całe "środowisko" pseudo-szkolne i pseudo-pedagodzy najlepiej sprawę pod dywan (czyt. mediacje). Jakby sąd dowalił po 2000 kary gnojkom (de facto) rodzicom to może by się czegoś małoletnie głąby nauczyły. a tak - człowiek chce sprawiedliwości to jeszcze wychodzi na to że to on jest pieniacz (bo z "taką" sprawą do sądu poszedł). Wniosek jest prosty i na bakier z prawem - jak chcesz sprawiedliwości to sam ją wymierz !
  Popisał się Pan (domyślam się kto) tą wypowiedzią dlatego napiszę dłuższą odpowiedź. Nie ma to jak przypomnieć sobie o problemie z przed kilku lat, prawda? Szkołau  podjęła działanie w tej sprawie, ale przecież lepiej iść na policję (co za tym idzie do sądu). Nękanie hmm... Nie wiem czy to nie za mocne pojęcie, powiedzmy dogryzanie sobie nazwajem, tak to dobre. Poniżanie? Napewno nie publiczne. Czy ja wiem czy ten cały "pojedynek" to 5vs1? 2000zł grzywny powinno się dawać za robienie "z igły widły". W dodatku pisać słowo "frajerzy" naprawdę? Niech Pan się zastanowi jaką klasę Pan prezentuję. Myślę, że gdyby zrobić ankietę na sprawcę wyniki były by jednogłośne na tą 5. Zaistniała kiedyś sytuacja gdy 2 z oskarzonych dziewczyn, pewnego dnia podczas przerwy zaśmiało się (chyba nie jest to nielegalne). Jak to Pan ujmuję Pseudo-Poszkodowana rzuciła się na jedną z dziewczyn, czy ktoś o to robił aferę za przemoc? Nie. W dodatku tak kłamać z poufnyh informacji wynika, że to ojciec Pseudo-Poszkodowanej rzuł gumę i siedział jak w knajpie. Myślę, że dobrym pomysłem było by sprowadzenie telewizji i przeprowadzenie wywiadu z uczniami szkoły. Na koniec dodam tylko. Z informacji wynika, że "poszkodowana" nie mogła zjawić się w sądzie z powodu złego stanu psychicznego. Z pufnych źródeł wynika, że w szkole "poszkodowana" czuła się znakomicie (śmiała się, żartowała itd.). A wydaję mi się, że zły stan psychiczny oznacza coś innego. Dziękuje za uwagę. Detektyw Tajemniczy111 na posterunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy nękanie? Czy ta grupa chodzila za nią, wyczekiwala pod szkołą, pod domem? Stwarzała sytuacje do kontaktu z nią? Gdzie są świadkowie tej sytuacji, gdzie koleżanki i koledzy ? Nikt nic nie wie? Nie ma w szkole monitoringu? Dlaczego zadne dziecko w klasie nie stanęło po stronie tej dziewczynki? Nie ma koleżanek? Z reguły uczniowie reagują w takich sytuacjach. To jest mała miejscowość, wszyscy się znają chociaż z widzenia.  Problem urósł do tak dużych rozmiarów czy został z premedytacją tak rozdmuchany? Ale w imię czego? Ktoś komuś chce coś udowodnić? Kosztem dzieci? Nawet swoich. Chore!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojego dziecka też się naśmiewają ponieważ chodzi skromnie ubrany bo nie dostaję 500+ i nie stać mnie na lepsze ubrania dla niego oprócz ciucholandu, gdyż mój dochód to 1700 zł, w tym wynajmuję mieszkanie i to są dodatkowe opłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
z mojego dziecka też się naśmiewają ponieważ chodzi skromnie ubrany bo nie dostaję 500+ i nie stać mnie na lepsze ubrania dla niego oprócz ciucholandu, gdyż mój dochód to 1700 zł, w tym wynajmuję mieszkanie i to są dodatkowe opłaty
 No to chyba nie mówi pani o tych samych osobach. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dziwne wrażenie, że komentarze na oskarżonych piszę jedna osoba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...