Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatka nękana i wyśmiewana w szkole? Rodzice poszli do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2018 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Czytając niektóre komentarze robi mi się niedobrze. Sama byłam szykanowana, nauczyciele nic nie widzieli a raczej nie chcieli nic widziec. Byłam popychana i bita a nauczyciele i dyrekcja stwierdzili, że sama się o to proszę bo z takim wyglądem odbiegam od normy.. I co ? Sprawa zgłoszona na policje, wszystko nagrywałam na telefon nauczyciele i dyrektor przed sądem. A wy dalej rozpieszczajcie swoje dzieciaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram rodziców, którzy mają odwagę zwrócić uwagę na patologię w szkole w Annopolu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego co niektórzy bronią tą ekipke dziewczyn które dokuczały tej drugiej... Ludzie! pewnie ona tam nie mogła się pozbierać i się załamała a wy jakieś tematy że mogła też sobie zebrać koleżanki! Nie rozumiem dlaczego nie można było tego rozwiązać u dyrektora na dywaniku.. myślę że to wywodzi sie od tego iz Pani dyrektor była bezradna i nie umiała sobie poradzić z taką sprawą. To ja nie wiem co by było gdyby stało się coś poważniejszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego jest tyle komentarzy oczerniajacych nauczycieli i dyrekcje. Ja wiem ,że  Pani dyrektor wykonała swoje obowiązki w tej sprawie...  A nauczyciele też nie byli obojętni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tajemniczy111 napisał:
gość napisał:
Tajemniczy111 napisał:
undefined napisał:
   Uśmiechali się.. frajerzy - najpierw zaczepia jeden z drugim, nęka, poniża a potem "mamo to nie ja, ja nic nie zrobiłem", sąd i to całe "środowisko" pseudo-szkolne i pseudo-pedagodzy najlepiej sprawę pod dywan (czyt. mediacje). Jakby sąd dowalił po 2000 kary gnojkom (de facto) rodzicom to może by się czegoś małoletnie głąby nauczyły. a tak - człowiek chce sprawiedliwości to jeszcze wychodzi na to że to on jest pieniacz (bo z "taką" sprawą do sądu poszedł). Wniosek jest prosty i na bakier z prawem - jak chcesz sprawiedliwości to sam ją wymierz !
 Popisał się Pan (domyślam się kto) tą wypowiedzią dlatego napiszę dłuższą odpowiedź. Nie ma to jak przypomnieć sobie o problemie z przed kilku lat, prawda? Szkołau  podjęła działanie w tej sprawie, ale przecież lepiej iść na policję (co za tym idzie do sądu). Nękanie hmm... Nie wiem czy to nie za mocne pojęcie, powiedzmy dogryzanie sobie nazwajem, tak to dobre. Poniżanie? Napewno nie publiczne. Czy ja wiem czy ten cały "pojedynek" to 5vs1? 2000zł grzywny powinno się dawać za robienie "z igły widły". W dodatku pisać słowo "frajerzy" naprawdę? Niech Pan się zastanowi jaką klasę Pan prezentuję. Myślę, że gdyby zrobić ankietę na sprawcę wyniki były by jednogłośne na tą 5. Zaistniała kiedyś sytuacja gdy 2 z oskarzonych dziewczyn, pewnego dnia podczas przerwy zaśmiało się (chyba nie jest to nielegalne). Jak to Pan ujmuję Pseudo-Poszkodowana rzuciła się na jedną z dziewczyn, czy ktoś o to robił aferę za przemoc? Nie. W dodatku tak kłamać z poufnyh informacji wynika, że to ojciec Pseudo-Poszkodowanej rzuł gumę i siedział jak w knajpie. Myślę, że dobrym pomysłem było by sprowadzenie telewizji i przeprowadzenie wywiadu z uczniami szkoły. Na koniec dodam tylko. Z informacji wynika, że "poszkodowana" nie mogła zjawić się w sądzie z powodu złego stanu psychicznego. Z pufnych źródeł wynika, że w szkole "poszkodowana" czuła się znakomicie (śmiała się, żartowała itd.). A wydaję mi się, że zły stan psychiczny oznacza coś innego. Dziękuje za uwagę. Detektyw Tajemniczy111 na posterunku.
Pani nauczycielko, wróc na lekcję j.polskiego - pisze się "żuć". Pani tekst jest nielogicznym bełkotem. Z jednej strony pisze Pani o zrobieniu z igły wideł, z drugiej chce ściągać TV, czyli Pani myślenie coś szwankuje. Uważa Pani, że przed kamerami młodzież będzie miała odwagę uczciwie się wypowiadać, a może właśnie o to chodzi, że nie będzie miała odwagi, a w związku z tym, chce Pani wykazać, że z poszkodowaną jest "coś nie tak". A tak na marginesie, to powiem "fuj", co za środowisko w tej szkole!
Po 1 znowu dodam mój nick to "Tajemniczy111" więc proszę się wypowiadać proszę Pana lub Wielmożny Jasnie Panie jak Pan/i woli. Z góry również uprzedzam jestem mężczyzną. Tak z igły widły w sądzie, proszę czytać uważnie i się nie ośmieszać. Chodziło tu o zwykłą, anonimową ankietę co Pan/i o tym myśli? Środowisko jest normalne, a jezeli komuś coś nie pasuję można się przepisać do innej szkoły. Dodając na koniec przepraszam najmocniej za mój błąd ortograficzny, zagrapiłem się ale jestem tylko człowiekiem.
Zagrapił się !!! Cha, cha, cha! Jaśnie Panie to niech cię żona tytułuje, skoro jesteś chłopem. A ja dalej uważam, że jesteś ucycielką z tej szkoły i nic mnie twój nick nie obchodzi. Co do ankiety, to naucz się jak wygląda ankieta. "Nie pasuję" mi taki mundry inaczej na jakimkolwiek forum, wiesz? A przepraszać nie musisz za byki, bo każdy orze, jak może, a że ćwierćinteligent z ciebie, to widać od razu. Co do przepisywania do innej szkoły, to tą radę dam tobie, z korzyścią dla środowiska.
  Tak... zagrapił, łapać za każdą małą literówkę, skoro tak to Proszę Pana/i "ha" piszemy przez samo "h" No to w Pana/i stylu ucycielką ha ha ha... Jeżeli nie obchodzi Pana/i mój nick to proszę pisać jak ja "Pan/i. Ankieta? Dobrze wiem jak wygląda. A ta o której ja myślę wyglądała by następująco. Każdy uczeń dostał by akietę i wypełnił ją. Ćwierć inteligent? Hmm piszę to osoba która na forum wypowiada się, "mundry", "orze" itd. Tak to się proszę wypowiadać w domu a za "byki" przeprosiłem z kultury, której u Pana/i nie widać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1234 napisał:
Popieram rodziców, którzy mają odwagę zwrócić uwagę na patologię w szkole w Annopolu!
 Jej nie ma, przynajmniej nie w szkole w Annopolu. Takimi śmiesznymi komentarzami robią Państwo patologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xd napisał:
Dlaczego co niektórzy bronią tą ekipke dziewczyn które dokuczały tej drugiej... Ludzie! pewnie ona tam nie mogła się pozbierać i się załamała a wy jakieś tematy że mogła też sobie zebrać koleżanki! Nie rozumiem dlaczego nie można było tego rozwiązać u dyrektora na dywaniku.. myślę że to wywodzi sie od tego iz Pani dyrektor była bezradna i nie umiała sobie poradzić z taką sprawą. To ja nie wiem co by było gdyby stało się coś poważniejszego...
Ehh... Podam na przykładzie mnie, bronię ekipę tych dziewczyn i 1 chłopaka bo są niewinni. Można było to rozwiązać ale 1 ze stron nie chiciała tego bo uważała, że nie jest to wystarczające, uważała, że wszyscy są przeciwko niej. Poważniejsze od tego mogła być nawet kłótnia o zabawkę w przedszkolu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka Annopola napisał:
Trzymam kciuki za rodziców tej dziewczynki. Mam nadzieję że wszystko zakończy się szybko. Macie rację że walczycie o lepsze jutro dla swojej córki. Tym bardziej że z nauczycielami naszej szkoły trudno jest wygrać bo to jedna wielka ,, mafia ,, ręka rękę myje. Same znajomości , pokrewieństwa czy dobre plecy. Ktoś wspomniał o Burmistrzu przecież ten Pan też nauczyciel więc o czym mowa... To jak walka z wiatrakami. Brawo za odwagę i postawę rodziców którzy powiedzieli dość i zgłosili sprawę do sądu... Annopol to mała miejscowość tu każdy każdego zna i każdy z nas wie kogo sprawa dotyczy. Ale nikt nie chce wypowiedzieć się na oficjalnej stronie Annopola bo boi się narazić Pani nauczyciel. A tu każdy mądry bo anonimowy!!!
 Każdy o tej mafi hmm, w każdym poście oczerniającym stronę oskarżoną wystepują słowa "Trzymam kciuki za rodziców tej dziewczynki" te posty mają więcej ze sobą wspólnego. Ja myslę, że jest na odwrót ludzię nie boją się nauczycielki a tego aby napisać coś na stronę "poszkodowanej" żeby czasem nie zostać powołanym do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego że dzieczynka kłamie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kiedyś chodziłam do tej szkoły spotykały mnie gorsze rzeczy szkoła zawsze stała po stronie tej drugiej bo mamusia to jest kimś a tatuś kimś i zawsze wina była moja. Większość nauczycieli miała to gdzieś a dodam że obecni nauczyciele byli kiedy u mnie rozgrywał się ten koszmar więc wątpię aby się zmienili choć dużo już minęło od tego czasu. Ktoś w końcu powinien zrobic coś z tą szkołą ! Popieram rodziców walczcie o dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama chodziłam do tej szkoły, dziękuję Bogu że szybko mi to zleciało, wszyscy nauczyciele jedna dupą srają, zawsze dzieci były obgadywane przez nauczycieli że tego matka to tu pracuje ojciec to robi tamto a z tego co wiem ala nauczyciele ledwo na 2 jechali a teraz wielce mądrzy, pani dyrektor nic nie zrobi bo trzyma sztame z nauczycielami nauczyciele z burmistrzem który też gówno robi, nie dziwię się że pedagog nic nie robi jak oni gówno wiedzą o wychowaniu dzieci, siajbaa im odbija. Jestem za zmianą niektórych nauczycieli dyrektora a przede wszystkim nic nie robiącego burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzcie innych bo sami będziecie osądzeni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram rodziców Tej dziewczynki. W Annopolu od zawsze liczą się tylko tzw,,plecy" , znajomości, kolesiostwo zarówno w szkole jak i w urzędzie miasta. Cieszę się że nareszcie sa ludzie którzy walczą o dobro swoich dzieci... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Derektor z nauczycielami to jedna wielka szajka chcieli zakończyć sprawę bo córka nauczycielki,sprawa wymyka się z pod kontroli i co się dzieje?? Tej niewinnej dziewczynki bardzo współczuję znam te osobę i powinna ta gruba dziewcząt dostać nauczkę że tak się ludzi nie traktuje.. Nie rozumiem nauczycieli jakby doszło do jakiej katastrofy by dopiero zrozumieli że ta dziewczyna jest nękana nie rozumiem dzisiejszej młodzieży powinni ponieść poważne konsekwencje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie znasz drugiej strony czy się myle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiekolwiek poważniejsze działania nauczycieli i dyrekcji w tej sytuacji pewnie tez byłyby znęcaniem się, nagonką na dzieci... Obecnie młodzież jest tak niewychowana przez rodziców, że ciężko cokolwiek w takich sytuacjach zrobić. Rodzice dziecka po 4 latach przypomnieli sobie, że ma problemy w szkole? Może powinniśmy tą sprawę zgłosić do sądu o zaniedbanie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znęcanie się psychiczne, dyrekcja do natychmiastowego zwolnienia razem z zamieszanymi nauczycielami. Jeśli przegrają w sądzie wymierzyć samosąd własnymi rękami.Nagłaśniać wszędzie gdzie tylko się da robić jak największą aferę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemniczy111 napisał:
oko napisał:
Zastanawiające jest, że 2 osoby plusują posty oczerniające stronę oskarżającą i minusują pozostałe. Puknijcie się w puste pałki dzieciaki. Swoją drogą jak tępym trzeba być, żeby próbować prac brudy na forum w trakcie toczącej się mediacji sądowej, coś mi się wydaje, że sąd powinien się tym wpisom bliżej przyjrzeć...
2 osobom najwidoczniej chciało się założyć konta Drogi Czytelniku/iczko. Jak puknąć się w pustą pałkę? Chyba chodziło o głowę ale mniejsza. Też mi się wydaję, że sąd powinien to przejżeć, no chyba, że miałem się przestarszyć, to coś nie wyszło.
 Tajemniczy 111 -weź ty się schowaj ze wstydu, bo to twoje pisanie, to jak ktoś juz tu napisał, to jak bełkot pijanego. Z języka polskiego to ty chyba miałeś pałę. Byki ortograficzne robisz w każdej twej wypocinie, a zganiasz winę za byki na kompa. Przejrzeć się pisze, przez "rz", ale w tym kontekście to powinno być "przyjrzeć się", a ponadto nie pisze się "wydaję się", tylko wydaje się. Co do ankiet, to rób w domu z żoną (lub mężem). Jesteś tu na forum 24 godz, a więc chyba jesteś mamuśką lub ojcem któregoś a tych niewychowanych dzieci i chcesz za wszelką cenę winę zrzucić na poszkodowaną rodzinę. Beton, jeszcze raz beton. Jeśli byś był związany/a/ pracą z tą szkołą, lub chociażby poprzez  żonę/męża ,to masakra i porażka dla tej szkoły. Ewidentnie wpisy przekonują, że w tej szkole źle się dzieje od dawna i winni są nauczyciele, że tolerowali zło. Zmiany personalne aż się same proszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzytkownik napisał:
Popieram rodziców Tej dziewczynki. W Annopolu od zawsze liczą się tylko tzw,,plecy" , znajomości, kolesiostwo zarówno w szkole jak i w urzędzie miasta. Cieszę się że nareszcie sa ludzie którzy walczą o dobro swoich dzieci...
 Też popieram. W takim małym środowisku tak bywa, jeśli ludzie żyją w zakłamaniu, wyznają dulszczyznę, a dyplomy zdobywają nie poprzez dogłębną wiedzę, a różnymi sposobami (cwaniactwem) i brak im odpoowiedniego wychowania wyniesionego z domu rodzinnego. Często żyją wg praw Kalego, a nie 10 przykazań. I to oni sprawiają, że w danym środowisku jest coraz trudniej żyć i gorzej się dzieje. Człowiek prosty niejednokrotnie ma większe morale i szlachetność od takiego co ma jakiś tam papierek, a który się wywyższa i poniża innych oraz uważa, że jest ponad prawem i jest lepszy od innych bliźnich, bo rozpycha się łokciami i umie "ustawić" i zgarnąć więcej mamony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było szykanowania, raczej uśmiechanie się HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...