Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatka nękana i wyśmiewana w szkole? Rodzice poszli do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2018 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Koszmar. Jak te małe potworki potrafią zadziobać dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mikszatko to podwładny ? w szajce ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani dyrektor zajmij sie swoim mezem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze jakie tu cuda znalazłam ,to może ja tylko przytocze jedno zdanie :cytuje /ja dzieci bede tak wychowywać by ciebie nienawidziły /-- to są słowa jednej z mam tych co to się znecali .Jeżeli dziecko jest karmione nienawiścią do innych to owoce będą szybko i już są . --jesli czytasz mamo - to wiesz o kogo chodzi . Szkoda tylko że doszło do takiego traktowania dziewczyny ,może dlatego że jest uzdolniona ??/ Po owocach ich poznacie ...........JT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tylko tak chodziłam do annopola do podstawówki i do gimnazjum, nauczyciele każdy wielką rodzina każdy do każdego jeździ na posiadówy jak ktoś jest nauczycielem albo któryś z rodziców ma jakąś firmę czy coś to już przyjaciel nauczycieli, i tak się tworzy im wielką jedna szajka , a dzieci nauczycieli i reszty tych bogatych dam to wielcy krolowie w tej szkole i zawsze mieli o mają najlepiej , przykład aby nie było to bezpodstawne syn jednej z nauczycielek leciał na samych dwójkach autentycznie na koniec wychodzi po świadectwo z paskiem z jedną z lepszych średnich w szkole xd śmiech na sali. dla większości nauczycieli jest się nikim jak nie jest się synem/córka nauczyciela albo którejś z bogatych dam przyjaciółek nauczycieli ,jedna wielka korupcja i szajka która powinno się już dawno wyeliminować albo zmienić kierownictwo żeby się za to wzięło ,choć i kuratorium też powinno. a co do sprawy to znam i jedną dziewczynę i resztę dzieci , wiele razy slyszlaamm o tym widziałam też porowodorka wszystkiego biedna córka nauczycielki (co nie bądź byłej dyrektorki) biedna pokrzywdzona bo wyśmiewa i szykanuje dziewczynkę która jest zdolniejsza od niej bo czuję się wyższa bo matka ma takie a nie inne stanowisko , dziecko które znalazło sobie swoich pezydupasow i przudpasa miks** który robi co jej rozkaże a rodzice twierdzą że dzieci dobrze robią bo robią to co im każe córka nauczycielki. wina jest jak najbarsziej po stronie tych którzy to zaczęli i bezczelnie wyśmiewali dziewczynkę , nikt z rodziców nie zamieszanych też nie pozwoli na to żeby dopuścić swoje dziecko jako świadka by nie zadzierać z tą annopolska szajka (nauczycielami skorumpowanymi) i żeby jego dziecko nie miało tak samo prrze***e w szkole. jaka panuje znieczulica w tych nauczycielach i rodzicach żeby popierać takie zachowania swoich dzieci i jeszcze utwierdzać ich w tym że to co robią jest okej. podsumowując jedną wielką nauczycielka szajka która nie zmienia się od x lat nawet nie mając odpowiedniego wykształcenia każdy robi sobie tlyko nowe specjalizację żeby uczyć kolejnego i żeby nikt nowy nie myśląc jakaś porządna osoba nie weszła do ich szajki. podsumowując zachowanie wynosi się z domu więc pozdrawiam rodziców tych dzieci skoro są takimi samymi idiotami hipokrytami bez uczuć i czują wyższość nad innymi. mając grosze w portfelu a chodząc z uniesiona głowa ponad annopolskie chumry bo dalej sięgnąć nie mogą bo w każdym innym mieście to oni byli by gnębieni. także pozdrawiam rodziców którzy wypowiadają słowa w domu szykanują się nawzajem że dzieci potrafią to przenieść na jakąś ofiarę w szkole i to robić. najpierw rodziców trzeba wychować potem bierzcie się za rodzenie dzieci. buziaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram osobę przede mną cała prawda , podziwiam rodziców że mają odwagę się mierzyć z tą całą szajką :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli przy okazji terroryzowania tej dziewczyny wychodzi z postów na forum , że w tej szkole panuje nepotyzm, kumoterstwo, oraz działa zorganizowana grupa  mająca na cele wspomaganie sie z naruszeniem obiektywizmu - pięknie, po prostu pięknie -  powinien tam siedzieć juz warszawski kurator bo lubelski z racji powiązań rodzinnych  powinien być wyłączony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszalam ze atmosfera ogolnie w tej szkole jest gęsta-nauczyciele niektórzy na prochach uspokajających 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat dla uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwołanie dyrektora pierwszy krok ku zmianom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić kadrę pedagogiczną. Moje dziecko uczy się w tej szkole nie ma problemów z nauką ani z rówieśnikami, ale po lekcjach opowiada "A Pani to zachowuje się jakby była najwazniejsza" nie obchodzi ją co się dzieje wokół ważne, że jej jest dobrze. Jednak jedno mi zapadło w pamięci gdy mój syn powiedzial:, że nauczycielka od Matematyki powiedziała "Ja mogę robić w tej szkole co chce i jak chce bo i tak mnie stąd nie wyrzucą" więc wszystko wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani od Matematyki powiedziała "Ja mogę robić w tej szkole co chce i jak chce bo i tak nikt mnie stąd nie wyrzuci "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fala Tsunami - nagle wszyscy odzyskują pamięć - co  się działo złego w tej szkole - domniemam, że nie od 05.marca 2018. Anonimowość dobra rzecz , a może poprostu brak odwagi cywilnej, żeby o problemach, bolączkach, swoich spostrzeżeniach rozmawiać  z nauczycielami, dziećmi -  a przy okazji wyrzucić z siebie to co boli i narasta do zawiści i postrzegania czegoś lub kogoś przez pryzmat swojej goryczy. I własnie dlatego powstają takie sytuacje. Ciekawi mnie jedna rzecz, kto by się odwazył personalnie podjąć"debatę" z dyrektorem, nauczycielami, brmistrzem etc... Jest wśród Was taki bohater...Jeśli tak to brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie ujawni bo wszyscy to zakłamane gęby!!!! Co za środowisko, najpierw plują w gębę a później idą się modlić do kościoła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem poszkodowanej i  niby nękających zszedł na drugi plan - za to lawinę błota wylewa się na tą szkołę.A PRZECIEŻ SZKOŁA TO ŚRODOWISKO - uczniowie, nauczyciele, rodzice, no chyba, że co dla niektórych to  tylko budynek i przechowalnia  dla swoich pociech.Nie do wiary, że ludzie dorosli - rodzice - mają w sobie tyle jadu.Proces wychowawczy polega na komunikacji werbalnej i równowadze pomiędzy środowiskiem rodzinnym a placówką. Z tych wpisów wynika, że mozna bezpodstawnie i bardzo szybko zniszczyć to co się budowało latami. A może ta szkoła dała Komuś spełnienie , satysfakcję i radość. Jesli nie - to coś tu nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze to przerost ambicji nad mozliwościami - to drązy nasze środowisko jak rak.Schemat prosty - nie licza się zdolnności i zinteresowania tylko trend , który wyznacza , że uczestniczymy we wszystkim co jest na topie...... czyli w niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsze czasy to zawiść, zazdrość, obłuda , tchórzostwo , kłamstwo, dwulicowość a kiedyś była prawdomówność, otwarość, obiektywizm, tolerancja, uczciwość.............. Ludzie ludziom zgotowali ten los - krótko - niedostosowanie społeczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co pozamiatane.... Spragniony krwi annopolski naród dostał na tacy głowę dyrektorki.. . Brawo Panie Burmistrz!! Świetny pomysł na uciszanie rozwścieczonego tłumu! Zastanawia mnie który z annopolskich"klanów"zasiądzie na dyrektorskim tronie?? Pewnie ten najbardziej oddany.... No i już się nie mogę doczekać tych nadchodzących zmian!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok kilku dni śledzę przebieg komenatrzy. W sumie to niekiedy jest niezła komedia, aby brać popcorn i mozna czytać. Z łatwościa można się domyśleć że bitwe na komentarze zażarcie toczą rodzice ofiary, a oskarżonej. Zastanawiam się aby, czemy wy do sądu nie poszliscie tylko wszystko zwaliliście na wasze dzieci i nauczycieli szkoły. Widocznie łatwiej jest wywołać wojne niż się godzić. Później aby nie płaczcie ze zmian. Brawo wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...