Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatkowie kradli hasła użytkowników Naszej Klasy

Utworzony przez rybka, 19 października 2010 r. o 11:43 Powrót do artykułu
"internatom, "internatów" i tak przez cały artykuł o "internautach". Zgroza. Czy w redakcji nie ma korekty, czy kogokolwiek kto pilnuje ortografii, stylu itp. Tyle rozpisujecie się o złej jakości usług czy pracy innych, a sami święci nie jesteście. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowcy debli... ~ np. Promocja! Daj mi kluczyki od domu to ci posprzątam za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszej klasy juz dawno nie ma jest nk.pl pragnę zauważyć panie redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat Łęczyński dobrze wyczytałem ? No to chyba domyślam się o kogo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt:zablokowali internatom dostęp do ich kont. co im winne internaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co im byly dane? dla zabawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nawet łepki lamia hasla to musi cos byc z oprogramowaniem antywirusowym i antywlamaniowym, co zrobic zeby naprawde miec spokoj ? Nawet jestem w stanie zainwestowac troche w oprogramowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cecyl napisał:
Skoro nawet łepki lamia hasla to musi cos byc z oprogramowaniem antywirusowym i antywlamaniowym, co zrobic zeby naprawde miec spokoj ? Nawet jestem w stanie zainwestowac troche w oprogramowanie
Oni nie złamali żadnych haseł po prostu naiwni ludzie im dali. Gorsze są trojany mogą wykraść bardziej cenne dane niż tylko login i hasło do nk. Zajrzyj na stronkę pc tools to producent oprogramowania antywirusowego. Maja kilka dobrych programów za rozsądne pieniądze, nie odbiegają od czołówki na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...