Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele pracują w czasie przerwy świątecznej

Utworzony przez Mąż nauczycielki, 1 stycznia 2011 r. o 11:31
Cała prawda o nauczycielach http://www.wynagrodzenia.pl/artykul.php/wpis.2481
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem dyplomowanym, magistrem z 20 letnim stażem pracy, pracującym na wsi (dodatek wiejski) i ze wszystkimi dodatkami( wychowawstwo, dodatek mieszkaniowy, dodatek za staż pracy, motywacyjny) mam 4100 bruttoZastanawiam sie skąd podawane w mediach 4800 brutto? Lubię swoją pracę, nie narzekam, ale denerwuje mnie ciągłe opluwanie nauczycieli, przedstawianie nas jako nierobów zareabiających ogromną kasę. Zapraszam do szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lili napisał:
Jestem nauczycielem dyplomowanym, magistrem z 20 letnim stażem pracy, pracującym na wsi (dodatek wiejski) i ze wszystkimi dodatkami( wychowawstwo, dodatek mieszkaniowy, dodatek za staż pracy, motywacyjny) mam 4100 bruttoZastanawiam sie skąd podawane w mediach 4800 brutto? Lubię swoją pracę, nie narzekam, ale denerwuje mnie ciągłe opluwanie nauczycieli, przedstawianie nas jako nierobów zareabiających ogromną kasę. Zapraszam do szkoły!
Nie macie bidy. Zapraszam do prywaciarza, a potem będziesz mogła się wypłakać, że 2000 nawet nie weźmiesz? Wiesz co to jest dyspozycyjność, zapieprz nocami, opieprz za nic, przymusowe postoje, wakacje w listopadzie? Papirek? też mam soreczko i mogę się nim.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie macie bidy. Zapraszam do prywaciarza, a potem będziesz mogła się wypłakać, że 2000 nawet nie weźmiesz? Wiesz co to jest dyspozycyjność, zapieprz nocami, opieprz za nic, przymusowe postoje, wakacje w listopadzie?Papirek? też mam soreczko i mogę się nim.....
Gościu, żeby było jasne: ja nie narzekam na swoją prace, zarobki itp. Chcę tylko wyraźnie powiedzieć, że to co piszą o naszych tzn. nauczycieli zarobkach nie jest prawdą. I jeszcze jedno: dlaczego mając papierek nie zostałeś nauczycielem, tylko pozwalasz pomoiatać sobą prywaciarzowi za marne 2000? A tak na marginesie: to, że mamy urlop wtedy kiedy nam przydzielą tzn. w wakacje wcale nie jest takie dobre, bo chętnie pojechałabym za mniejsze pieniądze na wczasy np. w listopadzie. Pozdrawim wszystkich, którzy zazdroszczom nauczycielom pracy i zarobków. Wdzieczność dzieci i młodzieży gimnazjalnej (tak, tak- oni nie są wcale tacy straszni) jest bezcenna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lili napisał:
Gościu, żeby było jasne: ja nie narzekam na swoją prace, zarobki itp. Chcę tylko wyraźnie powiedzieć, że to co piszą o naszych tzn. nauczycieli zarobkach nie jest prawdą. I jeszcze jedno: dlaczego mając papierek nie zostałeś nauczycielem, tylko pozwalasz pomoiatać sobą prywaciarzowi za marne 2000? A tak na marginesie: to, że mamy urlop wtedy kiedy nam przydzielą tzn. w wakacje wcale nie jest takie dobre, bo chętnie pojechałabym za mniejsze pieniądze na wczasy np. w listopadzie. Pozdrawim wszystkich, którzy zazdroszczom nauczycielom pracy i zarobków. Wdzieczność dzieci i młodzieży gimnazjalnej (tak, tak- oni nie są wcale tacy straszni) jest bezcenna
urwałas się z choinki. dziś ta praca jest dla wybrańców lub farciarzy. Wiesz ilu wykształconych ludzi pracuje fizycznie i to nie gorszych fachmanów niz ci z wieloletnim stazem. Taki co siedzi wiele lat w szkólce ma 10 papierków i jest znawcą wszystkiego. Inni zarabiają gdzie mogą i ile im dają. Na listopadowy urlop mozesz pojechac bez problemu. przyjmą zastępcę z ogonka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w szkole i wierzcie mi, nie jest tak pięknie jak Wam się wydaje. Są równi i równiejsi. Na tych mniej równych zrzuca się masę obowiazków (apele, wycieczki), podczas gdy inni po lekcjach gnają do domu i maja spokój. Nie mówię już o tym,że nauczyciele ciągle biorą zwolnienia lekarskie (niektórzy po kilka razy w roku), codziennie nie ma kogos innego i jakos nikomu nie przeszkadza,że dzieciakom przepadają lekcje! Ważne, że bibliotekarz pojdzie za darmo na zastępstwo! Do tego kupowanie nagród dla dzieci za własne pieniądze, kupowanie papieru ksero, praca w domu na własnym sprzęcie.Pytam-kto mi tego zazdrości????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Do tego kupowanie nagród dla dzieci za własne pieniądze, kupowanie papieru ksero, praca w domu na własnym sprzęcie.Pytam-kto mi tego zazdrości????
Jeśli nie chce ci się skrzybać na tablicy, to kupujesz papier, drukarkę lub innną maszynę i kserujesz lub skanujesz ile licznik wytrzyma. A, że trzeba za to zapłacić, choćby tylko za papier, tusze proszki - to problem? Rodzice powinni to nabyć i pewnie zaangażować się prace biurowe? Za późno się urodziłaś profesorko, jakieś 30 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dzisiaj mocno zdruzgotana. Miałam konferencję. Pani dyrektor cały czas opowiadała że w ramach 40 godzin mamy zrobic jeszcze to .........Ale jak się popatrzy to ból serca bierze. Jej nie ma w szkole bo pojechala do domu, bo ma małego syna. Innym raze jej synek chory. Mamusia w szpitalu.Zastępstwa nie rozpisane, karty wycieczki nie podbite , świadectw nie ma na czym wydrukować bo brak toneru.Najgorsze to że musimy dotrwać do następnego konkursu. Przed konkursem to bez wazeliny wśliznęła by się wszystkim ( proboszczowi, nauczycielom, rodzicom)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dzisiaj mocno zdruzgotana. Miałam konferencję. Pani dyrektor cały czas opowiadała że w ramach 40 godzin mamy zrobic jeszcze to .........Ale jak się popatrzy to ból serca bierze. Jej nie ma w szkole bo pojechala do domu, bo ma małego syna. Innym raze jej synek chory. Mamusia w szpitalu.Zastępstwa nie rozpisane, karty wycieczki nie podbite , świadectw nie ma na czym wydrukować bo brak toneru.Najgorsze to że musimy dotrwać do następnego konkursu. Przed konkursem to bez wazeliny wśliznęła by się wszystkim ( proboszczowi, nauczycielom, rodzicom)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj biedni nauczyciele, biedni! 2 miesiace wakacji, wszystkie weekendy, 2 tygodnie ferii, przerwa świąteczna od 23 do po sylwestrze, biedni i zestresowani.. przychodza na kilka godzin do szkoly, zeby sie powyzywac na dzieciakach za swoj "stres", a zarabiaja wiecej niz robotnik zapieprz*jacy ciezko po 8 h dziennie.. chyba wiedzieli na co sie decyduja idac na studia nauczycielskie?
Aleś ty głupi, nie wiesz , nie oceniaj. Trzeba było sie uczyć i miałbyś takie eldorado!!! Co ci poradzę, że w szkole rzucałeś kamieniamu, a teraz zapieprzasz. Twój wybór kolego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...