Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten galicja to w ogóle wielki przekręt.Ustawia dwa busy jeden do rzeszowa drugi do sanoka w odstępie kilku minut.Jak jest mało ludzi to jedzie jeden .Tak samo z powrotem.przesadzja ludzi z sanoka w bus jadący z rzeszowa i nikt nie może już wsiąść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol człowieku jak byś zarezerwował wcześniej miejsce to byś nie miał problemu z zabraniem się ja jakoś rezerwuje i nie mam problemu z zabraniem się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby jechały oba to nie trzeba rezerwować.Sa dwa w rozkładzie to jadą dwa a nie w zależności czy się opłaci.Jak zapakuje wszystkich w rzeszowie to nikt po drodze nie ma szans wsiąść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bus do Sanoka jedzie przez Rzeszów.Przewoźnik postępuje logicznie i racjonalnie w sytuacji gdy pasażerowie zmieszczą się w jednym busie.Ponadto jeżeli ITD zatrzyma np busa do kontroli która będzie trwała godzinę,to jak może karać przewożnika, że jedzie niezgodnie z rozkładem?Całe szczęście że sa tacy przewoznicy jak Galicja Express czy inni.Na PKS czy tym bardziej kolej nie można liczyć. Dzięki busom można szybko przemieszczać się .Kolej nie potrafi nawet szynobusa wysłać do Rzeszowa o odpowiedniej pojemności i często wysyła KKZ.W weekendy ludzie jada jak śledzie w beczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ITD zatrzyma np busa do kontroli która będzie trwała godzinę,to jak może karać przewożnika,
Zapewniam cię że jeżeli z busem jest wszystko w porządku to kontrola nie trwa dłużej jak kilka minut.To nawet nie tyle co bezpieczna jazda przy śliskiej nawieżchni. Ale jak w rozkładach nie przewiduje się innych użytkowników dróg i standardowych ograniczeń?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik napisał:
Zapewniam cię że jeżeli z busem jest wszystko w porządku to kontrola nie trwa dłużej jak kilka minut.To nawet nie tyle co bezpieczna jazda przy śliskiej nawieżchni. Ale jak w rozkładach nie przewiduje się innych użytkowników dróg i standardowych ograniczeń?????
ktoś te rozkłady przyjmuje i uznaje za realne ich wykonanie mianowicie urząd marszałkowski. poza tym kontrola itd oprócz sprawności samochodu kontroluje również czas pracy kierowcy co niestety trwa dłużej niż kilka minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
jakby jechały oba to nie trzeba rezerwować.Sa dwa w rozkładzie to jadą dwa a nie w zależności czy się opłaci.Jak zapakuje wszystkich w rzeszowie to nikt po drodze nie ma szans wsiąść.
pokaż mi te 2 w rozkładzie bo ja widziałem zawsze tylko jeden z Lublina przez Rzeszów do Sanok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta astronomiczna kwota co ten szmaciarz pier***i dojebac gnojowi oszustowi i złodziejowi 10,000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...