Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie dowiózł rodziny na lotnisko

Utworzony przez Slawek W., 24 sierpnia 2008 r. o 14:46 Powrót do artykułu
To nie kierowca, ale najzwyklejszy bydlak, ktory powinien byc karany za probe morderstwa z premedytacja. Nie bez winy jest rowniez matka dzieci, o ile oczywiscie byla swiadoma, ze owo bydle wiozlo rodzine w stanie nietrzezwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oczywiście bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za buraki jeżdzą tymi BMW i Audi80 ?? niech policja zrobi z nimi porządek !! strach wyjsc na droge jak takie buraki jeźdzą. BMW Będziesz MIał Wypadek, Bryka Młodzieży Wiejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne!! Co młodzi ludzie widzą w tych samochodach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim pseudo kierowcom z miejsca zakaz prowadzenia dożywotnio heh, stare bmw i audi 80 to sa klekoty na widok których ślini się wiejska młodzież, większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie wypowiadasz sam pewnie się ślinisz na widok bmw!!!!!!!!!!!!!!! w każdej marce może jechać jakiś deb*** więc bez obrazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie szkoda tego biedaka. 0,6% co to za nietrzeźwość ... Mial chlop pecha. w niektóerych 0,5% to norma. Widać przecież że chlop ma pecha w życiu. Ma 28 lat i dzieci w wieku 13 i 11 lat. Ja też bym się zalamal. I dlatego trzeba na ten przypadek spojrzeć inaczej, po prostu ma chlopina w życiu pecha i pod górkę. Zalamal się rodzina wyjeżdża. Mnie osobiście bardzo go szkoda.Chętnie bym mu pomógl bo to jakiś szczególny wypadek. A swoją drogą ta jego 35 letnia żona mogla by trochę bardziej uważać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie szkoda tego biedaka. 0,6% co to za nietrzeźwość ... Mial chlop pecha. w niektórych krajach 0,5% to norma. Widać przecież że chlop ma pecha w życiu. Ma 28 lat i dzieci w wieku 13 i 11 lat. Ja też bym się zalamal. I dlatego trzeba na ten przypadek spojrzeć inaczej, po prostu ma chlopina w życiu pecha i pod górkę. Zalamal się bo rodzina wyjeżdża. Mnie osobiście bardzo go szkoda.Chętnie bym mu pomógl bo to jakiś szczególny przypadek. A swoją drogą ta jego 35 letnia żona mogla by trochę bardziej uważać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej głośnych wypadków powodują kierowcy w samochodach BMW, te auta są niebezpieczne, w większości stare z dużymi silnikami, a tylny napęd wyłapuje najmniejsze błędy kierowcy i co najgorsze nie wybacza. Ludzie nie myślą za kółkiem. Jedź szybko, przekraczaj prędkość o 10-15 km/h ale myśl za kierownicą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ma lepsze BMW ładniejsze bo Kabrio!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej BMW jeździ tam gdzie jest najwięcej buraków czyli na Wandalinie koło Opola Lubelskiego-tam wyjątkowo słoma wystaje im z gumofilców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
tak sie wypowiadasz sam pewnie się ślinisz na widok bmw!!!!!!!!!!!!!!! w każdej marce może jechać jakiś deb*** więc bez obrazy
A że statystycznie jawiecej wypadków mają młodzi w BMW wiec na czyms jednak opinie mozna oprzec. A dleczego BMW zazwyczaj, bo ma naped na tylna oś i trzeba umiec tym jezdzic, szczególnie poślizg autem tylno napedowym jest trudniejsze do opanowania dla niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eksik napisał:
a mnie szkoda tego biedaka. 0,6% co to za nietrzeźwość ... Mial chlop pecha. w niektóerych 0,5% to norma. Widać przecież że chlop ma pecha w życiu. Ma 28 lat i dzieci w wieku 13 i 11 lat. Ja też bym się zalamal. I dlatego trzeba na ten przypadek spojrzeć inaczej, po prostu ma chlopina w życiu pecha i pod górkę. Zalamal się rodzina wyjeżdża. Mnie osobiście bardzo go szkoda.Chętnie bym mu pomógl bo to jakiś szczególny wypadek. A swoją drogą ta jego 35 letnia żona mogla by trochę bardziej uważać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...