Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie jestem kuglarzem

Utworzony przez nnn, 7 września 2007 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Ten artykuł to nieodpowiedzialność i skandal.Podano adres i uzdrowienia pana akupresora.Dleczego nie jest zaznaczone,że artykuł jest sponsorowany.Może i jest poprawa po masażach, ale w cuda nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam chore dziecko. Pytałem wielu lekarzy i żaden nie powiedział że akupresura może pomóc w zaburzeniach neurologicznych. To byli lekarze różnej specjalności: neurolog, psycholog, lekarz rodzinny, pedagog,... . Czy to faktycznie możliwe że akupresura leczy z chorób neurologicznych ? W sieci nie znalazłem żadnych przypadków neurologicznych typu: zespół downa, brak mowy czy zaburzenia równowagi w których akupresura by cokolwiek pomogła czy była stosowana, jedynie że jest pomocna w przypadku : bólów mięśni, bóle głowy i inne lekkie dolegliwości. W artykule są podane przykłady osób którym pomogły zabiegi tego Pana: -moje pytanie jest takie: czy te wszystkie osoby nie były równiez pod opieką innych specjalistów (psycholog, rehabilitant, masażysta, logopeda, ...) Bo dziwi mnie to że ten Pan przyjmuje osoby chore w ośrodku który z pewnością rehabilitował każdą z tych osób i nie sądzę że akurat akupresura tutaj zdziałała cuda, tylko ci wszyscy specjaliści którzy również ćwiczyli z tymi dziećmi. Ten artykuł jest niestety taką reklamą dla tego pana no i nie powiem ale również nadzieją dla wielu dzieci i ich matek - jednak czy słusznie??? Radzę się zastanowić, jeśłi akupresura nie zaszkodzi to byc może pomoże. Ja natomiast spotkałem się z radą od psychologa: "...akupresura nie jest w stanie pomóc na choroby neurologiczne, radzę zamiast płacić za akupresurę przeznaczyć te pieniążki na turnusy rehabilitacyjne dla dziecka bąć jego lepszą i intensywniejszą rehabilitację..." Nie wiem jeszcze co zrobię czy będę próbować tych zabiegów?? Ale jeśli nic nie pomoże mojemu dziecku to spróbóję i tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akupresura leczy wszystkie choroby nie tylko neurologiczne,.. medycyna chińska ma 4 tyś lat...I daleko nam do niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...