Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Zderzenie volkswagena z motocyklem

Utworzony przez ja, 5 października 2010 r. o 07:22 Powrót do artykułu
nie nazywajcie motodresow motocyklistami!!! 17 lat to chyba troche za malo na motocykliste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.gdzie jest napisane w tekście, że miał 17 lat????? 2.kierowca samochodu spowodował wypadek i oddalił się z miejsca nie udzielając pomocy - 99,99% pijany!!!! Kierowca samochodu powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak relacjonuje nasza Czytelniczka, na motocyklu jechało dwóch siedemnastoletnich chłopców. tutaj jest napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, nie zauważyłem. Szkoda, że zauważyła ile mają lat chłopcy a nie gdzie się oddalił kierujący który uciekł z miejsca. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle jak poszkodawany motocyklista to na forum cisza, a jak jest odwrotnie to od razu 300 komentarzy w 5 minut! hipokryci! a tak nawiasem mówiąć kierowcy puszek to wyjatkowe palanty - jechałam jako plecak w ostatnia niedziele z toru zemborzyce - 2 razy o mało nie zostaliśmy potrąceni w momencie kiedy jadac swoim pasem unikaliśmy potrąceń przez kretynów którzy przy zmianie pasa nie patrzyli w lusterka ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to kierowca samochodu uciekl z miejsca wypadku do wlasnego domu ponieważ zdarzenie mialo miejsce okolo 150m od miejsca jego zamieszkania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dokładnie a nie dość że zwiał to do tego był pijany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się Adi i Czaruś jesteśmy z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarka nie znam ale Adriana tak, szkoda chlopaka... Jeden kretyn zmarnował życie chłopakom przed którymi świat stał otworem...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** zamiast pomóc im to spier***ił;/ Czarek zdrowiej! mielismy pic niedługo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, wypadek spowodował pijany kierowca, który mieszka b. blisko miejsca zdarzenie. Nawet nie zainteresował się poszkodowanymi, natychmiast uciekł!!! Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie jaki jest ich obecny stan zdrowia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nieprzytomni dalej;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze... Masakra... A co w koncu z nimi dokladnie?? Diagnoza jaka???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We łbie się nie mieści!!! Jak można być takim sk*** i zwalić z miejsca wypadku!!!! Przez kogoś takiego nasi koledzy walczą o życie!!! W czwartek jest za nich msza o 17 w Niedrzwicy Dużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałem od kolegi,że jeden ma złamanie kręgosłupa w trzech miejscach ,krwiaki na mózgu i leży w śpiączce w szpitalu. Nie wiadomo czy wyjdzie z tego , drugi natomiast ma krwiaka na mózgu ale jest szansa , że będzie jeszcze chodził . Pozdrowienia dla mieszkańców niedrzwicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...a co za kretyn spowodował tak straszny wypadek i ucieka z miejsca zdarzenia!!! Ja osobiscje znałem CZERKA I ADRIANa byli zawsze usmiechnieci itp,ale jeden deb*** zminił ich dotychczasowe życje w piekło!!! chłopaki weracajcie do ZDROWIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary i Adrian wracajcie do zdrowia a tego sk***wiela co uciekł na dożywocie do kryminału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów... trudno w to uwierzyc , że to własnie ich spotkało! (((((((((((((((((((((((( cos strasznego!!!!! Adi to kumpel nie z tej ziemi i ma z tego wyjsc nie widze innej opcji!! Ma byc dobrze z Adiśkiem i Czarkiem. a Wy moze jak nic nie wiecie to nie piszcie głupot, ok? bo pomyslcie jakby to ktos z waszych przyjaciół, rodziny, ktos z kim jestescie bardzo zwiazani, postawcie sie tez w takiej sytuacji łatwo jest pisac o kims a jesli wam by sie to przytrafiło, tak jak pisze komus z rodziny...nikomu tego nie zycze, ale pomyślcie. teraz aby MUSI BYC DOBRZE!!!!!!! MUSI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to sku***el ten kierowca życia nie będzie miał w niedrzwicy pewnie.. Słuchajcie Adrian jak ma na nazwisko bo ja go kojarze ale nie pamiętam nazwiska i jak to ten o którego mi chodzi to Boże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...