Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa restauracja w Janowcu: Przysmaki z Zamkowej Kuchni

Utworzony przez marcin, 30 maja 2012 r. o 20:56 Powrót do artykułu
To artykuł sponsorowany czy Pan Jastrzębski tak tak ,ten z lubelskiej PO ma takie układy z dziennikiem wschodnim że lansują jego kanjpę za free na łamach brukowca;-)??swoją droga byłem tam w sobotę i muszę przyznać że jedzenie w tej knajpie to jedna wielka porażka, porcje mięsa dla niemowląt bo dzieci już by się tym nie najedli. mistrzostwem świata jest to że trzeba kupić bilet za 5 zł żeby wejść na teren zamku i zjeść byle jakie jedzenie za 20zł.Osobiście wolę restaurację Serokomla w Janowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sknery do Serokomli, a Goście do Zamkowej. gratuluję wyboru menu i życzę powodzenia Kuchni Zamkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Isia, masz rację. Fajnie było, jedzenie i klimat spoko, do zobaczenia w weekend. Warszawa pozdrawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba pycha, polecam. pozdrawiam Menedżerów i kucharza, panie obsługujące też. W końcu jakieś ciekawe smaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę powodzenia. Szkoda, że Mirka już z nami nie było, byłby dobrze najedzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi ziemniaczki smakowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi jeden sie nie dopiekł, ale wybaczam. Reszta smaczna, sos pierwsza klasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
To artykuł sponsorowany czy Pan Jastrzębski tak tak ,ten z lubelskiej PO ma takie układy z dziennikiem wschodnim że lansują jego kanjpę za free na łamach brukowca;-)??swoją droga byłem tam w sobotę i muszę przyznać że jedzenie w tej knajpie to jedna wielka porażka, porcje mięsa dla niemowląt bo dzieci już by się tym nie najedli. mistrzostwem świata jest to że trzeba kupić bilet za 5 zł żeby wejść na teren zamku i zjeść byle jakie jedzenie za 20zł.Osobiście wolę restaurację Serokomla w Janowcu [/quote] [quote name='marcin' timestamp='1338404167' post='635403'] To artykuł sponsorowany czy Pan Jastrzębski tak tak ,ten z lubelskiej PO ma takie układy z dziennikiem wschodnim że lansują jego kanjpę za free na łamach brukowca;-)??swoją droga byłem tam w sobotę i muszę przyznać że jedzenie w tej knajpie to jedna wielka porażka, porcje mięsa dla niemowląt bo dzieci już by się tym nie najedli. mistrzostwem świata jest to że trzeba kupić bilet za 5 zł żeby wejść na teren zamku i zjeść byle jakie jedzenie za 20zł.Osobiście wolę restaurację Serokomla w Janowcu
Gyd wchodzi Pan na teren zamku ,kupuje Pan bilet dzięki któremu może Pan zwiedzić zamek ,wystawy. Kuchnia zamkowa nie pokrywa kosztów zwiedzania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Michał, aby patrzec jak odbierzesz "Złotą Łyżkę" na Europejskim Festiwalu Smaku...Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie odradzam wszystkim turystom ta restauracje. Ja i moja rodzina po posilku w niej zalowalismy bardzo bo nasze zoladki daly sie nam we znaki i to srodze. Zamek i widoki unikatowe, ale jedzenie polecam zaplanowac w innym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od nowego sezonu wiem ze nietrzewba bedzie płacic biletów aby zjesc i nowy kucharz bedzie"p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem tam na przygotowywaniu degustacji win czy coś takiego! Widoki może i wyśmienite, ale atmosfera w kuchni była bardzo napięta i niemiła. Również nie polecam tej restauracji!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujesz ? bezpłatne ogłoszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto jest rzeczywistym właścicielem rest. Zamkowa??? wiem że jakiś Waldek z Wawy może ktoś wie to prosze o wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam i radzę się czymać z dala. Byłam tam dzisiaj . Zamek jak i widoki przepiękne. "Restauracja" to chyba jakaś pomyłka. Czekałam na placki z cukinii ( których nie ma w karcie za to widnieją na tablicy przed lokalem jako polecane ) prawie 40 min. Co się okazało ? Że pracownik ( bo ciężko nazwać go kucharzem) nie potrafił ich zrobić ! Zza kuchni było słychać wyraźnie i głośno iż są to najtrudniejsze placki w życiu ich nie robił i pewnie " będą ochydne " .. po podaniu " kucharka " ubrana w sukienkę podeszła do mnie i pytała czy... Znamy dobry przepis na placki z cukinii. Do tego wszystkiego nie miła kelnerka która nie ma pojęcia co znajduje się w kuchni - przy zamówieniu kurczaka okazało się że go nie ma zamiast tego chciała dać kiełbasę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...