Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
To ty chyba udajesz że czegoś nie rozumiesz. Obydwa samorządy mają swoje obowiązki. Dlaczego mieszkańcy właśnie naszej gminy mają ponosić konsekwencje złego zarządzania funduszami powiatu. Starosta doskonale wie że ludzie przyjdą z pretensjami do wójta za nierówną drogę. I wymusza na gminie kasę. Dlatego na początku nazwałem to szantażem. Nie rozumiem dlaczego jako mieszkaniec naszej gminy stajesz po stronie powiatu?
hahaha, dobre sobie! dla powiatu droga na Kosnowiec to pryszcz, jest wyremontowana tylko dlatego, ze macie członka zarządu, inaczej wybraliby bardziej strategiczny odcinek, o większym natężeniu ruchu czy łączący dwie gminy, a nie na takim zadupiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tym która droga jest ważna decydują radni powiatowi. Dlatego padło wcześniej nazwisko naszego radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hulał po mieście listopad, dmuchał w ulice jak flet, w drzwiach otwartych mnie dopadł, razem do baru wszedł.   Czym to ja się spodziewał pić z takimi jak wy? Pierwszy będzie mi śpiewał, drugi będzie mi wył.   Cyk! kompania! Na zdrowie! Pijmy głębokim szkłem Ja wam dzisiaj o sobie opowiem w barze  " Pod zdechłym psem"...   I poniosło,poniosło,poniosło na całego, na umór na ostro, Wokół chleją, całują się, wrzeszczą, nieprzytomnie, głupawo, złowieszczo.   Szumi alkohol i wieczność... Mruczą;" Zalał się gość".. a ja na podłogę padam Ja już mam dość ...
Czy poetka opisuje tą knajpkę w Fajsławicach do której biega  Pan Wójt w różnym towarzystwie.Na otwarcie teko lokalu Pan Wójt za swoimi  zaufanymi radnymi tak się bawił , że nie wychodzili z tego miejsca przez 3 dni. Jeśli są takie skojarzenia to proponuję w przedostatnie zwrotce dać zmianę na : ' I poniosło, poniosło,poniosło , na całego , na umór , na ostro przez trzy dni "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są dumni, gdy inni uważają ich za godnych zaufania.Ale z drugiej jednak strony upowszechnia się pogląd , że w dzisiejszym świecie nie da się być uczciwym. Na każdym kroku spotykamy się z oszustwem i zakłamaniem. Nawet poczciwe osoby , mogą dojść do wniosku ,iż nikt nie widzi ich nienagannego postępowania. Zaczynają więc postępować tak jak większość czyli kłamią coraz częściej , a prawdę mówią coraz rzadziej. Często ludzie chcą oszukać i samych siebie i często wierzą w to co chcą wierzyć , zamiast w to co jest słuszne i prawdziwe. Czasami trzeba podać pewne informacje na piśmie i bywa , że osoby które nie kłamią w mowie uważają że mogą to zrobić w podawanych deklaracjach pisemnych.Co należy o tym sadzić? Nic nie da się wymyślić bo kłamstwo jest zawsze kłamstwem. I nie ma znaczenia czy kłamiemy w małej sprawie czy chodzi o coś poważniejszego. Optymistyczne jest tylko to , że prawda najczęściej wychodzi na jaw i to prawda jest zwycięska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja liczę jednak na to, że obecny wójt zostanie. Nie patrzę władzy na ręce przez mikroskop tak jak to robią "niezależne media" z serwisu informacyjnego fajsławice24 lecz przez pryzmat własnych doświadczeń i nie dam sie ogłupiać. Nasza gmina naprawdę ma się czym chwalić jednak nasz drogi redaktor naczelny skupia się głównie na negatywach i niepowodzeniach wójta chocby miał je wykopać spod ziemi. Ale cóż... są tacy, którzy skupiają się na dążeniu do własnego sukcesu i są też tacy, dla których największą satysfakcją jest niszczenie sukcesu innych...
Nie wiem co mam robić Po co znowu pchać się w zło , które znamy Stagnacja, bez nadziei , bez przyszłości.   Chcę być głuchy, chcę być ślepy Bez pamięci , bez rozumu Oszukany, zwariowany Tyle razy pokonany!   Umysłowa prostytutka Niecodzienna konstytucja Stagnacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są dumni, gdy inni uważają ich za godnych zaufania.Ale z drugiej jednak strony upowszechnia się pogląd , że w dzisiejszym świecie nie da się być uczciwym. Na każdym kroku spotykamy się z oszustwem i zakłamaniem. Nawet poczciwe osoby , mogą dojść do wniosku ,iż nikt nie widzi ich nienagannego postępowania. Zaczynają więc postępować tak jak większość czyli kłamią coraz częściej , a prawdę mówią coraz rzadziej. Często ludzie chcą oszukać i samych siebie i często wierzą w to co chcą wierzyć , zamiast w to co jest słuszne i prawdziwe. Czasami trzeba podać pewne informacje na piśmie i bywa , że osoby które nie kłamią w mowie uważają że mogą to zrobić w podawanych deklaracjach pisemnych.Co należy o tym sadzić? Nic nie da się wymyślić bo kłamstwo jest zawsze kłamstwem. I nie ma znaczenia czy kłamiemy w małej sprawie czy chodzi o coś poważniejszego. Optymistyczne jest tylko to , że prawda najczęściej wychodzi na jaw i to prawda jest zwycięska.
drogi Panie, problem polega na jednej rzeczy...cóż to jest prawda? czyja prawda wychodzi na jaw? moja, Pana, czy jeszcze kogoś innego? każdy ma swoją. Każdy może sobie dowolną informację zinterpretować po swojemu (tym bardziej nie znając pewnych zasad obowiązującego prawa lub nie wiedząc wszystkiego). Ważny jest również sposób przekazywania informacji- o tym już pisałem na stronie fajslawice24. Pan Naczelny pisze tylko informacje oczerniające obecnego wójta i wychwalające następnego...Owszem, może tak robić, to jego strona. Pytanie tylko, czy strona jest obiektywna i rzetelna? Nie. I nie bronię tu nikogo, po prostu stwierdzam fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest tak jak być powinno Inaczej być nie może Kura dla nas głupi drób W obłokach buja orzeł Planeta obraca się jak należy Gwiazda oświeca i ogrzewa Więc o co chodzi No o co tutaj chodzi.   Jak jest naprawdę , każdy wie Ponuro  i dość wszawo Lecz cóż to dla nas, my wiemy że Nigdy nie będzie klawo Idylla ,sielanka , anielski byt Nie ma nic gorszego Nasze marzenia , wszystkie spełnione Więc po co żyć, dlaczego?   Kogo przeraża taki świat Na erę kto narzeka Ten wie, że w burdelu tym Szlifuje się geniusz człowieka Wszystko jest tak, jak powinno być Inaczej być nie może Na górze ten , kto wszystkich w d.... ma Na dole ten co orze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwe drzewa , martwe rzeki martwe trawy,martwe zboża to dzieło , dzieło twoich rąk martwe ptaki w martwych lasach martwe ryby w martwych rzekach to dzieło twoje , dzieło twoich rąk. co dalej robić, co dalej robić chcesz, opuść klatkę twego biura wróć do domu ojców twoich tam miejsce twoje,praca dla twych rąk nie rób tego co nie umiesz opuść dywan,wróć do wioski tam ziemia czeka,ziarno trzeba siać tam ziemia czeka, tam praca dla twoich rąk porzuć fotel,porzuć biurko wróć do domu ojców twoich tam miejsce twoje, tam twoje życie wróć do źródła , ono jeszcze bije zdrową czystą wodą, w niej umyj ręce , zmyj z nich urzędniczy bród nią przemyj oczy i na ziemię ojców spójrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi Panie, problem polega na jednej rzeczy...cóż to jest prawda? czyja prawda wychodzi na jaw? moja, Pana, czy jeszcze kogoś innego? każdy ma swoją. Każdy może sobie dowolną informację zinterpretować po swojemu (tym bardziej nie znając pewnych zasad obowiązującego prawa lub nie wiedząc wszystkiego). Ważny jest również sposób przekazywania informacji- o tym już pisałem na stronie fajslawice24. Pan Naczelny pisze tylko informacje oczerniające obecnego wójta i wychwalające następnego...Owszem, może tak robić, to jego strona. Pytanie tylko, czy strona jest obiektywna i rzetelna? Nie. I nie bronię tu nikogo, po prostu stwierdzam fakt.
Prawda jest taka ze obecny wójt okłamuje swoich mieszkańców. Robił to już wielokrotnie i będzie robił nadal. Zauważył że mu to zawsze uchodzi na sucho i że mu się to opłaca. Takim miernotom jak ty, to nie przeszkadza. Jak ktoś ci pluje w twarz to mówisz że deszcz pada. Schowaj się znów do dziury z której wylazłeś i nie wychodź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze obecny wójt okłamuje swoich mieszkańców. Robił to już wielokrotnie i będzie robił nadal. Zauważył że mu to zawsze uchodzi na sucho i że mu się to opłaca. Takim miernotom jak ty, to nie przeszkadza. Jak ktoś ci pluje w twarz to mówisz że deszcz pada. Schowaj się znów do dziury z której wylazłeś i nie wychodź.
widać kultura to obce ci słowo. Jak brakuje argumentów to trzeba przejść do oczerniania i wyzywania. Komputer jak papier wszystko przyjmie. Myślisz, że ukrywając się pod nickiem wolno ci wszystko. Żałosne. To ty wyjdź z dziury, podpisz się PRAWDZIWIE, bo przecież o prawdzie tu rozmawiamy i wtedy obrażaj... Powiesz, ze ja też się nie ujawniam - zgoda, ale nikogo nie obrażam, stwierdziłem tylko fakt, ze prawda nie istnieje. Nawet nie zdradziłem swoich preferencji politycznych... twoja frustracja bije po oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze obecny wójt okłamuje swoich mieszkańców. Robił to już wielokrotnie i będzie robił nadal. Zauważył że mu to zawsze uchodzi na sucho i że mu się to opłaca. Takim miernotom jak ty, to nie przeszkadza. Jak ktoś ci pluje w twarz to mówisz że deszcz pada. Schowaj się znów do dziury z której wylazłeś i nie wychodź.
hahaha, twoja kultura to jest właśnie poziom obecnego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie bajki? O to bajka Grasowała kiedyś szajka. Gang nikczemny i pazerny, Chodź złożony z osób miernych.   Za górami za lasami, Siedział szef z rozbójnikami. A chodziło tylko o to, Żeby ukraść całe złoto.   Zapytacie czyje złoto? Po co złoto sukinkotom? Nasze złoto.Twoje , moje ... Chcą zagarnąć z szajki gnoje.   Jak nazywa się szef  szajki ? Główna postać naszej bajki? Tadek - takie jego imię Rządzi twardo w tej krainie.   Każe nam podatki płacić Żeby tylko się wzbogacić. Chociaż twierdzi , że to złoto,  jest potrzebne tylko po to,   żeby smoka złego zgładzić, i krainę naszą zbawić, Bo w krainie oprócz szajki, Jest też smok ... z sąsiedniej bajki.   -Ja pokonam tego smoka! -mówi Tadek, ta miernota, Dajcie złoto skurczysyny, To wygonię go z krainy!   A więc dają: policjanci, I strażacy, ministranci... Daje pan i daje pani Byle tylko smoka zranić!   Ale jak to? Smok wciąż rośnie, Tadek patrzy tak żałośnie, I nie stara się powstrzymać, Tego smoka skurczysyna.   W końcu naród chce zmian w bajce, Nie chce rządów Tadka w bajce, Zaraz wszystko się naprawi, Zaraz wszystkich Radek zbawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leica to jest SUPER! "Bajka o pazernym Tadku i dzielnym Radku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać kultura to obce ci słowo. Jak brakuje argumentów to trzeba przejść do oczerniania i wyzywania. Komputer jak papier wszystko przyjmie. Myślisz, że ukrywając się pod nickiem wolno ci wszystko. Żałosne. To ty wyjdź z dziury, podpisz się PRAWDZIWIE, bo przecież o prawdzie tu rozmawiamy i wtedy obrażaj... Powiesz, ze ja też się nie ujawniam - zgoda, ale nikogo nie obrażam, stwierdziłem tylko fakt, ze prawda nie istnieje. Nawet nie zdradziłem swoich preferencji politycznych... twoja frustracja bije po oczach
Jak to prawda nie istnieje? Skoro wójt okłamał to okłamał. Takie relatywizowanie to zawsze próba usprawiedliwiania złych, niewłaściwych, nielegalnych zachowań. Czy Pan próbował dojść jaka jest prawda? Ile dokumentów Pan przeczytał, z iloma osobami Pan rozmawiał? Wszedł Pan do pokoju, zobaczył, że w dwóch przeciwnych kontach stoją dwie osoby i stwierdził Pan, że prawda jest na pewno po środku, a najpewniej to jej wcale nie ma. Jak ma pan takie mądrości prawić to lepiej niech się Pan wcale nie wypowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się i podejmij decyzję .Czy wybierając na Wójta kandydata Tadeusza Chruściela Gmina poprawi swoja lokatę w rankingu rozwoju gmin / obecnie gmina Fajsławice jest na 1694 miejscu i jest to daleko za naszymi sąsiadami /. Otóż po wyborze tego Pana nasza gmina spadnie jeszcze niżej ponieważ czeka nas dalsza stagnacja a przyczyną jest to , że w Urzędzie nikt nie potrafi pozyskiwać środków na fundusze unijne i krajowe. Tylko nowy Wójt nie uwikłany w układy z dotychczasowymi urzędnikami dokona w tym celu rekonstrukcji kadrowej albo zatrudni nową osobę do przygotowywania projektów.Tylko z nowym Wójtem możliwa będzie też współpraca z sąsiednią gminą w tej sprawie ponieważ ten Wójt jest za udany i nie ma takiej opcji aby poprosił, zapytał czy poradził się kogoś innego / on jest najmądrzejszy - tak myśli o sobie/
Jeśli chodzi o prawdę  to Wójt umie szukać dotacji i potrafi się o nie starać tyle tylko, że nie dla gminy a dla swojej rodziny . Wszystkie pieniądze jakie były możliwe do wzięcia to otrzymał albo on albo jego najbliżsi i nie miał skrupułów , że sąsiada wyrolował. Jego pazerność jest nieograniczona a kłamstwo i obłuda idzie z nim w parze. Przy tobie jest w porządku a za plecami szydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie, piszcie ! wkrótce będziecie się tłumaczyć przed sądem za te obelgi i oszczerstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie, piszcie ! wkrótce będziecie się tłumaczyć przed sądem za te obelgi i oszczerstwa!
Nie wieżę w to, za dużo ma na sumieniu żeby iść do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie, piszcie ! wkrótce będziecie się tłumaczyć przed sądem za te obelgi i oszczerstwa!
Zły on .... Bardzo zły ... Jaki zły? Jak bardzo zły? Kręcić, kręcić , uwodzić i nęcić. Robić,uprawiać i wiąż się zabawiać. Gryźć , całować ,na górze dominować. Obłapiać , testować , wszystko zdejmować. Ocierać ,głaskać, muskać i mlaskać. Ugniatać, naciskać ,łechtać i pryskać. Męczyć i wzdychać, wszędzie się wpychać. Obrabiać , szlifować i ładnie się bawić. Wziąć kilka razy a potem zostawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wieżę w to, za dużo ma na sumieniu żeby iść do sądu.
Ma czy Nie Ma na sumieniu to jego sprawa -ale tu niektórym przed sądem będzie ciężko udowodnić te kłamstwa i pomówienia skierowane pod jego adresem.Wiem,że Prokuratura już ustala numery IP komputerów  z których pisane były te oszczerstwa! -poczytajcie sobie temat " Rejowiec szykuje się referendum" i sprawdźcie jak chodzą z podkulonymi ogonami ci co pisali w tym temacie na Wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma czy Nie Ma na sumieniu to jego sprawa -ale tu niektórym przed sądem będzie ciężko udowodnić te kłamstwa i pomówienia skierowane pod jego adresem.Wiem,że Prokuratura już ustala numery IP komputerów  z których pisane były te oszczerstwa! -poczytajcie sobie temat " Rejowiec szykuje się referendum" i sprawdźcie jak chodzą z podkulonymi ogonami ci co pisali w tym temacie na Wójta
Nadejdzie czas rozliczeń to podziękuję wrogom. Tu miłość i nienawiść sypiają wciąż ze sobą. Poczekajcie tydzień , jeszcze się odkuję. Mówię to co czuję , niczego nie żałuję.                     Nie odpuszczę ja nikomu                  Wnet odniosą cię do domu                   Spadaj z drogi boś ty kiep                  Zaraz ci przyłożę w łeb.                   Na podwórku jestem Bossem                Janosikiem , Hansem Klossem                Ja nikogo się nie boję                Chętnie tłukę,rżnę i łoję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...