Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
:D Na wybory do obory , poszły te same matoły,       Popatrzyli,powąchali, swoje typy pozgłaszali,      Jeden wybrał owcę białą, drugi krowę nieco starą,     Trzeci poszedł do koguta by zabrzmiała wspólna nuta.       Penetracja i lustracja i kościelna agitacja,     Pajęczyny , żuki, muchy,prusakolep na komuchy,    Jedni grają na sakrament , drudzy sieją tylko zamęt,   Wszelkich działań cała kupa i tak wyjdzie z tego ... figa .        Czemu tak się dzisiaj dzieje? Wszyscy gonią Wójt się śmieje,   Czemu nic nie chce się udać? Czekać trza na Boskie cuda,  Do Wigilii czekać trzeba , rykną głowy aż do nieba ,  Nawet dzieci posłuchają  w co zwierzęta w szopie grają.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyli nas regułek i dat Nawbijali nam mądrości do łba Powtarzali, co nam wolno,co nie Przekonali , co jest dobre,co złe.   Odmierzyli jedną miarą nasz dzień Wyznaczyli czas na pracę i sen Nie zostało pominięte nic Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.      MY MAMY ŻAL    Za kiepski przepis na życie   MY MAMY ŻAL  Że ktoś nam tyle życia skradł   Nauczymy się więc sami na złość Spróbujemy, może uda się to Rozpoczniemy od początku nasz kurs Przekonamy się , czy twardy wasz mur.   Odmierzymy,ile siły jest w nas Wyznaczymy sobie miejsce i czas A gdy zmienią się reguły gry Odkryjemy w końcu jak żyć.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czy żyć mi tutaj, czy życie roztrwonić Czy też się zagubić w owej obłudzie świata Czy też tworzyć marność przez wszystkie swe lata Czy też życia wątłą nić wreszcie przegonić.   Bowiem czym jest radość i czym ją ozdobić Korona mi głowę ciężarem ugniata A dłoń chociaż braterska to nie jest dłoń brata I prościej mord czynić , aniżeli stworzyć.   Wszedłem w życie z życia tego ciekawością Ale mnie sprzedano nim jeszcze nastałem Tłumacząc dobro złem i losu zmiennością.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta chwila przeminęła Jak noc krwawiąca bez Gwiazd .... Jak miłość bez uniesień Jak alkoholik bez wódki Ta chwila była wspaniałą Chwilą.... Bo w tej chwili była Nadzieja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                Spotkałam Anioła Rzekł do mnie,abym odsunęła od siebie swe smutki, On nade mną czuwa, Wyciągnął swą dłoń i wskazał mi ląd, Droga do niego nie będzie łatwa, Lecz wiara i siła napędza mą duszę, Wiem, że podołam, Wiem, ze będzie warto, Wiem, że muszę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Fajsławice piękne miasteczko Nad czystą wodą malutką rzeczką Niejedna Gmina nam dziś zazdrości Tytułu mistrza gospodarności To Fajsławice piękne i czyste I zawsze wierne ziemi ojczystej Nasi gospodarze dobre plony mają Swoją ciężką pracą chleb nam zapewniają Strażacy nam zawsze w nieszczęściu pomogą A liczyć na młodych zawsze tutaj mogą Emeryci tutaj to aktywne ludzie Żaden z nich nie powie , że żyjemy w nudzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz, gdy los siebie nam dał zmienia się światło w moim sercu Teraz, gdy los siebie nam dał będę żyć Teraz,gdy los siebie nam dał Wenus i Mars się łączą w jedno Teraz już nie będę się bał do przodu iść. Daj mi swoją dłoń, Daj uwierzyć w to co mam,co już mam, Przed burzą daj się skryć, Ocean szczęścia pić do dna, Tyle jeszcze nas czeka, Na nas czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D  :wub: My się nie chcemy bić            My się chcemy całować!           Całować!           A jeśli bomba,to tylko witaminowa !          A jeśli rewolucja , to tylko seksualna!         A jeśli tęsknota , to tylko chwilowa !   Już nie musisz mówić , co robisz i z kim, Ja już przecież ufam ci, bądź spokojny, Co mówią oni, nie obchodzi mnie, Liczysz się tylko ty, Liczy się tylko dziś, Popatrz na nich , oni żywią się tym, Ale my nie tracimy chwil , nie pozwolimy im, Wiem komu mogę zaufać dziś, To tylko ty, to tylko ty, Wiem kto dziś zaufa mi, To tylko ty, tylko ty.             :wub: My się nie chcemy bić               My się chcemy całować!              Całować!             Ajjjjj! :wub:  :wub: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma słów Nie ma slow O-o,O-o,O,o To już dziś ten piękny dzień Dziś trzy serca w jedno łączą się Odtąd już zawsze razem i wszędzie Tak miało być i tak będzie. Nie ma słów Nie ma słów Dzisiaj wesoło jest dokoła, każdy ochotę bawić się ma. Poprosi panią , a pani pana i razem w tańcu śpiewają tak.   Trzymamy się za ręce i jeszcze raz , i jeszcze raz, i jeszcze raz Trzymamy się za ręce i jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz Trzymamy się za ręce i jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz Póki jest na to czas, póki jest na to czas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wub: Moi drodzy , w sytuacji jaka zaistniała dzisiaj w nocy w imieniu swoim i założyciela forum kończymy nasza działalność. Zapraszamy do pisania i czytania bez nas do wyborów a nawet dłużej . dziękujemy wszystkim piszącym i czytającym. Obrażonych za ostrą formę ich zdaniem wypowiedzi przepraszamy. Zadowolonych z takiej formy wypowiedzi przytulamy. Forum przerosło nasze marzenia a 10000 wejść na liczniku nie śniło  nam się nawet czyli  TO BYŁO JAK DOBRY SEN. Idźcie na wybory i dobrze glosujcie. Dziękujemy Wam Wszystkim jeszcze raz. Papapa :wub: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadaj na szczaw i mirabelki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    CISZA  WYBORCZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sza , cicho sza czas na ciszę Jej oddech jest coraz bliżej Kończ, po co ten ciągły hałas Czy tylko krzykiem zdobywa się świat? O  nie ,  nie tak ! Sza, cicho sza czas ciszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Sza , cicho sza czas na ciszę Jej oddech jest coraz bliżej Kończ, po co ten ciągły hałas Czy tylko krzykiem zdobywa się świat? O  nie ,  nie tak ! Sza, cicho sza czas ciszę.
 
         C I S Z A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
         C I S Z A
       C I S Z A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
       C I S Z A
    C I S Z A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    C I S Z A
)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli uważacie, że osoba wójta czy skład rady gminy decyduje o uśmiechu na twarzach pań w tzw. okienkach, stopie bezrobocia i zamozności itp,. do jesteście żałośni. To wszystko zaczyna się od nas samych. To czy figurantem będzie Pan X czy Y albo Pani Z, zmieni się tylko to ... że jeden portfel będzie grubszy od pozostałych dwóch. Nie ma to żadnego przełożenia na mieszkańców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co? jak tam w dziubku? wezwania już dostaliśta- bo jakaś CISZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...