Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
Ja na zasadzie mniejszego zła zagłosuje na Idzika. Faktycznie to co wyrabiała Rada w tej kadencji urągało standardom demokracji. Radni stworzyli sitwę z wójtem i działali przede wszystkim na swoją korzyść. Miałem nadzieję, że pojawi się ktoś spoza układu ale niestety tak się nie stało. Wrońskiego i Lipę nie biorę pod uwagę bo brak im podstawowych kompetencji do kierowania gmina. Na Wrońskiego jest już za późno żeby się czegoś nauczyć, a Lipa jest za mało doświadczony, żeby dobrze zarządzać gminą. Niech idzie na razie do powiatu i tam się uczy, zobaczymy co z nim będzie za cztery lata.
Zgadzam się co do Radnych, że tak łatwo dali się Wójtowi przywiązać.Praktycznie to każdy z nich chodził na sznureczku Wójta i robił co Wójt chciał ale nie było to bezinteresowne bo radni sami o coś prosili a Wójt ich prośby załatwiał .Były to różne prośby /podatkowe,zlecenia roboty , praca w Urzędzie/.Nie chcę wymieniać wszystkich ale radny z Suchodół załatwił np.zatrudnienie swojej synowej i jej kuzynki, inny coś innego i dlatego tak wyglądały te głosowania.Być może Wójt jest już za długo na tym stanowisku i przestał już odróżniać dobro od zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza rozkręciła się  na dobre a kandydaci w Wójta i Radnych nie zasypiają gruszek w popiele i stawiają na sprawdzone metody , takie jak osobisty kontakt z wyborcami a urzędujący Wójt głosi swoje słowo na zabraniach wiejskich. Hasłem jego wystąpień jest" Jak mnie nie wybierzecie to się nic nie będzie działo ". Zauważyłem ze na tym forum odezwali się poplecznicy urzędującego Pana Wójta i straszą , że zmiany będą kosztowne a sami z sobą ustalili ze oni są uczciwszy i oni mniej kłamią. Ogólnie poglądy obrońców Pana Wójta wyglądają tak  jak podana kiedyś w znanej rozgłośni radiowej prawda , że na placu czerwonym rozdają samochody a okazało się że to nie były samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.
Zgadzam się kampania w toku. Jednak na forum odezwali się nie tylko zwolennicy obecnego wójta, a przeciwnicy zakłamanych radnych, a w szczególności jednego, który jako radny nie spełniał swojego podstawowego obowiązku, a teraz kandyduje na wójta. Jako młodego człowieka przeraża mnie fakt jak ten człowiek biega po Suchodołach i jako "zbawiciel " buduje swój wizerunek na kłamstwie.  Mnie zafascynował pan Lipa, bo jak mu się zarzuca niby mało medialny, a swoje robi. Trzymam kciuki Panie Grzegorzu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na zasadzie mniejszego zła zagłosuje na Idzika. Faktycznie to co wyrabiała Rada w tej kadencji urągało standardom demokracji. Radni stworzyli sitwę z wójtem i działali przede wszystkim na swoją korzyść. Miałem nadzieję, że pojawi się ktoś spoza układu ale niestety tak się nie stało. Wrońskiego i Lipę nie biorę pod uwagę bo brak im podstawowych kompetencji do kierowania gmina. Na Wrońskiego jest już za późno żeby się czegoś nauczyć, a Lipa jest za mało doświadczony, żeby dobrze zarządzać gminą. Niech idzie na razie do powiatu i tam się uczy, zobaczymy co z nim będzie za cztery lata.
No trochę nie rozumie jak wybierasz mniejsze zło? Idzik, który jako radny nie bywał na sesjach, a do tego siedząc w komisji rewizyjnej, niczego nie zrobił z postępkami obecnego wójta. A do tego nie zastanawia Cię fakt, że z korporacji do małej gminy ? Jako radny nie sprawował należycie swojej funkcji, a jako wójt będzie ? A tak bardzo mocno zakładał koło Platformy Obywatelskiej w Fajsławicach a teraz jest bezpartyjny, czyżby i tam już się na nim poznali ?  Mnie przekonuje Pan Lipa, bo klarownie mówi o swojej rodzinie, przekonaniach politycznych, a najważniejsze o tym, że ukróci balowanie w gminie za nasze pieniążki, a dodatkowo obiecuje coś co łatwo po pierwsze będzie można za 4 lata zweryfikować - PRZEKAZANIE CZĘŚCI SWOJEGO WYNAGRODZENIA NA CELE SPOŁECZNE. Po co kogoś takiego oddawać do powiatu ? Chcesz z naszej gminy zrobić dyskotekę- wybierz Idzika- ale pamiętaj, w konsekwencji to Ty zapłacisz za ten bilet. Po co tracić kolejne 4 lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trochę nie rozumie jak wybierasz mniejsze zło? Idzik, który jako radny nie bywał na sesjach, a do tego siedząc w komisji rewizyjnej, niczego nie zrobił z postępkami obecnego wójta. A do tego nie zastanawia Cię fakt, że z korporacji do małej gminy ? Jako radny nie sprawował należycie swojej funkcji, a jako wójt będzie ? A tak bardzo mocno zakładał koło Platformy Obywatelskiej w Fajsławicach a teraz jest bezpartyjny, czyżby i tam już się na nim poznali ?  Mnie przekonuje Pan Lipa, bo klarownie mówi o swojej rodzinie, przekonaniach politycznych, a najważniejsze o tym, że ukróci balowanie w gminie za nasze pieniążki, a dodatkowo obiecuje coś co łatwo po pierwsze będzie można za 4 lata zweryfikować - PRZEKAZANIE CZĘŚCI SWOJEGO WYNAGRODZENIA NA CELE SPOŁECZNE. Po co kogoś takiego oddawać do powiatu ? Chcesz z naszej gminy zrobić dyskotekę- wybierz Idzika- ale pamiętaj, w konsekwencji to Ty zapłacisz za ten bilet. Po co tracić kolejne 4 lata?
Pan Lipa ma niestety za małą wiedzę, na to żeby teraz zostać wójtem. Swoją ocenę opieram na swojej wiedzy i mam prawo do takiej oceny. Argument o przekazaniu części wynagrodzenia na cele społeczne to czysty populizm. Żeby rządzić Lipa też musiałby mieć zaplecze, a tego niestety nie widać. No chyba że koledzy z partii, ale wtedy marny nasz los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się co do Radnych, że tak łatwo dali się Wójtowi przywiązać.Praktycznie to każdy z nich chodził na sznureczku Wójta i robił co Wójt chciał ale nie było to bezinteresowne bo radni sami o coś prosili a Wójt ich prośby załatwiał .Były to różne prośby /podatkowe,zlecenia roboty , praca w Urzędzie/.Nie chcę wymieniać wszystkich ale radny z Suchodół załatwił np.zatrudnienie swojej synowej i jej kuzynki, inny coś innego i dlatego tak wyglądały te głosowania.Być może Wójt jest już za długo na tym stanowisku i przestał już odróżniać dobro od zła.
Jeszcze jednego - np.Radny z Fajsławic zatrudnił córkę w pomocy społecznej , inaczej byłby frajerem a głosowanie co tam jak Wójt każe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy śpią chociaż pora budzić się Wszyscy śpią Chociaż słońce coraz wyżej i wyżej i wyżej Ludzie,przebudźcie się puki jest ku temu czas Ludzie,przebudźcie się bo za późno będzie już..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Woli Idzikowskiej na zlecenie pracownika Urzędu Gminy dokonał zniszczenia plakatu wyborczego Pana Tadeusza Idzika. A więc u Tadka wszystkie ręce na pokład a może tonący brzydko się chwata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Woli Idzikowskiej na zlecenie pracownika Urzędu Gminy dokonał zniszczenia plakatu wyborczego Pana Tadeusza Idzika. A więc u Tadka wszystkie ręce na pokład a może tonący brzydko się chwata.
co ty rano brałeś że nie mogę cię zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwność wyborców nie zna granic.Oto jedna z mieszkanek Fajsławic uwierzyła w deklarację Wójta i oświadczyła , że sprawdzi Go i pójdzie w marcu po obiecany w programie jeden tysiąc złotych za urodzenie dziecka a jeśli nie otrzyma tysiąca to zaangażuje  się za 4 lata w akcji obalenia Wójta. Droga mieszkanko Fajsławic kłamstwa Wójta są powszechne i ciągłe a ten tysiąc jest kłamstwem wyborczym dla naiwnych.Ten Pan za oddany na siebie głos obiecuje większe nagrody/ pracę w UG lub jednostkach podległych ,pracę  w innych firmach powołując się na wpływy/.Kobieto bądź mądra dla swojego dziecka i podejmij mądrą decyzje w tym roku a nie za 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty rano brałeś że nie mogę cię zrozumieć?
Przeczytałem o tym na " Fajsławice 24.pl".Radek gościa złapał a ten wszystko wyśpiewał. A kto jemu kazał i kto kazał temu co kazał to już można się domyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Woli Idzikowskiej na zlecenie pracownika Urzędu Gminy dokonał zniszczenia plakatu wyborczego Pana Tadeusza Idzika. A więc u Tadka wszystkie ręce na pokład a może tonący brzydko się chwata.
Prostuję imię bo chodziło oczywiście o plakat Pana Radosława Idzika. / Iwo jesteś spostrzegawczy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostuję imię bo chodziło oczywiście o plakat Pana Radosława Idzika. / Iwo jesteś spostrzegawczy/
OK pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajsławice potrzebują zmiany i o tym wszyscy wiemy.Obecnie panująca władza jest zła i nie kieruje się zasadami moralnymi. Aby to nastąpiło musi na początek dokonać się zmiana Wójta a nowy  Wójt dokona reszty. Nowa  Pani Premier Ewa Kopacz też mówi podobnie na telewizorni - jeśli macie tego dość , jeśli samorządowcy mają rozwiązywać Wasze problemy a nie balować to zmieńcie ich.Chcę tej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta w d*** WÓJTA
krótko i na temat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta w d*** WÓJTA
krótko i na temat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lipa ma niestety za małą wiedzę, na to żeby teraz zostać wójtem. Swoją ocenę opieram na swojej wiedzy i mam prawo do takiej oceny. Argument o przekazaniu części wynagrodzenia na cele społeczne to czysty populizm. Żeby rządzić Lipa też musiałby mieć zaplecze, a tego niestety nie widać. No chyba że koledzy z partii, ale wtedy marny nasz los.
Z informacji podanych przez kandydatów : IDZIK- kończy socjologię nie podaje na jakiej uczelni i przez ile lat. A z ogólnie dostępnych informacji, jakie wypowiadał jego tato to wieczny student. Zarabiał tyle w korporacjach i prawie żadnej własności ( patrz zeznania majątkowe radnych). Za własność nie bierz domu w Piaskach, w którym obecnie pomieszkuje, bo to dom jego konkubiny, za który raty spłaca były mąż  konkubiny. Swego czasu działacz PO- i co nagle bezpartyjny? A może wstydzi się własnych przekonań politycznych. Jeden z radnych, który głośno wypowiadał się za fermami wiatrowymi, teraz co ? Zamilkł ? Czy po wyborach, okaże się, że znów przemówi ? Co do populizmu, to Idzik w głoszeniu jest lepszy : bo jako wieloletniemu radnemu nie przeszkadza mu fakt zarastających i nieodśnieżonych chodników na tyle by jako kandydat na wójta pisać o tym program wyborczy? Dla ciekawostki dodam, że wystarczyła jedna interwencja pewnej kobiety w gminie, by chodniki zostały oczyszczone i z tego co wiem jeszcze nie napisała programu wyborczego.   Każdy z nas ma prawo do własnej oceny- to nie podlega dyskusji. Jednak zweryfikuj własną wiedzę, bo punktując Radnych naszej Gminy, punktujesz Idzika. I jednocześnie wybierasz mniejsze zło :)? Tu nie wybieramy KOLEGÓW, a osobę uczciwą, gospodarną, która godnie będzie reprezentowała nas wszystkich. A skoro go tak znasz, to może wypowiesz się o jego przedsiębiorczości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem o tym na " Fajsławice 24.pl".Radek gościa złapał a ten wszystko wyśpiewał. A kto jemu kazał i kto kazał temu co kazał to już można się domyśleć.
A po co się domyślać- trzeba to wyjaśnić. I od tego są odpowiednie władze. Idzik to mógł się tak wykazywać w komisji rewizyjnej Naszej Gminy. Ale czemu tego nie zrobił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Obudźcie się wreszcie. Złość i zemsta przysłaniają Wan barwy życia Życia , które sami tworzymy i o którym sami decydujemy Świat jest niczym.Jest niczym i jednocześnie wszystkim To my jesteśmy ślepcami , gdy zachowujemy się jakbyśmy nic nie widzieli Ludzie wiedzą tak wiele a zachowują się obojętnie NIE MOŻE TAK BYĆ Musimy wierzyć i zmienić ten świat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Obudźcie się wreszcie. Złość i zemsta przysłaniają Wan barwy życia Życia , które sami tworzymy i o którym sami decydujemy Świat jest niczym.Jest niczym i jednocześnie wszystkim To my jesteśmy ślepcami , gdy zachowujemy się jakbyśmy nic nie widzieli Ludzie wiedzą tak wiele a zachowują się obojętnie NIE MOŻE TAK BYĆ Musimy wierzyć i zmienić ten świat.
DOKŁADNIE CHCEMY PRAWDY NIE ZEMSTY !!! A kto na kim się mści - ten wątek mnie zaciekawił?  Napisz wprost. Może wreszcie niezależne media zainteresują się światem przedstawionym w opowiadaniach przedwyborczych. Nie bądźmy ślepcami, odkryjmy prawdę, bo los naszej Gminy jest w naszych rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leica to jakiś nawiedzny oszołom; który głosi nam swoją prawdę "uniwersalną" a nie wie nawet gdzie Fajsławice są na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...