Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
Zgadzam się kampania w toku. Jednak na forum odezwali się nie tylko zwolennicy obecnego wójta, a przeciwnicy zakłamanych radnych, a w szczególności jednego, który jako radny nie spełniał swojego podstawowego obowiązku, a teraz kandyduje na wójta. Jako młodego człowieka przeraża mnie fakt jak ten człowiek biega po Suchodołach i jako "zbawiciel " buduje swój wizerunek na kłamstwie.  Mnie zafascynował pan Lipa, bo jak mu się zarzuca niby mało medialny, a swoje robi. Trzymam kciuki Panie Grzegorzu. 
Cała istota polega na tym aby odwołać obecnego Wójta i oczywiście przepuścić przez sito obecnych radnych.Podnoszone na forum zarzuty pod adresem Pana Idzika na tema moralności uważam za delikatnie mówiąc niepoważne jeśli wiemy co nie co o moralności urzędującego.Z kolei zarzuty pod adresem Pana Lipy że nie ma doświadczenia też są niepoważne bo wszyscy pamiętamy z kąd na urząd przyszedł Wroński i Chruściel. Każdy z kandydującej czwórki  spokojnie poradzi sobie na tym stanowisku. A tak naprawdę interesujmy się dwoma kandydatami ale bez wzajemnej złośliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lipa ma niestety za małą wiedzę, na to żeby teraz zostać wójtem. Swoją ocenę opieram na swojej wiedzy i mam prawo do takiej oceny. Argument o przekazaniu części wynagrodzenia na cele społeczne to czysty populizm. Żeby rządzić Lipa też musiałby mieć zaplecze, a tego niestety nie widać. No chyba że koledzy z partii, ale wtedy marny nasz los.
Oczywiście że jeśli masz taką wiedzę to masz prawo do oceny.Ja nie znam Pana Lipy i nie mogę się wypowiadać odnośnie jego predyspozycji na urząd ale pamiętam z kąd przyszli Wroński i Chruściel i sobie radzili jak radzili.A co do zaplecza to nie zagraża nam nalot PiSowców a zapleczem Wójta Lipy czy innego będą radni z okręgów jednomandatowych czyli miłośników różnych partii a jego sztuką będzie aby się z nimi dogadał i nie musi być tak jak teraz jednomyślności a wystarczy zawsze większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś grube oczka ma to sito. I jeśli, jedynym celem ma być obalenie obecnego wójta, no to gratuluję podejścia. Co do moralności, to uwierz mi w dzisiejszych czasach nikogo nie stać na pisanie jakiś zarzutów, a pisze się o faktach. I jeszcze jedno niech pan Idzik żyje jak chce, ale wyborcom należy się prawda.A jak do tej pory wybiórczo przedstawił swoją osobę. A mi zależy na pozytywnych zmianach w naszej gminie, by nie okazało się, że "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś grube oczka ma to sito. I jeśli, jedynym celem ma być obalenie obecnego wójta, no to gratuluję podejścia. Co do moralności, to uwierz mi w dzisiejszych czasach nikogo nie stać na pisanie jakiś zarzutów, a pisze się o faktach. I jeszcze jedno niech pan Idzik żyje jak chce, ale wyborcom należy się prawda.A jak do tej pory wybiórczo przedstawił swoją osobę. A mi zależy na pozytywnych zmianach w naszej gminie, by nie okazało się, że "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś grube oczka ma to sito. I jeśli, jedynym celem ma być obalenie obecnego wójta, no to gratuluję podejścia. Co do moralności, to uwierz mi w dzisiejszych czasach nikogo nie stać na pisanie jakiś zarzutów, a pisze się o faktach. I jeszcze jedno niech pan Idzik żyje jak chce, ale wyborcom należy się prawda.A jak do tej pory wybiórczo przedstawił swoją osobę. A mi zależy na pozytywnych zmianach w naszej gminie, by nie okazało się, że "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
Ja też uważam żeby zmiany były pozytywne a sito skonstruują wyborcy i ilu obecny radnych się prześliźnie to się okaże 16 listopada.Siekierkę trzeba wymienić i to przewija się na tym forum zdecydowanie a na którego żeby nie daj  boże siekierka pozostała to można jeszcze ustalić. Najważniejsze że nie różnimy się odnośnie głównej sprawy czyli że Wójta i Radę należy zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść ponieważ chciał swoich mieszkańców uszczęśliwić wiatrakami a przy tym jeszcze zarobić.Inwestycję chciał zrealizować po cichu bez konsultacji z mieszkańcami a przygotowując ją popełnił wiele błędów o których śmieszno było na cały kraj.Takiej reklamy naszej Gminy nie chcemy i dziękujemy już Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz drogi Andrzeju, za wiatrakami był nie tylko obecny wójt. Ale i radny ubiegający się o to miano. Doskonale pamiętam czas, gdy dzieci ze szkoły przynosiły "upominki" -kredki, flamastry itp.,z firmy chcącej wybudować elektrownię wiatrową. I co dziwne mocno w to zaangażowany był Pan Idzik. Więc nie tylko podziękuję obecnemu wójtowi, ale również radnemu,który o to miano się ubiega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie podziękujmy też Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Andrzejowi Wójcikowi bo jeden z wiatraków miał stanąć na jego działce w Woli Idzikowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść za to ze sprzedał budynek ośrodka zdrowia w Siedliskach prywatnej osobie za grosze. Z tego powodu Gmina nie ma wpływu na to co się w tym budynku będzie działo w przyszłości.Za takie gospodarowanie dziękujemy już Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekawych rzeczy dotyczących wyborów koniecznie sprawdźcie uchwałę Rady Gminy Fajsławice z dnia 29 września 2014 r. Nr XLV/228/2014 Na stronie internetowej gminy nie macie co szukać bo jak na razie jest tajna. Znajdziecie tam informację o podniesieniu dodatków funkcyjnych dyrektorom szkół w naszej gminie. Niektórzy dostali nawet 500 zł więcej miesięcznie. To jest dopiero brudna kampania wyborcza ze strony obecnego wójta. Brudna bo za kasę nas wszystkich kupuje sobie poparcie dyrektorów szkół, a ci mają przecież duży autorytet wśród mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść ponieważ sprzedał dworek wraz z całym otoczeniem w Fajsławicach prywatnej spółce za grosze. Sprzedaż tej nieruchomości spowodowała, że nie mamy domu kultury / był planowany w tym budynku / dworek niszczeje , niedawno zawaliła się jedna ściana i nie wiadomo kiedy runie całkowicie.Zamiast domu kultury mamy w tym miejscu dom schadzek wszelkiej maści meneli. Właściciel mieszka za granicą, nie płaci podatków a w sprawie nic się nie dzieje a my możemy tylko powiedzieć Panu dziękujemy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leica to jakiś nawiedzny oszołom; który głosi nam swoją prawdę "uniwersalną" a nie wie nawet gdzie Fajsławice są na mapie.
Leica - oszołom, a kim są wierzący w programy wyborcze i zmiany? Teksty Lieci są przynajmniej ciekawe ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa ma dużo mniejsze doświadczenie niż Chruściel i Wroński w momencie gdy obejmowali urząd wójta. Obecny i były wójt byli radnymi z długim stażem. Wroński był np. od 1988 r. przewodniczącym komisji odpowiedzialnym za przydziały mieszkańcom urządzeń rolniczych. To wtedy była bardzo odpwiedzialna i wpływowa funkcja. Lipa niestety dotychczas tylko nosił teczkę za Panem posłem. Nie wiadomo nawet czy jest w stanie wysiedzieć 8 godzin dziennie za biurkiem. Idzik startowałby z najlepszej sytuacji ze wszystkich. Jest doświadczonym pracownikiem, ma duże doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, potrafi działać w ramach dużej organizacji, ma tez ośmioletnie doświadczenie jako radny. Dlatego uważam, że to najrozsądniejszy wybór. Tak, boleję strasznie, że jest z tej kliki, jest przesiaknięty tym co się działo w gminie przez ostatnie lata. Ale z tego co mamy to jedyna rozsądna opcja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu w pewnej krainie Znikło wszystko Wszystko co miało sens Cała kraina pogrążyła się w mroku Zapanował niebyt Jednak pewnego dnia Na niebie pojawiło się coś niezwykłego Coś co zmieniło wszystko A tym czymś Była mikroskopijnej wielkości nadzieja Nadzieja na to Że wszystko wróci do normy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według myśli Paula Coelho " Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą a jednocześnie pragną by wszystko pozostało takie jak dawniej" i to jest prawda i można tylko dodać, że ludzie boja się zmian nawet wtedy gdy wiedzą ze są konieczne i ze jest to ostatni moment by je przeprowadzić. Mam nadzieję , że w naszej gminie dokona się zmiana władzy po wyborach i na pewno nie będziemy tęsknili za tym co jest dzisiaj. Na gorsze sprawowanie władzy nie stać żadnego z kontrkandydatów urzędującego Wójta.Wierzę w mądrość ludzi z naszej Gminy i wierzę , że nie dadzą się znowu ogłupić bo potrafią samodzielnie myśleć i widzieli rzeczywisty obraz rządzącego. Być może długotrwała władza zdemoralizowała Go i zaciemniła jego obraz rzeczywistości , ale On miał dużo czasu i mógł już zrobić wiele dobrego a teraz nie da szansę innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końcówka ma być: a teraz niech da szansę innym: młodszym, mądrzejszym , ładniejszym , zdolnym :)  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść za to, że potraktował Nas wyborców jak idiotów w swoim programie wyborczym. Używane przez Niego w programie slogany: zdobędę fundusze,wspólnie z powiatem zbuduję, poczynię starania , pozyskam środki , będę dążył ,będę współpracował oznaczają, że są to słowa bez pokrycia i nie są zobowiązujące ponieważ zrealizowanie ich uzależnione jest od innych ludzi i innych czynników.W programie nie ma żadnej konkretnej propozycji która zostanie wykonana na pewno. Przebudowa drogi wojewódzkiej , budowa światłowodów i szybkiego internetu nie są kompetencjami Wójta a przyznanie 1 tysiąca na każde urodzone dziecko jest prawnie niemożliwe chyba że będą to  prywatne darowizny Chruściela Tadeusza / urodzeń jest tak mało że nie będzie wielka kwota i kto chce niech wierzy /. Obiecanka sfinansowania kolonii dla dzieci , wyjazdów na wycieczki czy zajęć pozalekcyjnych wygląda śmiesznie jeśli wiemy że Rada Gminy w tym roku zabrała dzieciom dofinansowanie do zajęć tanecznych / raptem 22 tys. / i zlikwidowała punkty przedszkolne w Fajsławicach i Siedliskach. Organizacja Zakładu Opieki Leczniczej w Suchodołach jest programem z przed czterech lat tylko wtedy nazywało się to Dom Pomocy Społecznej.Co się dzieje na posesji dawnej szkoły to widać.Program Wójta to jego marzenia a nie konkrety :stworzenie siłowni , wyjazdy na zajęcia szybowcowe ,wyjazdy na basen, budowa hali sportowej - warto marzyć. Ludzi Panie Wójcie trzeba szanować a nie okłamywać ich dlatego lekceważenia ludzi mamy dość i nie wybierzemy Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leica - oszołom, a kim są wierzący w programy wyborcze i zmiany? Teksty Lieci są przynajmniej ciekawe ;)
To jest jak sen. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To by była Gmina alkoholików.
Tu się pije. Wóda stygnie, życie brzydnie, od tygodnia dola mam Kacyk męczy, w głowie brzęczy to jest mój normalny stan. Niech żyje wódka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajsławice potrzebują zmiany i o tym wszyscy wiemy.Obecnie panująca władza jest zła i nie kieruje się zasadami moralnymi. Aby to nastąpiło musi na początek dokonać się zmiana Wójta a nowy  Wójt dokona reszty. Nowa  Pani Premier Ewa Kopacz też mówi podobnie na telewizorni - jeśli macie tego dość , jeśli samorządowcy mają rozwiązywać Wasze problemy a nie balować to zmieńcie ich.Chcę tej zmiany.
Tadeusz jak Kopacz czy ja coś nie kumam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...