Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
Pani komentarze nie zostały opublikowane bo zajmują się głównie wyciąganiem brudów z prywatnego życia jednego z kandydatów na wójta. Nie mały na celu merytorycznej dyskusji a jedynym ich celem była Pani zemsta Pani na tej osobie. Jak Pani wie moja strona prowadzona jest przeze mnie społecznie i ma na celu informowanie mieszkańców o bieżących sprawach gminy i inicjowaniu dyskusji o jej przyszłości. Nie zgadzam się na wykorzystywanie mojej ciężkiej pracy do rodzinnych rozgrywek. Powyższy komentarz, co wyraźnie wynika z jego treści, zawierał szantaż skierowany do mojej osoby, któremu nie mogłem ulec, bo było by to wbrew idei dla której powołałem swoja stronę. Jeżeli nadal będzie Pani próbowała wykorzystać mój serwis do mszczenia się na byłych członkach rodziny, nadal będzie spotykała się Pani z odmową publikowania komentarzy. Pozdrawiam. Michał Stępniak
 
Pani komentarze nie zostały opublikowane bo zajmują się głównie wyciąganiem brudów z prywatnego życia jednego z kandydatów na wójta. Nie mały na celu merytorycznej dyskusji a jedynym ich celem była Pani zemsta Pani na tej osobie. Jak Pani wie moja strona prowadzona jest przeze mnie społecznie i ma na celu informowanie mieszkańców o bieżących sprawach gminy i inicjowaniu dyskusji o jej przyszłości. Nie zgadzam się na wykorzystywanie mojej ciężkiej pracy do rodzinnych rozgrywek. Powyższy komentarz, co wyraźnie wynika z jego treści, zawierał szantaż skierowany do mojej osoby, któremu nie mogłem ulec, bo było by to wbrew idei dla której powołałem swoja stronę. Jeżeli nadal będzie Pani próbowała wykorzystać mój serwis do mszczenia się na byłych członkach rodziny, nadal będzie spotykała się Pani z odmową publikowania komentarzy. Pozdrawiam. Michał Stępniak
tak trzymaj Michał. od rodzinnych spraw jest fakt, wybacz mi, rozmowy w toku i jeszcze wiele, wiele innych górnolotnych "inicjatyw". prywatnie wierzę, że sytuacja po wyborach uspokoi się na tyle, że będzie można zbierać pomysły (nie programy wyborcze) na gminę, które będą przez ludzi z Rady uwzględniane. nie sądzę, żeby którykolwiek z forumowiczów oczekiwał nagrody, czy tantiemów z tytułu praw autorskich do pomysłów. Czytając Twoją stronę, chociaż tak trochę narcystycznie do tego podchodzisz (świadoma uszczypliwość) - biorąc pod uwagę liczbę piszących/komentujących - to już nie jest tylko Twoja strona ;) , wierzę, że znowu przewagę zajmą ciekawe informacje o poszczególnych miejscowościach i ciekawych (!) ludziach, a o wiele mniej o samorządowcach lub kandydatach na takowych. pozdrawiam i zachęcam postronnych do odwiedzania strony fajslawice24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michale,   Szantaż ? Tym razem dziękuję za odpowiedź. Komentarze zamieszczane na Fajsławice24, zostały przekazane do dalszej weryfikacji.   Pozdrawiam
Proszę nie straszyć mnie prawnikami. Już od kilku miesięcy robi to wójt, więc nie jest to dla mnie nowość. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie straszyć mnie prawnikami. Już od kilku miesięcy robi to wójt, więc nie jest to dla mnie nowość. Pozdrawiam.
    Drogi Panie, Swoje sprawy z wójtem proszę załatwiać bez udziału mojej osoby.  Ja Pana straszę prawnikami ?  Nie rozumie ? To według Pana swoich komentarzy nie mogę przekazać innym mediom wraz z Pana zarzutami o niszczenie i szantaż, by uzyskać bezstronną opinię. Szantaż, straszenie prawnikami- o co i na jakiej podstawie Pan mnie jeszcze pomówi ?    Dobrej nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadek Chruściel nie był kiedyś taki i być może faktycznie już za długo sprawuje swój urząd. U niektórych osobników tak się robi że w jakimś momencie im odbija Według mnie zaszkodziły nu ostatnie cztery lata tylko że to postępuje. Co on teraz wyprawia ? On teraz jest innym człowiekiem?Tutaj i tak piszecie delikatnie.Może niech odpocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie, Swoje sprawy z wójtem proszę załatwiać bez udziału mojej osoby. Ja Pana straszę prawnikami ? Nie rozumie ? To według Pana swoich komentarzy nie mogę przekazać innym mediom wraz z Pana zarzutami o niszczenie i szantaż, by uzyskać bezstronną opinię. Szantaż, straszenie prawnikami- o co i na jakiej podstawie Pan mnie jeszcze pomówi ? Dobrej nocy
Zaczynam rozumieć Pana Radka. Ja też bym nie wytrzymał w takich warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chodzenie po domach Pana Lipy i Pana Idzika jest totalną porażką  kojarzy mi się z Panami narodowości rumuńskiej, którzy chodzą po domach i ,,kup Pan piłę", jeśli chcą mieszkańcom zaprezentować swoje osoby powinni zrobić jakieś zebranie albo debatę jak w gminie Łopiennik, zaintersowani napewno by się pojawili, a nie nachalnie nachodzić ludzi w domach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chodzenie po domach Pana Lipy i Pana Idzika jest totalną porażką kojarzy mi się z Panami narodowości rumuńskiej, którzy chodzą po domach i ,,kup Pan piłę", jeśli chcą mieszkańcom zaprezentować swoje osoby powinni zrobić jakieś zebranie albo debatę jak w gminie Łopiennik, zaintersowani napewno by się pojawili, a nie nachalnie nachodzić ludzi w domach!
Może powinni chodzić razem i w każdym domu urządzać debaty. Taki kompromis mi przyszedł do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)Mówią że długotrwała władza demoralizuje.Istnieje taki gatunek człowieka który potrafi przez pewną część swojego życia pasożytować na innych. Człowiek taki budzi się tylko na krótki okres tak mniej więcej co 4 lata.Takim ludziom bardzo często udaje się zawieść społeczeństwo a szczególnie w niedużych miejscowościach. Działanie takiego człowieka i sposób myślenia cechuje ignorancja pazerność na władzę i pieniądze oraz brak szacunku do innych.Ponieważ w większości dobrzy ludzie ufają wszystkim często kilkakrotnie dają się nabrać i niestety robią to na swoje nieszczęście. W dobrej wierze dają takim kolejną szansę wierząc że przez kolejne 4 lata coś się zmieni..Ale tak się nie może stać. Bo jeśli ktoś przyzwyczaił się do nieróbstwa, balowania , rozrywki i jeszcze za to bierze grubą kasę to na pewno się nie zmieni.Sprawi tylko , że każda kolejna kadencja to kolejny etap niszczenia moralności i uczciwości.On niszczy i siebie i tych wybranych przez to bo ich w to wciąga. Taki osobnik działa potem bez uczuć jak maszynka do utrzymania władzy bez względu na koszty społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie prawdę. Niech prawda Was wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść: -za zadłużenie Gminy, -za umorzenie podatków lokalnym w latach 2010 -2013 niewłaściwym osobom, -za zastraszanie i utrudnianie działalności redakcji 'Fajsławice24", -za likwidację szkoły w Boniewie i utrudnianie działalności inicjatywie społecznej, -za nie publikowanie dokumentów, których ujawnienia nakazuje prawo, -za nie wykonywanie swoich inicjatyw o przystąpieniu do zmian w planie zagospodarowania przestrzennego : w marcu 2014 ogłoszono że gmina przystąpiła do przekształcania działek na budowlane , usługowe i leśne - w temacie nic , a teraz w kampanii wyborczej takie samo ogłoszenie i pytanie o co tutaj chodzi,  -za prowadzoną politykę kadrową w Urzędzie Gminy i jednostkach podległych Wójtowi, -za niedopuszczanie lokalnych działaczy do władzy / głównym zadaniem Wójta jest obrona swojej władzy.Dlatego otoczył się spadochroniarzami z poza gminy a lokalnych liderów niszczy metodą:pomówień intryg i dezinformacji /, -za wielokrotne niegodne osoby publicznej reprezentowanie naszej Gminy na zewnątrz, -za niebywałą arogancję władzy i lekceważenie ludzi.
Wypunktował i pojechał sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  No to nieźle. Najważniejszy moment kampanii w którym może się wszystko rozstrzygnąć a TCH wyjechał na wycieczkę. Musi być bardzo pewien siebie albo głupi. To niepoważne traktowanie swoich wyborców.Idzik od kilku dni chodzi od domu do domu i zbiera głos po głosie. Coraz ciekawiej to wszystko wygląda.  
To właśnie jest cały TCH i jego arogancja i lekceważenie ludzi. On pokazuje butę i mówi mam was w d....  i tak wygram wybory bo jesteście na mnie skazani. To hasło na tym forum "pocałujta w d... Wójta" odzwierciedla jego styl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Gminie oczekują zmiany.Liczba kandydatów na Wójta i Radnych mówi sama za siebie.Od kilku lat nasza Gmina znajduje się w stanie które nazwałbym obojętności.Dobrze że mieszkańcy dojrzeli , że w sąsiednich gminach dzieje się więcej i lepiej. Na początek Nowy Wójt powinien coś zrobić aby poprawić relacje między urzędem a obywatelem w kontakcie i w załatwieniu spraw i tego może dokonać tylko nowa osoba.To co jest teraz jest nie do przyjęcia.Obywatel powinien czuć , ze jest w Urzędzie mile widziany a nie jak teraz drzwi pozamykane i niechciany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymaj Michał. od rodzinnych spraw jest fakt, wybacz mi, rozmowy w toku i jeszcze wiele, wiele innych górnolotnych "inicjatyw". prywatnie wierzę, że sytuacja po wyborach uspokoi się na tyle, że będzie można zbierać pomysły (nie programy wyborcze) na gminę, które będą przez ludzi z Rady uwzględniane. nie sądzę, żeby którykolwiek z forumowiczów oczekiwał nagrody, czy tantiemów z tytułu praw autorskich do pomysłów. Czytając Twoją stronę, chociaż tak trochę narcystycznie do tego podchodzisz (świadoma uszczypliwość) - biorąc pod uwagę liczbę piszących/komentujących - to już nie jest tylko Twoja strona ;) , wierzę, że znowu przewagę zajmą ciekawe informacje o poszczególnych miejscowościach i ciekawych (!) ludziach, a o wiele mniej o samorządowcach lub kandydatach na takowych. pozdrawiam i zachęcam postronnych do odwiedzania strony fajslawice24
W eterze jeszcze przez 2-3 tygodnie będzie rządziła kampania wyborcza. To są najłatwiejsze i najbardziej porządane informacje. We wszystkich mediach rządzi kampania wyborcza i tak też jest na fajslawice24.pl. Po wyborach wszyscy będą nimi tak zmęczeni, że przez kilka tygodni po nich, prawie nie będzie polityki. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to się pory roku zmieniają Byś stał w miejscu, byś się nie rozwijał Lecz po to , byś mądrość zdobywał na zimę Byś prawdę poznawał a nie się z nią mijał.   Nie po to wszystkie złe doświadczenia Byś klął,ubliżał i szukał winy Lecz po to, byś usiadł czasem w zadumie Szukał mądrości , szukał przyczyny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadek Chruściel nie był kiedyś taki i być może faktycznie już za długo sprawuje swój urząd. U niektórych osobników tak się robi że w jakimś momencie im odbija Według mnie zaszkodziły nu ostatnie cztery lata tylko że to postępuje. Co on teraz wyprawia ? On teraz jest innym człowiekiem?Tutaj i tak piszecie delikatnie.Może niech odpocznie.
Może niech kolega mu powie żeby odpoczął jeśli jeszcze rozmawiacie i będzie git. Za cztery lata  jak wypocznie to go wybierzemy.Czas pokazać gdzie jest demokracja.W Fajsławicach jest demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po każdej największej burzy Wychodzi słońce złote Świeci ludziom na ochotę Szczęście to tak jak słońce - nie ma i nagle puka w drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadek Chruściel nie był kiedyś taki i być może faktycznie już za długo sprawuje swój urząd. U niektórych osobników tak się robi że w jakimś momencie im odbija Według mnie zaszkodziły nu ostatnie cztery lata tylko że to postępuje. Co on teraz wyprawia ? On teraz jest innym człowiekiem?Tutaj i tak piszecie delikatnie.Może niech odpocznie.
Dlatego potrzebny jest nowy Wójt z nową energią, z nowym zapałem do pracy i nowymi pomysłami.Podstawą rozwoju jest w tej chwili umiejętność pozyskiwania funduszy krajowych i unijnych.Aktualnie w Urzędzie Gminy nie ma takiej osoby która potrafi to robić i która się tym zajmuje.Tylko dlatego nasza Gmina zajmuje tak dalekie miejsce w klasyfikacji rozwoju. To będzie zadanie dla nowego Wójta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego potrzebny jest nowy Wójt z nową energią, z nowym zapałem do pracy i nowymi pomysłami.Podstawą rozwoju jest w tej chwili umiejętność pozyskiwania funduszy krajowych i unijnych.Aktualnie w Urzędzie Gminy nie ma takiej osoby która potrafi to robić i która się tym zajmuje.Tylko dlatego nasza Gmina zajmuje tak dalekie miejsce w klasyfikacji rozwoju. To będzie zadanie dla nowego Wójta. 
Mam nadzieję ,że nasi kandydaci to czytają bo tutaj są konkretne podpowiedzi tylko trzeba zweryfikować a jak nie to ktoś zaufany wyłapie z tąd mądrości i podpowie bo faktycznie dziwne jeśli  nasza lokata to 1600 miejsce a takie Trawniki czy Rybczewice ok. 400 miejsce / dokładnie nie chce mi się szukać bo to bez znaczenia /.Jest to do poprawienia na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek wrócił. STOP. był na meczu. STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek wrócił. STOP. był na meczu. STOP
A jaki to był mecz i w jakim on był charakterze czy jako kibic czy jako zawodnik.Ale w sumie to baz znaczenia bo czy tak czy tak to jest schorowany na pewno.Życzymy naszemu pierwszemu obywatelowi gminy powrotu do olimpijskiej formy a szczegóły tego meczu spróbujemy ustalić a może sam zda relację bo mimo wszystko bardzo nam Go było brak.Było nie było od piątku do niedzieli gmina musiała radzić sobie bez wodza a działo się oj działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...