Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wójcie Jastkowa dowiedzą się w stolicy

Utworzony przez rp, 7 listopada 2011 r. o 12:50 Powrót do artykułu
ZOSIA napisał:
[ PEWNIE ŻE POWINIEN BYĆ ODWOŁANY!!!!!!!!!!! ZA TEN WSTYD NA CAŁĄ POLSKE.
czy ktoś może mi powiedzic z jakiej parti jest wasz wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
czy ktoś może mi powiedzic z jakiej parti jest wasz wójt
nie ważne jest z jakiej on jest partii, ważne jest co on wyprawia swoim zachowaniem w naszej gminie ! To jest typ człowieka który nie nadaje się do życia w społeczeństwie ! Jak taki ktoś się nie wstydzi, nie ma żadnego honoru i brak dyscypliny na stanowisku pracy, jeszcze urzęduje w gminie ! Na co on liczy, dlaczego nie odejdzie sam ! Będzie rozliczony i to niebawem, bo jest dość mocnych argumentów które przemawiają za tym że jego kadencja będzie skrócona !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lenta napisał:
Dość tego samodzierżawia rozwydrzonych pedagogów, którzy zamiast kształcić nasze dzieci, napuszczają rodziców na wójta, który im płaci olbrzymie pieniądze ponad subwencję oświatową. Przez co nie możemy zrealizować wielu ważnych dla ludzi inwestycji. Wójcie, popieramy Cię. Nie może ogon merdać psem.
...ha, ha, ha....oj coś wydaje mi się że tym ogonem to będzie wójt Samoń Tylko nie popierajcie go za bardzo bo znajdzie się pod ogonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozbyc sie chce dyr... bo nie z tego klanu jest,,jeszcze tlko ona zosatla i vłala,,,ma obok siebie samych warchlakow jak ktos madrze napisal, Dla mnie Pani KOT na wojta od jutra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie, zatrudnia przynajmniej ludzi z gminy i cos robi dla gminy,,,festyny, dzien seniora, kluby,,,oj za duzo wymieniac a wojt terazniejszy co wymyslil? on tylko zna osdpowiedz jak sie nie podoba to do sadu...drogi wojcie ,,,ciem nej masy w gmienie jastkow juz niema, oprocz tego swojego warcholstwa jak ktos napisal co zatrudniles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...