Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko jest jasne w przypadku nowych obiektów, lecz most w Ciechankach był tylko w remoncie. Procedura odbiorów i decyzji o użytkowaniu powinna być skrócona, przecież takie obiekty bywają remontowane bez wstrzymywania ruchu a odbiory odbywają się w trakcie remontu, a ruch odbywa się. Czekanie kilka tygodni na formalną decyzję jest chyba nieporozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taki sen,obudzić się w normalnym,zdrowym kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś koniec budowy - jutro otwarcie i dopuszczenie do ruchu. Jakie to piękne......ale nie u nas! URZĘDNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić tych darmozjadów. Niech się biorą za robotę a nie piją kawę siedzą w necie i patrzą kiedy 15- sta i do domu. Koniec tych nawyków w PRL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanna Jac jak by się coś znala na budowie to by pojechala na ten most tydzień przed zakończeniem obejrzała nie mowiac pracownikom o tym że tam jest powinna napisać dokument i z dniem zgloszenia podpisać i dopuscić do ruchu. Aleeeeee ona nic sie nie zna na tym ona tylko ma wladzę i ambicje jak tu komu dokuczyc stanowiskiem. Tylko zbiera  opinie bieglych i innych konstruktorow i inspektorow aby tylko nikt nie wziol odpowiedzialnosci  ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że to Zarząd Dróg Wojewódzkich jest za to wszystko odpowiedzialny. Już przed końcem inwestycji powinien rozpoczynąć odbiory, zbierać i sprawdzać dokumenty a tego nie robi. Wykonawcy dostają milionowe kary za kilka dni opóźnienia a Urzędnicy mają to gdzieś. Ale nikt niechce się dokładnie zainteresować jaka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.