Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Operacja Klaudii coraz bliżej

Utworzony przez ms, 15 września 2008 r. o 15:32 Powrót do artykułu
Ludzie...to tylko 1000 wpłat po 10zł. To niewiele za tak wiele. Jeżeli macie dzieci przyłączcie się do tego postu. Wykonuję pierwszy przelew. Na tej stronie odliczajmy razem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz wpłaciłam,ciesze się,że moge pomóc,nawet wpłacając tak niewiele,pozdrawiam Mamę i małą Klaudię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam bardzo a dlaczego odpłatnie i aż w Niemczech ??? mój siostrzeniec również urodził się z zespołem Fallota i był operowany jako paromiesięczne dziecko jakieś 10 lat temu w warszawie - żyje i czuje się świetnie. zoperowany przez Polskiego lekarza w Polskim szpitalu, BEZPŁATNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudi operacja odbedzie sie w Monachium dlatego ze jest tam nasz polski kardiochirurg prof.Edward Malec, jeden z najwybitnieszych kardiochirurgow dzieciecych na swiecie.A odplatnie dlatego ze jest to prywatna klinika.w polsce dziecko ma dalej nieustalony termin operacji a Centrum powidzialo ze ma czas nz operacje do marca,gdzie po ostatnim echu serca pani doktor powiedziala ze operacja musi odbyc sie w jak najszybszym czasie.kto mi zagwarantuje ze do marca mojemu dziecku nic sie nie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też urodziłam się z Fallotem, i to ze skrajną postacią, bo miałam jeszcze zarośniętą zastawke tętnicy płucnej, ktora byla zwężona. Pierwszą operację przeszłam w wieku 8 lat (!), w USA. Dwie kolejne w wieku 17 lat w Polsce, w Instytucie Kardiologii w Warszawie -Aninie. Obecnie mam 28 lat. Prawdopodobnie czeka mnie kolejna operacja, więc nie ch rodzice Klaudii nie myślą, że leczenie córki skończy się na jednej operacji. Nigdy nie wiadomo, jakie będą powikłania wiele lat po zabiegu. Dlatego nie warto obrażać się na polskie ośrodki kardiochirurgiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z opisu wynika, że Klaudia ma trylogię Fallota. Inne typy tej wady: tetralogia i pentalogia, są chyba poważniejsze i bardziej zagrażają życiu dziecka. Dziennikarze powinni dokładnie sprawdzać informacje przed pisaniem artykułów w tak dramtycznym tonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50TYŚ ZŁOTYCH ,TO NIE SĄ TAK DUŻE PIENIĄZE,ZNAM LUDZI KTÓRZY POTRZEBUJĄ PIĘC RAZY TYLE,I SAMI WKŁADAJĄ 50 TYŚ ZŁOTYCH,WEDŁUG MNIE W DZISIEJSZYCH CZASACH TAKĄ SUMĘ MOŻNA SAMEMU ZGROMADZIĘĆ ,A NIE ROBIĆ PUBLICZNE SKŁADKI CO MAJĄ POWIEDZIEĆ INNI BARDZOEJ POTRZEBUJĄCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...