Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: PiS stawia na młodych

Utworzony przez kolega_ze_szkoły..., 28 września 2014 r. o 22:52 Powrót do artykułu
głosuje na Sławka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wybór w Opolu że aż strach, pomiędzy dżumą a holerą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór wielki! Slawek jak go pamietam parcie na władze i egoizm coż wniesie - prywatę? Wróbel ten to już się nachapał i sąsiadów już nie poznaje. Robi tylko to co w jego interesie leży. Gąsior nie wiem jak teraz ale On jak trzeba to dołoży do interesu ale żeby dobrze zrobione było. Plis, ma głowe na karku ale czy mu jej nie ukręcą. Ja zacząłbym od porząków w budynku admi. bo nawet najlepszy burmistrz nic nie zrobi jak bedzie miał ludzi po starym usrtoju i ze starymi nawykami. Sam pracuje a administracji firmy( 50tys zatrudnionych) i jak ja materiał przygotuję i go odpowiednio przedstawię nawet najlepszy nowy, światły i kreatywny Dyr. podpisze. I kto rządzi w firmie? ten co daje do podpisy dekret a nie ten kto go podpisał. Porządki w urzędnikach zrobić i bedzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...