Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Organizują zbiórki i pomagają powodzianom

Utworzony przez artur, 28 maja 2010 r. o 22:07 Powrót do artykułu
WITAM, ZWRÓCIŁBYM SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA DARY DLA POWODZIAN, IŻ CHODZI MI O TO, ŻE JUZ Z KILKU PEWNYCH ŹRÓDEŁ DOSZŁY MNIE SŁUCHY,ŻE OSOBY ZBIERAJĄCE DARY ZACHOWUJĄ SIE JAK HIENY!!! BIORĄ SOBIE RZECZY, KTÓRE LUDZIE DOBREGO SERCA DAJĄ POSZKODOWANYM! DLATEGO, UPEWNIJCIE SIE DAJĄC WCZESNIEJ DARY CZY NAPEWNO DOTRĄ DO TYCH NAJPOTRZEBNIEJSZYCH CZY TRAFIĄ DO DOMÓW ZBIERAJĄCYCH! OPANUJCIE SIE! DZIEKUJE ZA UWAGĘ JA TYLKO WYRAZIŁEM SWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT;) POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy wali wode, ciuchy itp a pomyślał ktoś o psach? dawajcie również karmę dla zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno proboszcze odpuszczają 10 tac na pwowdzian ale nie jestem pewny trzeba to sprawdzić przed daniem na tacę.Papież dał 50 tys $ to x 3 zł daje ok 150 tys zł, czyli mniej niż wynosi roczne "Świętopietrze" z Polski.Teraz poczekajmy ile prpboszcze zaoferują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle na ile ich stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rząd od czego, to on winien zaopiekować się potrzebującymi, do tego wynagrodzenia osób powyżej 2 tys. oddawać dla powodzian, natomiast do pomocy zatrudnić osoby co korzystały z pomocy państwa w formie funduszu alimentacyjnego, tam niemało rozdano pieniędzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w WSK Świdnik mają wypłacać po tyle pieniędzy dla zwalnianych z pracy. Przekazać te pieniądze dla powodzian, a ci pracownicy niech się martwią sami o siebie, to oni jako pierwsi rozpoczęli strajk, to im było żle za komuny, to im przeszkadzało jak za komuny nie było powodzi, ponieważ wały były remontowane, to za ich czasów wały uległy zniszczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest teraz pomoc z zagranicy dla Polski??? Gdy za granicą zdarzają się tragedie,to Polacy od razu pomagają i TIRami wywożą do miejsc/osób poszkodowanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...