Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otylia otworzyła basen \"Otylia” (wideo)

Utworzony przez antyklecha walczący, 6 października 2008 r. o 19:44 Powrót do artykułu
a tam z tyłu jakiś w czarnej sukience pływak stoi. to kto to jest. Może to ten co kasę na pływalnię dał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz skazani otwierają baseny? Dobry przykład dla młodych. A potem jakies PIS-y czy POpaprańcy wygrywaja wybory. Ot, przyklad, idzie z góry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziennikarze - a juz długość basenu to nie podadzą . Brawo dla Janowa, tam się coś dzieje, nie to co psiwólce Lublinie!!! A ten xiąc to po co tam stoi??? Ach, ciemnota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pOCZEKAJCIE !!! Przecież nasz prezydent Lublina obiecał nam priorytetowo AQUAPARK Przecież On i PO nigdy nie rzucają słów na wiatr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie bardzo podoba ten basen byłam tam a nawet nauczyłam sie tam pływać kraulem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...