Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Papieros tylko dla bogatych

Utworzony przez Jujo, 15 stycznia 2008 r. o 09:57 Powrót do artykułu
Dla mnie, to fajki mogą kosztować i po 30zł za paczkę. Nie palę i nie interesuje mnie to. Szkoda mi ludzi, którzy płacą, żeby rak ich szybciej toczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie miałabym nic przeciwko temu ale wydaje mi się, że o wiele ważniejsze jest zaostrzenie przepisów dotyczących palenia w miejscach publicznych, lokalach czy na klatkach schodowych i piwnicach. Surowe kary pieniężne za brak przestrzegania zakazów palenia w miejscach niedozwolonych powinny skutecznie odstraszyć amatorów dymka od zasmradzania otoczenia, gdyż nie wiadomo jak walczyć z tym terrorem palaczy, zwłaszcza kiedy sąsiedzi chodzą palić np. do piwnic a dym unosząc się do góry wdziera do mieszkań innych lokatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Jujo Myślę że jednak nie będzie ci obojętne po ile są papierosy, jak przyjdzie wszystkim zatkać dziurę która powstanie w budżecie, jak palacze zaczną rzucać palenie, albo faktycznie przejdą na papierosy z przemytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...