Wczoraj był artykuł o akcji "trzeźwy poranek" organizowanej przez policję... Od razu pojawiły się krytyczne komentarze w których to internauci byli oburzeni iż takie akcje są bezprawne bo policja z każdego robi potencjalnego przestępcę i to jest wbrew przepisom bo każdy ma prawo do wolności i mozna zbadać gdy jest uzasadnione przypuszczenie że kierowca jest pod wpływem alkoholu itp.itd... i że jest to niezgodne z zasadami wolności, demokracji... ble ble ble... napisałem, że wolę aby 1000 kierowców było przebadanych bezprawnie ( korona z głowy nikomu nie spadnie jak dmuchnie w balon) niż żeby jeden pijany zabil kogos na drodze... Zostałem skrytykowany i prawie zmieszany z błotem za ta wypowiedź... Dziaj okazuje się, że to ja mam rację.... prawo jest czasem kulawe i trzeba je trochę ominąć aby inni mogli byc bezpieczni... ale nie wszyscy to rozumieją. Może gdyby taka akcja była przeprowadzana częściej, ten traktorzysta byłby wyeliminowany z ruchu a motocyklista może dojechałby cały do domu... Pozdrawiam wszystkich którym się wydaje ze prawo do wolności jakiejkolwiek jest ważniesze od zdrowego rozsądku i zycia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz