Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partie na dorobku szukają współpracowników

Utworzony przez Stronnictwo Piast, 12 lutego 2011 r. o 20:49 Powrót do artykułu
a co ze Stronnictwem Piast i Zdziaławem P.?? 100% poparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za RPP.Nareszcie może byłaby normalność tak jak chce tego b.duża ilość obywateli tego kraju.Palikot jest dobrym gospodarzem i potrafi pobudzić gospodarkę aby stworzyć lepsze warunki pracy i płacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mogę tylko współczuć jak ktoś myśli kategoriami posad. Ja bym takich ludzi nie chciał, bo na ile są wartościowi? – lekko denerwuje się Wojciechowski. – Nikomu nic nie obiecuję. Jak zdobędziemy władzę, to, oczywiście, obejmiemy pewne stanowiska i weźmiemy na siebie odpowiedzialność." Ale jaja!! Wszyscy mówią że koleś sprzedał się PO; za pierwszym razem za żużel startował żeby wywalić Pruszkowskiego w 2010 żeby wycyckać Sprawkę- za co dostał wiceprezydenta a teraz Posłowanie. Notabene z list PO!! I taki ktoś mówi o kategoriach posad??!! Wstyd Panie Prawicowo Konserwatywny polityku związany z PO!! Niech Pan wytłumaczy co wspólnego ma prawica i konserwatyzm z PO?? Szkoda mi PJN bo sam chciałem się zapisać ale nie do takiego "konserwatysty" biznesmena jak pan Oseł. Zbieraj Pan armie ciemności a uzbierasz może z 5 poważnych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejmiemy ,pewne stanowiska i wezmiemy na siebie odpowiedzialność.O jakiej odpowiedzialności mówi Wojciechowski,no o jakiej?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Pan Palikot zajmie się tematem gospodarczym ,będzie miał spore poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikotowi nie zalezy na kasie jak innym bo ja ma a inni tylko o tym mysla pchajac sie do rzadu! Popieram Palikota bo ma odwage mowic szczera prawde a nie oklamywac i obiecywac tak jak inni. Skoro sie dorobil majatku to wie dobrze tez jak byc dobrym gospodarzem dla Polski!Madry zrozumie a glupi bedzie opowiadal dalej bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli coś jak dziennikarstwo obywatelskie tylko tutaj chodziłoby raczej o frajerskie, bezpłatne rozklejanie plakatów ? Taki wolontariat polityczny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Palikot zagwarantuje zmniejszenie haraczu na ZUS oraz umorzenie ludziom wprowadzonym przez ZUS w błąd w sprawie zawieszania działalności gospodarczej to zyska parę milionów wyborców bo jest nas tylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Czyli coś jak dziennikarstwo obywatelskie tylko tutaj chodziłoby raczej o frajerskie, bezpłatne rozklejanie plakatów ? Taki wolontariat polityczny ?
Nie mowie madry zrozumie a glupi wraz wypisuje brednie! To do ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to powinien zrobic rozpierduche taka jak w Egipcie! Obudzic narod z letargu! Jak kiedys Solidarnosc i Wałesa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPP napisał:
Palikotowi nie zalezy na kasie jak innym bo ja ma a inni tylko o tym mysla pchajac sie do rzadu! Popieram Palikota bo ma odwage mowic szczera prawde a nie oklamywac i obiecywac tak jak inni. Skoro sie dorobil majatku to wie dobrze tez jak byc dobrym gospodarzem dla Polski!Madry zrozumie a glupi bedzie opowiadal dalej bzdury!
Jak Ty mało wiesz tak mało że odsyłam do odpowiednich lektur a dowiesz się kto to jest Palikot i co tak naprawdę sobą reprezentuje bo te slogany wytarte i stare jak moje znoszone gacie to o takich dużo wcześniej mówili politycy min. z SLD i co ? -a złudzenia obiecanki i nicość nadal !. Więc pomyśl zaczerpnij wiedzy a później pisz o swoim poparciu bo on też wiele obiecywał i co z tego wynikło czy choć jedna jego obietnica doczekała się spełnienia ? więc myślenie nie boli i pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz by nie błaźnić samego siebie bo błaznów mamy w polityce i po za nią jak widać aż nadto !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...