Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pęcznieją portfele w NFZ

Utworzony przez Josef, 14 października 2007 r. o 04:05 Powrót do artykułu
Dyrektor oddziału NFZ w Lublinie zrobił w krótkim czasie 25 mln.strat w Lubartowskim szpitalu i uciekł jak mu szykowała Rada Powiatu dyscyplinarkę.Po ukłADACH KOLEŻEŃSKICH ZOSTAŁ z-cą w Puławach skąd dzięki kontaktom z Sośnierzem(obaj z dawnej UW)został jAK WYŻEJ.W Lubartowie zawsze tłumaczył,ŻE NARASTAJĄCE DŁUGI TO WINA NFZ,ale teraz tych niedoróbek nie naprawia,ale za to naprawia własną kasę.Oczywiście za długi szpitala w Lubartowie nie odpowiada!!!No patrzcie jacy fachowcy naprawiają służbę zdrowia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, że tak zapytam głupio - Za co te podwyżki...To ja chory człowiek muszę, za przeproszeniem żebrać o przyjecie mnie do szpitala, o zbadanie, o leki przeciwbólowe i na dodatek jestem traktowany jak to piąte koło u wozu, tylko dlatego że na moje leczenie jest 3,20zł dziennie a NFZ znów sobie premie i podwyżki przyznaje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie odmówiono wydania bloczków recept, bo okazalo się, że po raz kolejny muszę dostarczyć prawo wykonywania zawodu.Jestem lekarzem od 28 lat!! Zasady Parkinsona dzialają!!......itrzeba za nie placić!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu rząd i NFZ twierdzi, że nie ma pieniędzy. Zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieje się to za rządów PiS-u przypominam.Zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie decydujacy ,nie o swoich piniadzch, czesto nie wiedza co robia, a jeszcze czesciej nie odpowiadaja za milionowe manka i nadurzycia. Wysokimi karami powinni odkupywac swoje postepowanie i zakazem dorzywotnim zajmowania kierowniczych panstwowych stanowisk.ps.prowadze prywatna inicjatywe i jezeli gubie piniadze winien jest kierownik (JA)Bardzo rzadko sie to zdarza , a jerzeli sie zdarza to wiem ,ze Ja jestem winien ,i wiem kiedy popelnilem bledy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zgoza siedzi tam masz darmozjadow ktorzy kosztem ciezkiej pracy personelu medycznego zarabiaja krocie. Calymi dniami siedza w internecie, nudza sie. Czas najwyzszy aby ten sztuczny twor wyeliminowac, cala nadzieja, ze po 21 pazdziernika zmieni sie opcja policzna i cala masa obijbokow zacznie szukac pracy. Mamy dosyc utrzymywac sztab ludzi, ktory nie mam pojecia o terudnej i ciezkiej pracy w sluzbie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki do Sejmu będziemy wybierać ludzi z wyrokami i dorobkiewiczów bez szkoły, dopóty tak będą dzielone publiczne pieniądze. Publiczne czyli nasze.Skoro takim ludziom pozwalamy rządzić to powinniśmy mieć pretensje do siebie.A dyrektor NFZ nie sprawdził sie przy dzieleniu kasy w powiatowym szpitaliku to w nagrodę dostał dzielenie kasy dla całego województwa.A TO POLSKA WłAśNIE .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, sprawdzane jest prawo za każdym razem przy wydawaniu recept. Bo a nuż jest adnotacja- " prawo zawieszone na okres dwóch lat za malwersację" i co? A LIL nie podaje albo czasami podaje kto ma zawieszone prawo wykonywania zawodu. A poza tym czy prawo jazdy też można raz tylko pokazać odpowiednim organom ? Jest to dokument do czegos uprawniajacy, o czym "lekarze" zapominaja o może nie wiedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki do Sejmu będziemy wybierać ludzi z wyrokami i dorobkiewiczów bez szkoły, dopóty tak będą dzielone publiczne pieniądze. Publiczne czyli nasze.Skoro takim ludziom pozwalamy rządzić to powinniśmy mieć pretensje do siebie.A dyrektor NFZ nie sprawdził sie przy dzieleniu kasy w powiatowym szpitaliku to w nagrodę dostał dzielenie kasy dla całego województwa.A TO POLSKA WłAśNIE .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera!! Pracuję w NFZ i żdnej podwyżki nie otzymałam. Jak to jest? Chyba dostali Ci co z PiS-u i uznani za swoich. Trzeba to sprawdzić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie państwo w kaczym grajdole. jestem przeciw takim rządom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor!1. Posunela sie Pani do niegodnej manipulacji. Napisala Pani ile zarabia dyrektor i jego zastepcy w NFZ zestawiajac te zarobki z pielegniarkami. Tak sie nie robi!Jezeli chciala pani porownac pensje dyrekcji NFZ to nalezalo je porownac z pensjami dyrektorskimi w lubelskich szpitalach.To samo tyczy sie poborow pielegniarek - nalezalo je zestawic z pracownikami najnizszego szczebla w NFZ.Domniemuje, ze efekt bylby taki, ze pobory sa porownywalne. A tak to dala Pani sygnal, ze w NFZ zarabia sie kosmiczne pieniadze, a pielegniarki gloduja. Dlatego zarzucam Pani manipulacje.2. Trzeba pamietac, ze NFZ ostatnio publikuje w prasie oraz na swojej stronie internetowej ogloszenia o zatrudnieniu osob na konkretne stanowiska. O czym to swiadczy? Ano o tym, ze NFZ ma problemy kadrowe. W zwiazku z tym premie i podwyzki poborow maja byc sposobem na zatrezymanie pracownikow, ktorzy rozwazaja zmiane pracy na lepiej platna lub/i mniej stresujaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, w normalnym kraju wystarczy podpis i pieczątka lekarza, aby to on wziąl odpowiedzialność za leczenie. U nas decyduje o tym "baba", ma dobrze platne zajęcie, inaczej powiększyla by grono bezrobotnych lub musiala by się zatrudnić w produkcji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie serfuj po internecje w godzinach pracy, pracowniku NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe - jestem dziennikarzem-informatykiem :DTak wiec troche wiem conieco o manipulacji. A to co napisala Pani Redaktor jest naprawde klasycznym jej przykladem.Po drugie - jesli nie masz merytorycznych argumentow to nie mecz klawiatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pelna nadziei, ze ten sztuczny twor jakim jest NFZ po wyborach przestanie istniec, dlatego pojde na wybory. Dosyc bezkarnoosci i zarabiania kroci, PO zrobi z tym porzadek. Niech juz pseudo fachowcy zaczna szukac pracy, poza tym przyjecia do NFZ sa tylko poprzez protekcje. Zony policjantow niech szukaja w policji pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...