Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja chcę płacić normalne rachunki, a nie jakieś prognozy, opłaty przesyłowe stałe, zmienne, za obsługę licznika... i co z tego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd Powiatu to może się zgadzać albo nie. Nie wiem kto się liczy z tymi pajacami. Uratowali już Prokuraturę, Sąd a teraz na pewno uratują energetykę. To towarzystwo wzajemnej adoracji ratuje tylko siebie. Inni ludzie to ich tyle obchodzą co wczorajszy obiad. Patrzą sami żeby się na chapac. Poobsadzali się na stolkach jak nie w szkołach to internatch jeszcze innych instytucjach i czeszą kasiorę za pierdzenie w stolek miesięcznie 1500 zeta bez podatku, a prostaczki niech idą się paść. O ludziach przypomną sobie jesienia 2014 roku, przed wyborami.Ten marny powiat nikomu (poza lokalnymi kolesiami) nie służy, podobnie jak PUP. Powiat i PUP również powinni zlikwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
A ja chcę płacić normalne rachunki, a nie jakieś prognozy, opłaty przesyłowe stałe, zmienne, za obsługę licznika... i co z tego ??
to plac. jakby ci napisali jedna pozycje "za prad" to zaplacilbys i nawet bys nie szczeknal. rachunki szczegolowe sa dla inteligentnych ludzi. nawet nie wiesz skad sie wziela jaka oplata i kto ja wymyslil, wiec nie zabieraj glosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Janowie powinni zlikwidować Starostwo, bo pracują tam same kliki i rodzinki. Mało kto z tych urzędników pochodzi z Janowa. Pracują Zofianki i reszta pobliskich wsi. Przychodzi lato to każdy leci do malin albo do żniw. Nikt z Janowa się tam dostać nie może. Wystarczy wdać się w dialog np. z paniami z wydziału komunikacji, tam gdzie rejestruje się pojazdy - prostota od nich bije i poraża. Byłem w lekkim szoku gdy tam wszedłem po latach mieszkania poza Janowem. Zachowanie iście z targowiska. Lepiej by im szła czwartkowa sprzedaż śmietany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież starostwo w Janowie też zlikwidują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu panie MARSZAŁKU Hetman nie pozwólcie aby zakład Enegetyczny PGE przeszedł po Podkarpacie [Stalową Wole]podatki i korzyści przechdza do Podkarpacia jezeli już to siedziba główna powinna być w Kraśniku lub Lublinie a w Janowie tz .posterunek .Nie osłabiajcie Ekonomicznie regionu Lubelskiego .Radni posłowie nie pozwulcie osłabiać regionu Lubelskiego z korzyscią Stalowej Woli - Podkarpacie -precz od Lubelskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak z korzeniami Lb napisał:
Panie burmistrzu panie MARSZAŁKU Hetman nie pozwólcie aby zakład Enegetyczny PGE przeszedł po Podkarpacie [Stalową Wole]podatki i korzyści przechdza do Podkarpacia jezeli już to siedziba główna powinna być w Kraśniku lub Lublinie a w Janowie tz .posterunek .Nie osłabiajcie Ekonomicznie regionu Lubelskiego .Radni posłowie nie pozwulcie osłabiać regionu Lubelskiego z korzyscią Stalowej Woli - Podkarpacie -precz od Lubelskiego .
Szkoda, że nie sluchaliście w dniu wczorajszym audycji "niebo nad Janowem", w której to nasz "ojciec miasta" opwiadał bajki o Janowie i jego mieszkańcach. Z jaką determinacją pracuje by kraina nasz opływała mlekiem i miodem. Jak to jest zatroskany o zakłady i instytucje likwidowane. Jak to wykupił dworzec autobusowy. Szkoda, że nie powiedział, iż to naprawił nie wybaczalny czyn swojego kuzyna. A tak to Panie burmistrzu "Co Pana tu trzyma ..." .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były mieszkaniec napisał:
W Janowie powinni zlikwidować Starostwo, bo pracują tam same kliki i rodzinki. Mało kto z tych urzędników pochodzi z Janowa. Pracują Zofianki i reszta pobliskich wsi. Przychodzi lato to każdy leci do malin albo do żniw. Nikt z Janowa się tam dostać nie może. Wystarczy wdać się w dialog np. z paniami z wydziału komunikacji, tam gdzie rejestruje się pojazdy - prostota od nich bije i poraża. Byłem w lekkim szoku gdy tam wszedłem po latach mieszkania poza Janowem. Zachowanie iście z targowiska. Lepiej by im szła czwartkowa sprzedaż śmietany.
Starostwo Powiatowe to nie tylko Janów Lubelski. To też mieszkańcy innych gmin, którzy podobnie jak mieszkańcy Janowa Lubelskiego mają prawo do pracy w Urzędzie Starostwa. Warunkiem jest tylko posiadanie kwalifikacji. Prawdą jest jednak to co napisałe o Wydziale Komunikacji. Tam tu jest już totalne draństwo i co gorsza od lat nic się nie zmienia.Tam, podobnie jak za komuny strach wchodzić do tego urzędu. Interesant narażony jest na jakieś głupie docinki i warczenie ze strony urzędasów. Kolejki jak w piekarniczym za dawnych czasów. Myślę, że najwyższy czas wymienić tam kierownictwo, Bo pozostał w tym wydziale jeszcze nalot komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawca energii napisał:
Zarząd Powiatu to może się zgadzać albo nie. Nie wiem kto się liczy z tymi pajacami. Uratowali już Prokuraturę, Sąd a teraz na pewno uratują energetykę. To towarzystwo wzajemnej adoracji ratuje tylko siebie. Inni ludzie to ich tyle obchodzą co wczorajszy obiad. Patrzą sami żeby się na chapac. Poobsadzali się na stolkach jak nie w szkołach to internatch jeszcze innych instytucjach i czeszą kasiorę za pierdzenie w stolek miesięcznie 1500 zeta bez podatku, a prostaczki niech idą się paść. O ludziach przypomną sobie jesienia 2014 roku, przed wyborami.Ten marny powiat nikomu (poza lokalnymi kolesiami) nie służy, podobnie jak PUP. Powiat i PUP również powinni zlikwidować.
chyba sie literatury fantas naczytales za duzo; z tego co wiem to w starostwie jest dwoch urzednikow a reszta to pracownicy tylko urzedu i nie jest tak zle jak piszesz hahaah im pracownik bardziej bezmozgowy tym latwiej z niego zrobic wała a zarobki maja rzeczywiscie marniutkie jak wiekszosc na scianie wschodniej a instytucje zabieraja bo ze wsi nie zrobi miasta hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych proszę (...)
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 13:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę proszę o kontakt (...)
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 13:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
A ja chcę płacić normalne rachunki, a nie jakieś prognozy, opłaty przesyłowe stałe, zmienne, za obsługę licznika... i co z tego ??
JP tzn jebać pol.... ja sam dziwię się że placimy rachunki z góry . Teraz bylem w Yorku w Anglii a za światło placilem pre -paid czyli tyle ile mialem na koncie tyle swiecilem, a w Polsce to bulimy hu... za co slyszny komentarz JP spamowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi, the article is so wonderful, I am interested in it. I will pay attention to your articles. And I like cheap clothes very much,they are in high quality and inexpensive, so I think everyone will be interested in it and I have found a wholesale in china online,they are China wholesaler.The store was established for a long time, they have a good reputation, there are wholesale jewelry on their website.They provide wholesale price and shipping to worldwide.So no matter where you are now, you also can order your goods at this website. Especially the cheap bags , they are my favorite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come here Belstaff Outlet to find your Belstaff Jacket . Belstaff Coat can not little.If your foot is cold, Belstaff Boots is the right choice.You can buy a Belstaff Bag to hold those equipments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come her louis vuitton outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(255, 255, 0)]bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the[/background] louis vuitton outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...