Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piaski: Kierowca zabił pieszego i uciekł

Utworzony przez Gość, 6 września 2009 r. o 16:49 Powrót do artykułu
A czy to napewno on czy tylko kozioł ofiarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie kozioł ofiarny znam tego chłopaczynę i to że był pijany i zbieg z miejsca wypadku pasuje do tego typa 100%samochód ma charakterystyczny to świadkowie zapamiętali.Mam nadzieję że karę dostanie surowszą bo na nią zasługuje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANKA PIASK napisał:
Na pewno nie kozioł ofiarny znam tego chłopaczynę i to że był pijany i zbieg z miejsca wypadku pasuje do tego typa 100%samochód ma charakterystyczny to świadkowie zapamiętali.Mam nadzieję że karę dostanie surowszą bo na nią zasługuje!!!!
Mieszkanko Piask. Człowiek jest niewinny dopóki się mu winy nie udowodni. Z tego co wiem świadkowie zapamiętali samochód, a nie tego, kto go prowadził. A moze poprostu w oczy kole "charakterystyczny" samochód? Nie Pani go osądzać, jeżeli zawinił na pewno za to odpowie. A pogardę niech Pani zostawi dla siebie. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wypadek to nie jest w ogole wypadek tylko swiadome zabojstwo niewinnego człowieka... za ktore sprawca winien byc osadzony najwyzszym wyrokiem choc nie ma w Polsce sprawiedliwych wyrokow. zabranie prawka dozywotnie to za malo, według mnie zasługuje na przynajmniej 40 lat pozbawienia wolnosci bez prawa do amnestii.zginal niewinny czlowiek a mogl nim byc kazdy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest forum i mogę pisać to co uważam wg mnie za stosowne.Ktokolwiek by nie kierował tym autem to zbieg z miejsca wypadku to jest pewne czyli jest zwykłym morderca bo zostawił tego biednego człowieka bez pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak ma już poszrpaną opinie do końca życia przez takie stare dewoty. Zabił nie zabił BYŁ TO WYPADEK!!!! Ludzie myślą tylko tak o bandyta zabójca. A dlaczego nikt nie postwi się w sytuacji tego chłopaka zadajcie sobie najpierw pytanie czy on chciał go zabić???? Napewno nie!!! Ale przecież wy wszyscy myslicie inaczej, owszem lubił sobie wypić bo był młody miał 22 lata ten stary dziad nigdy nie patrzał czy jedzie samochód czy nie tylko las na jezdnie i był gorszym alkoholikiem niż ten chłopak. On się najad więcej strachu i wszystkiego niż wy. Napewno tego żaluje ale czasu się nie da cofnąć niestety. Paniusie wieć powiem wam tak zamknijcie gemby bo wy go i tak nie osądzicie wy go tylko przekreslacie, Powininien już wyjść bo napewno ntrgo żałuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...