Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy dzień szkoły. Idzie niż demograficzny (wideo)

Utworzony przez zatroskany rodzic, 2 września 2013 r. o 08:09 Powrót do artykułu
O jakim niżu demograficznym jest tu mowa, jeśli moja córka będzie uczyła się w I klasie Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej w 30 osobowej klasie?! Zamiast zrobić przynajmnie 3 klasy po 20 osób, to sie stłacza jak bydło w 2 po 30! Nasze dzieci są po to, aby na nich zarabiać (np. komercyjne wydawnictwa podręczników, płatny dostęp do tzw. e-dziennika) i oszczędzać - samorządy i państwo. I gdzie tu troska o przyszłe pokolenia, które mają zarabiać na emerytury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montery w klapkach haha "fachowce"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna "biedna" i zapracowana nauczycielka po dwóch miesiącach lenistwa za nasze pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie stoi na przeszkodzie aby sie przekwalifikowac i samemu zostac nauczycielem - proponuje jezszcze jakies gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim niżu demograficznym jest tu mowa, jeśli moja córka będzie uczyła się w I klasie Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej w 30 osobowej klasie?! Zamiast zrobić przynajmnie 3 klasy po 20 osób, to sie stłacza jak bydło w 2 po 30! Nasze dzieci są po to, aby na nich zarabiać (np. komercyjne wydawnictwa podręczników, płatny dostęp do tzw. e-dziennika) i oszczędzać - samorządy i państwo. I gdzie tu troska o przyszłe pokolenia, które mają zarabiać na emerytury?
Ja cię przebiję. Klasa zawodówki 42-osobowa. Kto da więcej? Starostwo odmówiło jej podziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cię przebiję. Klasa zawodówki 42-osobowa. Kto da więcej? Starostwo odmówiło jej podziału.
Nie zapomnij przy następnych wyborach samorządowych wystawić im odpowiedniej cenzurki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...