Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lekarz weterynarii powiniem mieć zakaz wykonywania zawodu ! Gdyby zgłaszająca zaoferowała pieniądze za pomoc to chętnych do "pomocy" znalazłoby się wielu ale skoro nie było właściciela to kto miałby zapłacić za usługę ? Pytam się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałąm podobny przypadek przy hotelu Bellis ,tuż za granicami miasta;auto porąciła psa i nawet sie nie zatrzymało! psa udałao nam sie z mężem odsunąc na pobocze ,chcielismy go zawiezc do weterynarza ale nas gryzł.Przez ok.półtorej godziny dzwoniliśmy po różnych instytucjach i nikt nie chciał pomóc,bo to nie w gestii miasta Lublin ale gminy Niemce...obdzwoniliśmy policje,Straż Miejską ,weterynarzy aż w koncu przyjechał ktoś z drogowcow odpowiedzialnych za ten odcinek drogi równocześnie z właścicielami psa...ci byli zdziwieni ,że poświeciliśmy tyle czasu na jakiegoś kundla...znieczulica wśród ludzi powala!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za hamstwo,najgorsza swinia jest człowiek.biedny psiaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto katolicki kraj, kraj gdzie chce sie do więzienia wsadzić za glupiego psiaka, prokuratura,sądy, cba cbs i kto wie jeszcze  ile instytucji, może nawet episkopat zajmie się kundlem podczas gdy w cierpieniu, głodzie i samotnie umierają starzy i młodzi..... prokuratury nie mają problemów, policja też tylko kundlami się zajmować.Dziennik też wyniuchał sensację na skalę światową.... No można uderzyć w urzędników wreszcie bo przeciez zwykłego polaczka, który potyrącił psa lub rozmnożył i wypędził, nie można krytyukować. Co za debilny kraj i media.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar. W ogóle jak patrzę na stosunek polskiego społeczeństwa-zwłaszcza w Lublinie-wobec zwierząt to można nas porównać z najdzikszymi Azjatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto katolicki kraj, kraj gdzie chce sie do więzienia wsadzić za glupiego psiaka, prokuratura,sądy, cba cbs i kto wie jeszcze  ile instytucji, może nawet episkopat zajmie się kundlem podczas gdy w cierpieniu, głodzie i samotnie umierają starzy i młodzi..... prokuratury nie mają problemów, policja też tylko kundlami się zajmować.Dziennik też wyniuchał sensację na skalę światową.... No można uderzyć w urzędników wreszcie bo przeciez zwykłego polaczka, który potyrącił psa lub rozmnożył i wypędził, nie można krytyukować. Co za debilny kraj i media.....
Ty to prowokator czy pajac nad pajace?? pytam się serio bo już sam nie wiem
oto katolicki kraj, kraj gdzie chce sie do więzienia wsadzić za glupiego psiaka, prokuratura,sądy, cba cbs i kto wie jeszcze  ile instytucji, może nawet episkopat zajmie się kundlem podczas gdy w cierpieniu, głodzie i samotnie umierają starzy i młodzi..... prokuratury nie mają problemów, policja też tylko kundlami się zajmować.Dziennik też wyniuchał sensację na skalę światową.... No można uderzyć w urzędników wreszcie bo przeciez zwykłego polaczka, który potyrącił psa lub rozmnożył i wypędził, nie można krytyukować. Co za debilny kraj i media.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto katolicki kraj, kraj gdzie chce sie do więzienia wsadzić za glupiego psiaka, prokuratura,sądy, cba cbs i kto wie jeszcze  ile instytucji, może nawet episkopat zajmie się kundlem podczas gdy w cierpieniu, głodzie i samotnie umierają starzy i młodzi..... prokuratury nie mają problemów, policja też tylko kundlami się zajmować.Dziennik też wyniuchał sensację na skalę światową.... No można uderzyć w urzędników wreszcie bo przeciez zwykłego polaczka, który potyrącił psa lub rozmnożył i wypędził, nie można krytyukować. Co za debilny kraj i media.....
  Przeraża mnie twój brak wrażliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś w lublinie na lwowskiej człowiek tak siedział zasłably, też nikt sie nie pochylił nad nim tylko straż miejska odwiozła go do wytrzeźwiałki, nawet nie sprqawdzili że był trzeżwy, to kto psem sie zajmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właściel psa to gdzie? To dobiero znieczulica, przyszła jakaś kobieta, szumu narobiła, trzeba było w samochodzik i do weterynarza a nie wydzwaniać po gazetach. Ludzie, wyluzujcie, skupcie się na dzieciach i pomocy dla nich, a nie sensacja. Co wy chcecie od weterynarza, przyjechał, dał zastrzyk i po sprawie, a to ze nie zadziałał, to nie jego problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze poniżej to mi się ręce same zaciskają na tych ludzi. Wiadomo ze trzeba zachowac dystans bo to zwierze a nie czlowiek ale to zwierze czesto broni czlowieka przed innymi bo jest mu oddane wiec to nie zabawka. Niewazne gdzie byl wlasciciel - a moze akurat go szukal tylko byl z innej gminy. Ja bym byl wdzieczny i ponioslbym koszty jakie by ktos musial poniesc aby zawiezc mojego psa jakby trzeba bylo i sie nie zastanawial. Swoja droga wojt w Niedrzwicy jest juz pewnie na wylocie bo spoleczenstwo sie denerwuje ze nic nie robi co pokazal swoja interwencja i zaklamaniem aby sobie poprostu tylka nie zawracac. Jak widac czasem blache sprawy sa bardzo wazne wiec powinien to potraktowac priorytetowo i sie tym zajac wtedy wyszedlby na dobrego czlowieka ale gdzie tam przeciez on lubi liczyc pieniadze tylko i mysli ze od tego tam jest. Weterynarz - kto mu dal uprawnienia? Nie znam ale spodziewam sie ze to prawie emeryt i kisi na swoim miejscu zeby dorobic do emerytury (tacy sa najgorsi bo nic sie nie znaja stare komuchy) no chyba ze jest mlody to jak sie go ukara to moze wyciagnie jakies wnioski na przyszlosc. Nastepna sprawa dal zastrzyk i sobie pojechal ? A co ze zwlokami ? Nikomu nic nie zglosil ... przeciez to on mu powinien pomoc w pierwszej kolejnosci a nie za usypianie sie brac je***y debil bez wyksztalcenia. Sa ludzie dobrzy, zli i tacy ktorym na niczym nie zalezy oprocz pieniedzy wiec zakwalifikujcie tych panow do jakiej grupy naleza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dzieci i starszych i młodych tym bardziej są instytucje które pomagają. Każdy normalny zdrowy człowiek potrafi o siebie zadbać, ma też rodzinę i przyjaciół. Ostatecznie pomoc społeczna, czerwony krzyż , Kościół itd. Człowiek potrafi mówić, pisać.Może prosić o pomoc. Zwierzę nie potrafi. Jest całkowicie zależne od człowieka. Kto ma mu pomóc? Ludzie biorą zwierzaki a jak się znudzą to je wyrzucają   jak śmiecia. My ludzie jesteśmy im to winni. A jeżeli chodzi o wiarę to ona również nakazuje dbać o zwierzęta. Pomaganie ludziom i zwierzętom nie wyklucza się przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chory kraj i popaprani ludzi odbierają mi wiarę w człowieczeństwo!!! Mam nadzieję, że i pan "weterynarz" i urzędasy dostaną srogie kary finansowe i na przyszłość będą mądrzejsi. A LSOZ to instytucja, która co roku dostaje mój 1% podatku a czasem ciut więcej-bo warto wspierać dobre inicjatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nie umierał. Umierają ludzie z wyjątkiem Stalina,  który zdechł. Zwierzęta zdychają z wyjątkiem słoni i pszczół, które umierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy tez umierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że prasa niepotrzebnie robi z takich jednostkowych przypadków sensację. Po co w ogóle o tym pisać. Cierpienie jest wpisane w życie tak ludzi jak i zwierząt. Ludzie też cierpią i czasami nikt im nie potrafi pomóc. Pies to jest tylko pies . Ja absolutnie nie widzę tu nikogo winnego. To był akurat taki odosobniiony przypadek. Szkoda bardzo by do każdego pieska i kotka jechał weterynarz ze strzykawką. To nie jest normalne. Po co o tym pisać. Normalna rzecz się wydarzyła. Zdech to zdech. Każde zwierze kiedyś zdechnie i każdy z nas kiedyś umrze a przed śmiercią nikt nie chciał by cierpieć ale Pan Bóg każdemu zsyła takie cierpienie by zdołał go podźwignąć. Zwierzętom pewno też. Takie jest życie. Nikt by nie chciał cierpieć ale trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nie umierał. Umierają ludzie z wyjątkiem Stalina,  który zdechł. Zwierzęta zdychają z wyjątkiem słoni i pszczół, które umierają.
 
Pies nie umierał. Umierają ludzie z wyjątkiem Stalina,  który zdechł. Zwierzęta zdychają z wyjątkiem słoni i pszczół, które umierają.
bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że prasa niepotrzebnie robi z takich jednostkowych przypadków sensację. Po co w ogóle o tym pisać. Cierpienie jest wpisane w życie tak ludzi jak i zwierząt. Ludzie też cierpią i czasami nikt im nie potrafi pomóc. Pies to jest tylko pies . Ja absolutnie nie widzę tu nikogo winnego. To był akurat taki odosobniiony przypadek. Szkoda bardzo by do każdego pieska i kotka jechał weterynarz ze strzykawką. To nie jest normalne. Po co o tym pisać. Normalna rzecz się wydarzyła. Zdech to zdech. Każde zwierze kiedyś zdechnie i każdy z nas kiedyś umrze a przed śmiercią nikt nie chciał by cierpieć ale Pan Bóg każdemu zsyła takie cierpienie by zdołał go podźwignąć. Zwierzętom pewno też. Takie jest życie. Nikt by nie chciał cierpieć ale trzeba.
Radzę pamietać o tym, co tu napisalaeś, kiedy sam będziesz leżal w rowie potrącony przez pijanego kierowcę, zbiegłego z miejsca wypadku, mądralo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani suko To Ty zastanów się co piszesz."wyszło jak wyszło" może i tak nie powinno być ale wyszło jak wyszło stało się. Z artykułu wynika, że lekarz weterynarii był i dał zastrzyk. A moze wina zastrzyka, że nie zadziałał ? Wyjdzie z sekcji zwłok. Ale czy ona jest potrzebna to się mocno zastanawiam. A moze jest taka potrzeba,  by  ktoś za ta robotę zgarnął kasę nie wiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chory kraj i popaprani ludzi odbierają mi wiarę w człowieczeństwo!!! Mam nadzieję, że i pan "weterynarz" i urzędasy dostaną srogie kary finansowe i na przyszłość będą mądrzejsi. A LSOZ to instytucja, która co roku dostaje mój 1% podatku a czasem ciut więcej-bo warto wspierać dobre inicjatywy.
To wszystko przez POjebow,tak więc tusk musi odejśc,koniec i kropka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz na lublin 112 Godzinę leżały zwłoki człowieka na przystanku przy Placu Bychawskim, tyle ludzi przechodziło ........... i  co my na to ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...