Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Litosci!!! wina zastrzyka?co to jest jak mozna tak mowe ojczysta kaleczyc pies sie w grobie przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litosci!!! wina zastrzyka?co to jest jak mozna tak mowe ojczysta kaleczyc pies sie w grobie przewraca.
Dlatego tusk musi odejść !!!   nie może tak być żeby pies konał 10 godz ,lub tyleż samo czekał na jakąkolwiek pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto następny przykład kompetencji pseudo wójta KUNY, no ale jak zw futerkowe może zarządzać gminą ?? A no tak jak w tej i wielu innych sytuacjach nie potrafi nawet takiej sprawy załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść !!!   nie może tak być żeby pies konał 10 godz ,lub tyleż samo czekał na jakąkolwiek pomoc.
Za sześć lat dopiero dostałam termin do ortopedy !!   czy dożyję !!!   jeb bać ten rząd i tego kaszubskiego żyda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani suko To Ty zastanów się co piszesz."wyszło jak wyszło" może i tak nie powinno być ale wyszło jak wyszło stało się. Z artykułu wynika, że lekarz weterynarii był i dał zastrzyk. A moze wina zastrzyka, że nie zadziałał ? Wyjdzie z sekcji zwłok. Ale czy ona jest potrzebna to się mocno zastanawiam. A moze jest taka potrzeba,  by  ktoś za ta robotę zgarnął kasę nie wiem ?
panie psie, wiesz co to jest drzewko ( takie nie do obsikowania)? nie przypisuj mi cudzych wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj cie spokój już i wójtowi i tym weterynarzom, jak tacy z was obrońcy zwierząt to trzeba było pieska w samochodzik i do lublina a nie teraz lamentowac przez tyle godzin!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie rf a oni to za co biorą pieniądz ?? właśnie za zajmowanie sie takimi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może jeszcze zaczniemy sie sami leczyć i wypłacać emerytury  i łatać drogi bo przecież urzędasy i inny tylko są od brania pieniędzy a do roboty nie ma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies nie umierał. Umierają ludzie z wyjątkiem Stalina,  który zdechł. Zwierzęta zdychają z wyjątkiem słoni i pszczół, które umierają.
Znalazł się definicjent.Czy zdychają,czy umierają tj. i tak to samo,czyli koniec życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sześć lat dopiero dostałam termin do ortopedy !!   czy dożyję !!!   jeb bać ten rząd i tego kaszubskiego żyda !!!
To gdzie ty żyjesz bo ja czekam 2 tygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ty żyjesz bo ja czekam 2 tygodnie.
Tyś dziecię resortowe,mama komuch tata stary UBek.przywileje pozostały. Przyjdzie JAREK wybije co do nogi,wtedy  dopiero będzie równo i sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyś dziecię resortowe,mama komuch tata stary UBek.przywileje pozostały. Przyjdzie JAREK wybije co do nogi,wtedy  dopiero będzie równo i sprawiedliwie.
Przyjdzie Jarek z PISem to zrobi POżądek z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadysta nie lekarz co to za człowiek. Mam nadzieje, że dostanie za swoje bydle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść !!!   nie może tak być żeby pies konał 10 godz ,lub tyleż samo czekał na jakąkolwiek pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...