Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca pokazał policji \"fucka\"

Utworzony przez siwy z Cici, 12 lutego 2009 r. o 21:01 Powrót do artykułu
...ja jak pokazał Wacka Naszej Sklepowej to na drógi dzień nie hciała mi piwka spżedać holera jedna a jakby pokazał jej fócka to dopiero by było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się ortografii i nie bluźnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,22 promila jest dozwolone,chyba że chodzi o miligramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,2 promila to stężenie powyżej, którego jazda samochodem jest już wykroczeniem - PROMILA KOLEGO PROMILA, A NIE MILIGRAMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe jesteśmy sławni ale zieja łeeee ciekawe kto to był hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promile to można mieć we krwi, w wydychanym powietrzu to ma się ewentulanie miligramy w decymetrze sześciennym. Czy to tak szanowna redakcjo trudno zrozumieć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,22 promila to juz przestepstwo a nie wykroczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła fucha - stać przy drodze i co 5 minut łapać klienta za przekroczenie prędkości, a czasem coś jeszcze, np za "%"... Moja propozycja na zatkanie dziury budżetowej - zamiast często pustych atrap fotoradarów, stałe miejsce pracy dla policjantów.... przy drodze z radarami. Kaska będzie leciała, że hej... bo patrząc na to jak jeżdżą kierowcy, to prawie 90 % przegina na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fuck" to chyba w Polsce nie jest obaźliwy...a zwłaszcza trudno tak obrazić policjanta...no bo który z nich zna angielski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...