Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ko ko euro spoko- najbardziej beznadziejna piosenka jaka mogła być na hymn totalna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEZŁA SIARA DLA LUBELSZCZYZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gó... wiecie i na gó... się znacie. I o tym możecie się wypowiadać. Piosenka dobra w sam raz do słuchania na wakacjach i na EURO. Wszystkie inne były bez porównania gorsze. Trzeba mieć jaj i odrobinę dystansu do siebie i świata. A najśmiejsze jest to, że najbardziej protestują ci, co podniety dostają na rytmach Waka Waka czy Coco jambo.... No ale mentalna wieś i zazdrość nigdy z ludzi nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie w ucho wpada idealnie ale żeby z tym na EURO....
eryk napisał:
Gó... wiecie i na gó... się znacie. I o tym możecie się wypowiadać. Piosenka dobra w sam raz do słuchania na wakacjach i na EURO. Wszystkie inne były bez porównania gorsze. Trzeba mieć jaj i odrobinę dystansu do siebie i świata. A najśmiejsze jest to, że najbardziej protestują ci, co podniety dostają na rytmach Waka Waka czy Coco jambo.... No ale mentalna wieś i zazdrość nigdy z ludzi nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się bardzo podoba! Jedyny możliwy wybór na eurohit ;D siara to fałszować hymn narodowy ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ko ko - synonim lublina w Polsce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd napisał:
NIEZŁA SIARA DLA LUBELSZCZYZNY
Koziołeczek Matołeczek, beko beko dajta mnie rozumu deko i będzie wielkie beeeekooo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beeekoo napisał:
Koziołeczek Matołeczek, beko beko dajta mnie rozumu deko i będzie wielkie beeeekooo.
A to, to już nie ten region.Proponuję do Pacanowa się udać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj macie filmik jak 5 letnie dzieciaki z przedszkola tańczą i śpiewają Koko Koko Euro Spoko Fajnie to wygląda http://www.youtube.com/watch?v=PrUxwWb-itQ&feature=share
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd napisał:
A to, to już nie ten region.Proponuję do Pacanowa się udać
Rajcy z Koziego Grodu wysłali Koziołka Matołka w szeroki świat do Pacanowa,żeby go podkuto,tak jest napisane a bajce Makuszyńskiego z 1934r.To gdzie ten region Koziołka Matołka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze że ludzie sobie zrobili jaja Z tej całej telewizyjnej bufonady.I demokratycznie nie wybrali Wilków,De Mono,Feel,Schabuff tylko ukazali realia.Piosenka powinna być melodyjna i chwytna Wybrano najlepszą.Po chałupach w w welcome too..Ja osobiście wolałbym SzwagraKolaskę...wszak Praga tak blisko stadionu...U Cioci na imieninach. jest..........Zresztą się cieszcie że przebojem nie jest jakaś gwiazda z Albanii albo Kazachstanu....gdyż Polską muzykę rock celowo-ściągają na psy-od 10 lat...Nie wiem jak się sama wybroniła i jak długo tak będzie.A Pacanów kolego jest w kieleckim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
najlepsze że ludzie sobie zrobili jaja Z tej całej telewizyjnej bufonady.I demokratycznie nie wybrali Wilków,De Mono,Feel,Schabuff tylko ukazali realia.Piosenka powinna być melodyjna i chwytna Wybrano najlepszą.Po chałupach w w welcome too..Ja osobiście wolałbym SzwagraKolaskę...wszak Praga tak blisko stadionu...U Cioci na imieninach. jest..........Zresztą się cieszcie że przebojem nie jest jakaś gwiazda z Albanii albo Kazachstanu....gdyż Polską muzykę rock celowo-ściągają na psy-od 10 lat...Nie wiem jak się sama wybroniła i jak długo tak będzie.A Pacanów kolego jest w kieleckim
Pacanów w kieleckim,a słynny Kozi Gród gdzie leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWAS dla całej POLSKI!!!!!!! Kobiety z z ZESPOŁU!!!! Czy Wy naprawdę nie widzicie ,że robią z Was JAJA?! W Europie o Was jest głośno ok. , ale NEGATYWNIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...