Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może i zawinił dziadek, ale od razu bić, łamać nogę, rzucać w błoto. Czy tak postępuje policja? Czy Polska policja upodabnia się do milicji obywatelskiej? Moim zdaniem takimi policjantami powinien zająć się prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny sukces dzielnej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugi raz nie będą się rzucać z grabiami na policję. Wstyd dziadku i babciu. Po prostu wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam uwierzyć, że "dziadek" W samochodzie woził grabie? stuknijcie się w łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma co się śmiać. Na wsiach starsi ludzie jeżdżą tak jak przed 40 laty. Kto tam używa kierunkowskazów czy patrzy w lusterko. W ubiegłym roku w trakcie wyprzedzania takiego dziadzia musiałem się wyłożyć motorem bo staruszek nie spojrzał w lusterko i bez kierunkowskazu skręcił w lewo i wjechał na swoją posesję. Bardzo zdziwiony, że mam do niego pretensję o rozbity motocykl skwitował to słowami " a to pan nie wie że ja tu mieszkam." Ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opał ty huju ja znam tych ludzi przestań bredzić i idż na odwyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w oczach tych ludzi widac mega strach... policjant widac jak kipi ze zlosci! Pana powinni wyslac na badania do psychologa i zwolnic ze sluzby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ich zna to wie jak było... podjęli interwencję zgodnie z prawem i pewnie by pouczyli, a że dziadek szukał dymu z tymi grabiami a babka za nim to skończyli jak skończyli.. w USA by ich zastrzelili i by byl spokój. zero szacunku do munduri mają to nie dadzą sobie przecież pluć w twarz. a dziennik wschodni chce mieć temat bo wie, że ludzi takie rzeczy obejrzą i skomentują..  i podsyca, już dawno tej gazety nie kupuje bo szkoda grosza.
w 100% się zgadzam, gdyby nie interweniowali to dziś w dzienniku wschodnim byłby tytuł "nieporadna policja nie potrafiła poradzic sobie z 70 latkiem", rzucili sie na policje to mają co mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ci policjanci nie interweniowali to dziś w dzienniku wschodnim byłby taki tytuł "nieporadna policja nie potrafiła poradzic sobie z agresywnym 70 latkiem", rzucili się na policje to mają co mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten dziad kalwaryjski zwany potocznie policjantem z komisariatu w Niemcach powinien krowy paść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory, ale ja nie widzę, żeby policja tu coś złego robiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ludzi, a ta niby "policja" to pajace z niemiec koło Lublina, szkoda że nie uchwycono szanownej pani policjant "blondyny" która też tam była i o której to w okolicy legendy już głoszą i już dawno ją powinni wyrąbać z policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam płaćić 20 gr ??????????????? wolne żarty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam tylko że to wszystko z powodu nie włóczonego kierunkowskazu tak wygląda pouczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policyjni komandosi a ryja wykrzywia jak by się piguł najadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam tylko że to wszystko z powodu nie włóczonego kierunkowskazu tak wygląda pouczenie
 pouczenie w wykonaniu powiatowego po......a ( nie przechodzi mi przez gardło słowo policjant, bo obraziłbym porządnych , sumiennych, uczciwych i szanowanych przez społeczenstwo Policjantów).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście komentarzy stronniczych że niby starsi ludzie zawinili pewnie wszyscy w Niemcach to pisali.. Ludzie zastanówcie się wy piszecie? dwoje starszych ludzi i Policjanci nawet nie trzeba rozumu aby zrozumieć dysproporcje sił miedzy nimi. jak jeżdżą starsi ludzie? a jak jeżdżą młodzi? gdzie tu sens i logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z pokolenia JP i dopóki mi lub bliskiej mi osobie nie stanie na drodze jakiś niebieski pedał nie mam jakiegoś aż tak bardzo negatywnego stosunku do wszystkich pedałów z Policji ale kiedy widzę takich cwaniaczków urabura szef kangura 007 no jak kurwa mam być za tym państwem skoro pozwala na coś takiego dostaną nagany za msc rozejdzie się po kościach bo takie mają prawo.... Staruszcy zatakowali ich i dostali za Swoje tak ?? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmie widać że Pan Policjant jest sierżantem co mówi że ma kilkuletnie doświadczenie w Policji i jakoś trudno mi uwierzyć żeby mu zagrażała para staruszków... nie widać u niego żadnych obrażeń a u Tych Państwa już tak. Najgorsze jest to że gdy Ci Państwo cierpią to on sobie chodzi a jego koleżanka z pracy stoi i się przygląda a to chyba oni powinni udzielić pomocy jako pierwsi? cóż cwaniakowanie w mundurze.. najgorsze jest to że tej niby władzy się upiecze a najgorzej poszkodowani są jak zwykle zwykli ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...