Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
piegusek napisał:
jest taka stronka www.petycje.pl, gdzie bardzo łatwo i szybko można zebrac podpisy. Warunkiem jest tylko później tzw. weryfikacja podpisu czyli kliknięcie na link zwrotny w mailu
Próbowałam tam zasugerować stworzenie petycji w celu ukarania sprawców. Niestety, tylko jedna osoba odpisała, dalej była cisza. Mogłam ją sama napisać, ale nie wiedziałam do kogo. Tego też nikt nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to co wyprawiają sądy, godzi w nasze poczucie sprawiedliwości! Przecież to jest skandal! Jesteście Kochani, że walczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa była nagłasniana w mediach w lipcu, wtedy kiedy ten czyn wyszedł na jaw. Teraz sprawa ucichła. Dziennik Wschodni jest chyba jedynym pismem gdzie jeszcze odbywa się dyskusja. Ukłony i podziękowania za życzliwość jaką mają dla nas Dziennikarze tego pisma. Sprawa petycji. Jeśli mielibysmy ją stworzyć, to myślę, że należałoby zastanowić się nad petycją zaskarżającą polskie prawo. Takich wypadków jak ten w Tomaszowicach jest wiele. Mamy ustawę o Ochronie Praw Zwierząt, ale to nic nie daje. Skazanie kogokolwiek jest trudne, wyegzekwowanie kary, która i tak jest zazwyczaj śmiesznie niska - jeszcze trudniejsze. To jest martwe prawo, chyba służy tylko po to abyśmy uchodzili za kraj cywilizowany. O ile wiem, osoby z tego forum - nieoceniona tkj - już działają wokół tego. Jeśli sprawa dojdzie do skutku, będziemy potrzebowały Waszej pomocy. Do @Aniaa: juz to co wszyscy tu obecni zrobili i Ty też, czyli wysyłanie listów do sądu, TOZ, czy tak jak Pani Ania z Jaworzna decydentów to wiele. Nasze forum skopiowane i wydrukowane powędruje także do sądu. I mam nadzieję że to zdziała dużo. Każdy Wasz wysłany do sądu list dziala jak petycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Do Pani Anny z Jaworzna Właśnie otrzymałam Pani listy. Przyznam...że jestem tak wstrząśnięta, że czytam już drugi raz i nie wierzę. Najchętniej opublikowałabym ten list tutaj, ale nie chcę aby dyskusja przeniosła się z tego tematu na temat aborcji i inne tematy "dyżurne", które pojawiają się przy braku logicznych argumentów, nie chcę także narażac nas na to że nazywać nas będą "wrogami Kościoła". Pani, ale także inni tutaj, których poznałam osobiście, są praktykującymi katolikami - i to byłoby niesprawiedliwe. Nie chcę narażać Was na ataki fanatyków, do których nie docierają logiczne argumenty. Słowa księdza z kościoła w Tomaszowice, brzmiały mniej więcej tak: "Nie do pojęcia jest tak wielkie zainteresowanie mediów sprawą śmierci psa podczas gdy 14-latka chce usunąć ciążę. Przyjeżdżają tu, wypytują o jakiegoś kundla, podczas gdy dokonuje się zamach na życie..". Tak, ma Pani rację w swoim liście, zazwyczaj nie nagrywa się kazań. Jak widać czasem należałoby. Byłam wstrząśnięta takim potraktowaniem sprawy, tym bardziej że tydzień wcześniej w prywatnej rozmowie wydawał się poruszony tym co się stało. To stało się na terenie parafii i dotyczyło parafian, może się mylę - ale chyba w takiej sytuacji na plan dalszy schodzą inne sprawy? Słowo "duszpasterz" ma chyba jakieś znaczenie - można powiedzieć, że wręcz dosłowne. Nie mnie oceniać postawę księdza, dlatego pewnie niektórzy zauważyli, że od czasu gdy zdałam relację na forum z tego co usłyszałam w Tomaszowickim kościele - nie komentuję i nie atakuję księdza. Owszem na początku tak, napisałam kilka niemiłych słów pod jego adresem, podyktowanych rozczarowaniem i wściekłością na taką obojętność. Pani Aniu, bardzo dziękuję za zaangażowanie w tej sprawie i wszystko co Pani do tej pory zrobiła, a jak widzę - to mimo że z daleka - zdziałała Pani ogrom. Wszyscy bardzo Pani dziękujemy
Szanowna Pani Agato, to nie tylko ja jestem zaangażowana w walce z patologią i zwyrodnialstwem. To głównie te 70 pozostałych osób, które, wystąpiły w wysłanej Petycji, głośno przeciwwstawiając się okrucieństwu i żądając od Polskiego Wymiaru Sprawiedliwości - "SPRAWIEDLIWOŚCI" , czyli wyciągnięcia surowych konsekwencji za to przestępstwo i zwyrodnienie, które nie ma nic wspólnego z człowieczeństwem. Pozdrawiają Państwa serdecznie mieszkańcy Jaworzna, Chrzanowa, Trzebini, Libiąża i okolic. ( uwaga? o wiele więcej osób chciało się do niej przyłączyć, niestety za wcześnie została wysłana).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Sprawa była nagłasniana w mediach w lipcu, wtedy kiedy ten czyn wyszedł na jaw. Teraz sprawa ucichła. Dziennik Wschodni jest chyba jedynym pismem gdzie jeszcze odbywa się dyskusja. Ukłony i podziękowania za życzliwość jaką mają dla nas Dziennikarze tego pisma. Sprawa petycji. Jeśli mielibysmy ją stworzyć, to myślę, że należałoby zastanowić się nad petycją zaskarżającą polskie prawo. Takich wypadków jak ten w Tomaszowicach jest wiele. Mamy ustawę o Ochronie Praw Zwierząt, ale to nic nie daje. Skazanie kogokolwiek jest trudne, wyegzekwowanie kary, która i tak jest zazwyczaj śmiesznie niska - jeszcze trudniejsze. To jest martwe prawo, chyba służy tylko po to abyśmy uchodzili za kraj cywilizowany. O ile wiem, osoby z tego forum - nieoceniona tkj - już działają wokół tego. Jeśli sprawa dojdzie do skutku, będziemy potrzebowały Waszej pomocy. Do @Aniaa: juz to co wszyscy tu obecni zrobili i Ty też, czyli wysyłanie listów do sądu, TOZ, czy tak jak Pani Ania z Jaworzna decydentów to wiele. Nasze forum skopiowane i wydrukowane powędruje także do sądu. I mam nadzieję że to zdziała dużo. Każdy Wasz wysłany do sądu list dziala jak petycja.
Pani Agato, Mamy ogromną prośbę. Prosimy o kontakt. Jeśli mogłaby Pani się do nas odezwać. Agnieszka Antoń - numer na biurko - 081 46 26 819, agnieszka.anton@dziennikwschodni.pl Dariusz Jędryszka - 0-81 46 26 812, dariusz.jedryszka@dziennikwschodni.pl Do usłyszenia, Agnieszka Antoń, Dziennik Wschodni
Ostatnio edytowany 3 września 2008 r. o 09:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, akcja nabiera rozpędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agatko jesteś wspaniała. Dzięki Tobie i Kasi ta jakże nierówna walka ma sens. To Wasza wytrwałość i zaangażowanie sprawiają ,że coraz więcej osób przyłącza się do tego, aby ZWYRODNIALCOM powiedzieć STOP !!!!! Cieszy fakt, że są jeszcze ludzie wrażliwi na wyrządzaną krzywdę niewinnym zwierzętom. Szkoda niestety , że jest wśród ludzi tak sporo BESTII (na których los wcześniej , czy póżniej i tak się zemści ). Należy pamiętać---,,Nie czyń drugiemu , co Tobie niemiłe".... No cóż, jak wiemy są tacy , którzy nie potrafią tego zrozumieć (czy oni w ogóle mają rozum?????).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróciłam z urlopu i cieszę się STRASZNIE widząc, że wszystko idzie w dobrym kierunku.Co mogę zrobić, oprócz wysyłania listów i maili, oczywiście...Widzę, że na NK również wszystko nabiera rozpędu...Ach, może nareszcie bestie dostaną choć w części to, co im się należy...Najgorsze jest to , że ludzie z okolic morderców bronią ich, wybielają...nie wiem czy to zaściankowa solidarność, strach czy głupota i brak uczuć.Forum szkoły Tomaszowic na NK zamknięto, tam kilku ludzi z okolic morderców broniło ich zawzięcie...Potworność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może bronią ich dlatego, że dla nich ci zwyrodnialcy są nadal dziećmi. Ale to nie jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Wróciłam z urlopu i cieszę się STRASZNIE widząc, że wszystko idzie w dobrym kierunku.Co mogę zrobić, oprócz wysyłania listów i maili, oczywiście...Widzę, że na NK również wszystko nabiera rozpędu...Ach, może nareszcie bestie dostaną choć w części to, co im się należy...Najgorsze jest to , że ludzie z okolic morderców bronią ich, wybielają...nie wiem czy to zaściankowa solidarność, strach czy głupota i brak uczuć.Forum szkoły Tomaszowic na NK zamknięto, tam kilku ludzi z okolic morderców broniło ich zawzięcie...Potworność...
Niech bronią tych Bandytów. Ockną się dopiero wtedy , jak któremuś z mieszkańców coś złego uczynią . Teraz nabrali wody w usta, bo pewnie im tak ksiądz nakazał . Z tych MORDERCÓW już nic dobrego nie wyrośnie, a wręcz przeciwnie , teraz dopiero pokażą , na co ich stać. Zawsze mówiłam , że ,,głupota ludzka jest najlepszym dowodem na nieskończoność". ...Gratuluję tym wszystkim , co przyczyniają się do tego , że coraz więcej BESTII jest wokół nas. Ludzie, na jakim świecie przyszło nam żyć?. Dzisiaj wszelkie Urzędy ( z SĄDAMI na czele) bronią pijaków i morderców, a zwykłymi śmiertelnikami nikt się nie przejmuje. Wystarczy poczytać , jakie śmieszne wyroki serwuje się za wykroczenia, a żywcem człowieka szlag trafia. To jest kpina ze społeczeństwa. Co najgorsze NIKT się tym nie przejmuje. Każdy walczy o swoje , a resztę ma w d...pie. Obojętnie , jaki zapadnie wyrok w sprawie tych MORDERCÓW, osobiście życzę im , żeby ich w życiu spotkało wszystko , co najgorsze (włącznie ze śmiercią ), bo nad BESTIAMI nie mam litości. Ci , co ich tak zaciekle bronią , niech przyjdą wreszcie po rozum do głowy, bo szykują bat na siebie... ,, Za największego wroga mają ludzie tego , kto mówi im prawdę.".. Ja wiem ,że na temat tych Bestii usłyszymy jeszcze , jak nie teraz , to za jakiś czas.... Gratuluję dyrektorom i pedagogom szkół ( do których uczęszczają )-- wspaniałych uczniów. Dajecie przyzwolenie , żeby inni szli w ich ślady. Bardzo pedagogiczne podejście do sytuacji. Księdzu już dziękowałam w którymś z komentarzy , więc nie będę się powtarzała ( szkoda słów ). Najbardziej gratuluję rodzinom tych ZWYRODNIALCÓW--WAS powinno spotkać to samo , co tego biednego szczeniaka. Nie powinniście zaznać spokoju, bo nie jesteście NIC WARCI--ZERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu zaznaczam, WCALE ICH NIE BRONIĘ, tylko chcę powiedzieć, że rodzice po prostu nie chcą się odwrócić od własnych dzieci. Nie przestaną ich kochać(chyba). To normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, to że nas tu nie ma - @tkj i mnie nie znaczy, że nic nie robimy. Przygotowujemy petycję, tak jak postulowała @Aniaa. Wkrótce dostaniecie ją do zaopiniowania. Przygotowujemy się także do kolejnej rozprawy. Poszukujemy prawnika aby pomógł nam rozwiązac pewne zagadnienia, na których po prostu się nie znamy. Gdyby ktos z Was mógły nam pomóc, byłybyśmy wdzięczne. Chodzi o merytoryczne sprawdzenie kilku pism. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w dalszym ciągu nie wiecie kiedy będzie? A chociaż jest jakaś szansa że będzie jeszcze w tym miesiącu, albo w następnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć , że tego forum nie czytają prawnicy. Jeśli możecie i macie odrobinę chęci pomóc w tej jakże ważnej sprawie--nie ociągajcie się.!!!!! Jest prośba , żebyście znależli chwilkę wolnego czasu i sprawdzili pewne dokumenty... Odezwijcie się na maila tkj@poczta.onet.eu. Pokażcie , że los zwierząt nie jest i Wam obojętny. Czekamy na odzew. Śmiało-do odważnych świat należy.... Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o kontakt z nami Pana KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO Z PŁUSZOWIC. Proszę o kontakt mailowy z tkj@poczta.onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, a skąd wiesz, że on czyta to forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.netsprint.pl/serwis/card?id=872...amp;q=dyskoteka tu jest nr tel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta zmiękczają serce, wzbogacają duszę, ocieplają słowa i gesty,potrafią słuchać cierpliwie bez wyrzutów, przebaczyć, kochać bez wymagań, to one czekają w oknie witają w drzwiach i wyczuwają ludzi, którzy potrafią kochać, zwierzęta są zwierciadłem serca i duszy człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Mikołaj' date='7.09.2008, 20:04' post='51201'] Zwierzęta zmiękczają serce, wzbogacają duszę, ocieplają słowa i gesty,potrafią słuchać cierpliwie bez wyrzutów, przebaczyć, kochać bez wymagań, to one czekają w oknie witają w drzwiach i wyczuwają ludzi, którzy potrafią kochać, zwierzęta są zwierciadłem serca i duszy człowieka. [/quote Całkowicie się z Tobą zgadzam. Niektórzy ludzie powinni się uczyć wielu cech od zwierząt np: macierzyńskich. Niemalże codziennie czytamy o pijanych matkach ( posiadających maleńkie dzieci) , które narażają maleństwa na wiele niebezpieczeństw, albo wręcz takich , co robią krzywdę własnym dzieciom. Zresztą , co tu daleko szukać... Gdyby ,,matki" tych OPRAWCÓW , o których mowa na forum , okazywały im w dzieciństwie chociaż odrobinę uczuć , nie wyrosłyby z nich BESTIE, a tak wydały na świat ZBRODNIARZY ( bo jak inaczej można nazwać to ,co zrobili ?).To nikt inny , jak rodzice powinni wpajać swoim dzieciom miłość do każdej żywej istoty. W tym przypadku zapewne tego nie uczynili , bo NIKT , kto posiada odrobinę uczuć , nie postąpiłby tak , jak Ci OPRAWCY. Mało tego , do ich złego występku , przyczyniają się również inne jednostki , które powinny wychowywać , a mianowicie szkoły , do których uczęszczają , ksiądz , który przymyka na wszystko oczy, a nade wszystko SĄD, który , jak do tej pory NIC nie zrobił ,aby tych BARBARZYŃCÓW odpowiednio ukarać KURATOR?-to jest kpina proszę sądu ). Jak taki OPRAWCA ma zrozumieć swój błąd, kiedy wie , że NIKT MU NIC NIE ZROBI, ba mało tego --litują się nad nim (taki młody, jeszcze się pewnie zmieni itd) Tak zmieni się , ale na gorsze , bo tym razem podpali żywcem jakiegoś człowieka ... TO jest po prostu SKANDAL !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,, 1. Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński Pałac Prezydencki ul. Krakowskie Przedmieście 48 / 50 00-071 Warszawa - 4 - 2. Ministerstwo Edukacji Narodowej Al. Szucha 25 00-918 Warszawa 3. Ministerstwo Sprawiedliwości Wydział Skarg i Wniosków Al. Ujazdowskie 11 00-950 Warszawa 4. Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa Główny Urząd Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa ul. Hoża 76 / 78 00-682 Warszawa 5. Sąd Okręgowy w Lublinie ul. Krakowskie Przedmieście 43 a 20-076 Lublin 6. Sąd Rejonowy - Rodziny i Nieletnich ul. Krakowskie Przedmieście 78 20-076 Lublin 7. Komenda Główna Policji ul. Puławska 148 / 150 02-514 Warszawa 8. Archidiecezja Warszawska Metropolita Warszawski Abp Kazimierz Nycz Dom Arcybiskupów Warszawskich ul. Miodowa 17 / 19 00-246 Warszawa 9. Archidjecezja Lubelska ul Prymasa S. Wyszyńskiego 2 20-950 Lublin 10. Telewizja Polska S.A. ul. Woronicza 17 00- 999 Warszawa 11. Prezydent Miasta Jaworzna Urząd Miejski ul. Grunwaldzka 33 43-600 Jaworzno 12. Straż dla Zwierząt Zarząd Okręgu w Lublinie ul. Niepodległości 7 A / 4 - 5 - 13. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ul. Grunwaldzka 35 43-600 Jaworzno 14. Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna ul. Droga Męczenników Majdanka 50 20-325 Lublin 15. Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna ul. Mikołowska 100 40-065 Katowice 16. Dziennik Zachodni Redaktor Naczelna Pani Elżbieta Kazibut-Twórz ul. Młyńska 1 40-954 Katowice 16. „ Tydzień w Jaworznie ” Redaktor Naczelna Pani Agnieszka Dec-Michalska ul. Grunwaldzka 64 43—600 Jaworzno do wiadomości : Światowa Organizacja Praw Zwierząt w Londynie World Society for the Protection of Animals 89 Albert Embankment, London, SE1 7TP, Unitet Kingdom Phone:+ 44 (0) 20 7587 5000 Ciekawi mnie , czy ktokolwiek z tych wymienionych j / w odpowiedział na pisma do nich wysłane ? ???????? A może tez sobie sprawę ,,olał" tak , jak inni do tej pory ??????????????? To byłoby już przegięcie z ich strony .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 22 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...