Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
http://nasza-klasa.pl/profile/12702004
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
jak są tacy cwani cwele to niech sobie podpalą jakiegos dorosłego amstafa albo pitbula cwele je***e....
Już pisałam, że moge im dac do zabawy mojego owczarka. Ale bym się smiała, że zamiast podpalonego psa znalazłabym trzech konajacych gnoi z sladami po kłach na tyłku.... A co do tego profilu to rzeczywiście podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie to najwidoczniej był on!! Musał usunac konto, bo minute temu weszłam, a teraz juz ni mogę!! A jak on sie nazywał??? Bo był z Tomaszowic i mial 15 lat. Czy nazywał sie Piotr D.??? Jak tak to czy ktoś zapisał jego dane(albo zdjęcie)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tritaks napisał:
Słuchajcie to najwidoczniej był on!! Musał usunac konto, bo minute temu weszłam, a teraz juz ni mogę!! A jak on sie nazywał??? Bo był z Tomaszowic i mial 15 lat. Czy nazywał sie Piotr D.??? Jak tak to czy ktoś zapisał jego dane(albo zdjęcie)??
To Piotr D. - Tomaszowice i bracia Damian i Stanisław S. z Motycza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
To Piotr D. - Tomaszowice i bracia Damian i Stanisław S. z Motycza.
Tak tylko mi chodzi o tego gościa na naszej klasie. To był on!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Drózd z Tomaszowic. To ten bydlak prowadził całą akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powieścić publicznie na oczach matek, które takich bandytów urodziły i wychowały a film z egzekucji pokazywać w ramach przestrogi mlodocianym przestępcom. I przestańcie wreszcie gadać, że surowa kara nie odstrasza !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za brutale, wyzuci, zdemoralizowani. Jak można było w tak bestialski sposób postapić ze zwierzęciem. Dobrze , ze nie decyduję o ich karze, bo pewnie bym ich podpaliła żywcem. Ciekawe czy byłoby to dofcipne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie że te kur*y długo nie pożyją. Oni nie zasługuja na nic więcej jak śmierć w długich męczarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam Huskiego i nie wyobrazam sobie zeby moj pies mogl byc tak potraktowany. nigdzie nie znalałam tego filmiku zeby go zobaczyc ale z tego co przeczytalam to cala trojka powinna byc poddana ustylizacji a rodzice rowniez powinni za to odpowiedziec przed sadem, za taka bezmyslnosc i brak kontroli nad swoimi bachorami bo dla mnie to dzieci nie sa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a można to gdzieś w całości zobaczyć ten filmik???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby wyzdychali w takich samych meczarniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykastrować gówniarzy! Konie sie kastruje jak są nieposłuszne!(podobno)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2525666 napisał:
a można to gdzieś w całości zobaczyć ten filmik???
To Ty jeszcze chcesz na to patrzeć?? shit:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam, ze rodzice powinni byc ukarani wysoka grzywna, zeby mieli motywacje do zajecia sie swoimi bezstresowo wychowanymi bachorami, a sami gowniarze przez wakacje powinni pracowac za darmo w jakims duzym schronisku dla zwierzat i uczyc sie opiekowac zwierzetami i szanowac je.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalni degeneraci!!! Jeśli zabili w taki sposób zwierzę, to nie zawahaja sie zrobic podobnych rzeczy z człowiekiem. Może to nie jest ich pierwsza taka "zabawa". Chciałbym ich dorwać w swoje ręce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ZDYCHAJĄ W TAKI SAM SPOSÓB JAK TEN SZCZENIAK ONI NIE ZASŁUGUJĄ NA NIC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO RODZICE SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA TO BESTIALSWO. Piotruś, Damianek i Stasio to tylko ich odbicie i świadectwo ich wychowania. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie macie juz imie i nazwisko!!!! Duzo ludzi tutaj mówiło o zemscie!!!! Czy to nadal aktualne czy to były tylko puste słowa??? Nadal chcecie mu skopac tyle czy teraz kiedy go macie na tacy to się boicie??? Ja mieszkam za daleko, ale zróbcie cos temu gówniarzowi, który podobno został zwolniony!!! Lublin i okolice - teraz to os was zależy wymierzenie kary!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]NA KIEDY JEST ZAPLANOWANA ROZPRAWA? POWINNISMY WSZYSCY PRZYJŚĆ POD SĄD ZE SWOIMI ZWIERZĘTAMI, NIECH WIEDZĄ ŻE CHCEMY ABY ICH UKARANO! NIECH SĘDZIOWIE WIDZĄ ŻE SIĘ TEGO DOMAGAMY!!! JEŚLI TEGO NIE ZROBIMY SĄD ZNOWU UZNA "MAŁĄ SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ" ZNOWU ZAWIASY, DOZÓR BLA BLA BLA....NIECH W TYM ZRYTYM KRAJU ZACZNIE SIĘ COŚ DZIAĆ, ILE JESZCZE ZWIERZĄT ZAKATUJĄ? ILE PSÓW PRZYWIĄŻĄ DO DRZEW W LESIE? ILU KOCIĘTOM WYDŁUBIĄ OCZY! WIEK NIE USPRAWIEDLIWIA!! JEŚLI ICH ZWOLNIĄ Z UWAGI NA WIEK NIECH ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPADNIE NA ICH RODZICÓW!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...