Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpisano umowę z wykonawcą sieci szerokopasmowej w województwie

Utworzony przez aga, 22 maja 2013 r. o 19:54
nieudolnych zawistnych urzędników to będą większe korzyści. U nas należy wymienić co najmniej 50% nieudolnych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi rewelacja. Najpierw powinno się zrobić drogi!!! Co mi z internetu jak drogi dziurawe jak ser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cheBio tells napisał:
Też mi rewelacja. Najpierw powinno się zrobić drogi!!! Co mi z internetu jak drogi dziurawe jak ser.
To równie dobrze możesz tego nie komentować na portalu internetowym. Przecież Internet ci nie potrzebny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Polski analogowej, a nawet bezanalogowej wszystko działało o niebo lepiej niz w tej cyfrowej! Sorry, coś mi się przestawiło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
nieudolnych zawistnych urzędników to będą większe korzyści. U nas należy wymienić co najmniej 50% nieudolnych urzędników.
a ciebie zutylizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nim wykopią, położą i udostępnią tą całą sieć to się okaże, że już nikt z internetu kablowego nie będzie korzystał. Wszyscy przerzucą się na LTE, które już będzie śmigało szybciej i będzie wszędzie. No ale 400 mln. pójdzie w pizdu na darmo do Hiszpanii. Bo to Polska właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Hiszpanie to zaprojektują, uzgodnią i wybudują w 2 lata to mi kaktus wyrośnie. ZNAM POLSKIE REALIA TO JEST NIEWYKONALNE tylko idiota albo cwaniak, który ma jakiś plan podpisałby taką umowe. Pewnie po jakiej kolejnej transzy wycofają się. I trzeba bedzie nowego wykonawce szukać. Wiem ile czasu trwa projektowanie zbierani zgód, uzyskiwanie pozweń itp itd. NIEWYKONALNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
póki co nic nie zastąpi światłowodu, gdzie przepływności to setki Gbit/s, problemem jest tzw "ostatnia mila" czyli do użytkownika końcowego, bo sam szkielet mamy w polsce nie najgorszy. Niestety to są koszty o ile w terenach bardziej zurbanizowanych można użyć ftth to pod miastem gorzej. Więc stosuje się tzw. szafy ONU z DSLAM-em a dalej miedzią w technologii VDSL. I niech się schowa LTE bo te 100 mbit/s to jest transmisja punkt - punkt. Oznacza to w praktyce że realna prędkość będzie dużo niższa, tym bardziej że sporo BTS-ów nie ma połączenia światłowodem tylko radiolinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...